راهنمایی در بازی Bioshock

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

اونوقتی که بایوشاک بازی میکردم یه چیزی پیش اومد که هنوز ذهنمو مشغول خودش کرده ...

توی قسمتی که باید چند نفرو میکشتیو ازشون عکس میگرفتی و میچسبوندی جایی ... وقتی همرو کشتم و عکسارو گرفتم اون یارو خرگوشیه از پله ها می اومد پایین ... امیدوارم یادتون اومده باشه !

من اینجا زدم این یارو خرگوشیه رو کشتم و اچیومنتشم باز شد، در حالیکه قبل کشتنش اون فلشه راهنما اومده بود با کشتنش فلشه رفت و کاری که باید انجام میدادم این بود که برگردم به قسمت قبلی تا 1چیزی پیدا کنم ! ( اینو تو اون قسمت که کاریو باید انجام بدیو میگه نوشته بود ) منم ظاهرا قبلا 6تاشو که یادم نیست چی بود پیدا کرده بودم ولی 7تمیشو پیدا نکردم بعد از 2روز گشتن بی نتیجه واسه یه هفته بیخیال بازی شدم !!

بعدشم بازیو از 1سیوی که قبل از کشتن اون یارو بود داشتم لود کردمو دیگه نکشتمشو خیلی راحت مرحله بعد باز شد و چون دیگه حالم گرفته شده بود بازیو گزاشتم روی easy :biggrin1: و همون روز تمومش کردم .

حالا چرا اینطوری شد ؟! :smile::-"

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حسن جون یادت رفته ها:biggrin1:
میری اون پلازمیدی که میتونه همه چیز رو جذب کنه رو پیدا میکنی بعد یه یارو هست که بمب پرتاپ میکنه میری طرفش بمبش رو میگیری(یعنی جذب میکنی) بعد میری پیشه اون تالبوئه و میزنی بهش تا راهت باز بشه..
سلام
جون امین وقتی می خواستم پست بده هی میگفتم بابا با اون پلازمید جذبیه کار میکردم ولی باز گفتم بابا اون که نمی تونست کمد رو جذب کنه . وقتی که گفتی بمبا رو باید جذب می کردم تازه یادم افتاد.(پیر شدیم رفت)
یا علی مدد

mig29

کاربر سایت
Aug 26, 2008
2
;کد 192

تو بازی 2 تا داروی کد 192 هست یکی تو میدان که از دره آهنی میشه رفت اونجا

ولی دومیش کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو همون میدان 1 راهروی زیر زمینی هست وقتی میری اونجا بازی اتوماتیک برت میگردونه
باید چیکار کرد

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
بابا ایول به جای این که به این همه نکته های زیبا تو بازی دقت کنی به پای اون بدبختی که خفتش کردی گیر میدی ؟؟؟!!!!!!!!!!شاید یارو حال کرده تکون میده شما فعلا بازی رو بچسبین که حالا حالا ها مونده تا تموم کنین من که تموم کردم . جلو تر همچین سردرگم بشین که حال کنین . در ضمن توصیه میکنم بازی رو بدون هیچگونه رمز یا ترینر تموم کنید . بدون رمز حال میده . اگه جایی گیر کردین من در خدمتم .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بابا ایول به جای این که به این همه نکته های زیبا تو بازی دقت کنی به پای اون بدبختی که خفتش کردی گیر میدی ؟؟؟!!!!!!!!!!.
چييييييييييييييييييييييييي؟
ما كه تقريبا همه بازي ها رو بدونه ترينر بازي ميكنيم
دوباره گير كردم چه كنم
http://upload.iranblog.com/1/1232726317.jpg
http://upload.iranblog.com/1/1232704896.jpg
البته اين بازي خيلي خطيه و همه چيزش معلومه اينبار هم نميدونم چرا در اسانسور باز نميشه
اگر Fallout 3 بود باز ميشد بگي كه ادم گمراه ميشه ولي Bioshck كه ديگه:-"

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی

.:Arash:.

.: Big Boss :.
کاربر سایت
Mar 26, 2006
618

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
سلام.ببخشید که از بازی قدیمی سوال میکنم اما بدجور گیر کردم:blushing:

من 9تا از مرحله های این بازی رو رفتم...اما حالا نمیدونم باید کجا برم و چه کار کنم...میشه کمک کنید؟؟؟
من الان توی مرحله POINT.... هستم.یه جای خالی مونده واسه اسم مرحله بعدی.هیچ فلشی هم بالا سرم نمیاد.

لطفا کمکککککککککککک

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
آره منم همین سوالو دارم.:biggrin1:
اولین بار یادمه رمز رو از یه جایی پیدا کردم ولی دفعه بعد که اومدم برای دوستم پیداش کنم اصلا پیدا نمیشد.:biggrin1:
منظورم اینه که این رمزو کجا نوشته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر