بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان دو تا سوال :
میشه همراه اول برای شب ها بسته خرید و برای استفاده روزانه یه بسته دیگه؟ منظومر اینه برای استفاده روزانه مثلا طرح x رو بخرم اما برای شبانه هم طرح نامحدود بخرم؟
و یه مودم با قیمت مناسب معرفی کنید ک بتونم نهایت استفاده از طرح شبانه رو ببرم .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
دوستان دو تا سوال :
میشه همراه اول برای شب ها بسته خرید و برای استفاده روزانه یه بسته دیگه؟ منظومر اینه برای استفاده روزانه مثلا طرح x رو بخرم اما برای شبانه هم طرح نامحدود بخرم؟
و یه مودم با قیمت مناسب معرفی کنید ک بتونم نهایت استفاده از طرح شبانه رو ببرم .

جدیدا اکثر بسته های همراه اول همشون حجم شبانه هم دارن. مثلا الان بسته من 10 گیگ روزه و 10 شبانه است. ولی اگر بخوای یک بسته شبانه هم طرح نامحدود بگیری؛ مشکلی نیست و میتونی اینکارو کنی. برا سوال دومت دوستان راهنمایت می کنن. :D چون من از گوشی استفاده می کنم:D

• Like
Reactions: x23are

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
جدیدا اکثر بسته های همراه اول همشون حجم شبانه هم دارن. مثلا الان بسته من 10 گیگ روزه و 10 شبانه است. ولی اگر بخوای یک بسته شبانه هم طرح نامحدود بگیری؛ مشکلی نیست و میتونی اینکارو کنی. برا سوال دومت دوستان راهنمایت می کنن. :D چون من از گوشی استفاده می کنم:D
شبانه رو گوشی چ سرعتی میگیری/؟

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
سلام
قبلا یه مودم وایمکس داشتم که خیلی وقت بود استفاده نمیکردم بعد با طرح تعویض با مودم TD-LTE عوضش کردم اونم تا الآن یه گوشه خاک میخورد :D
یه طرح دیدم تو سایت ایرانسل، نامحدود سرعت 4 مگابیت 30 تومن. کسی تجربه کرده یا اطلاعی داره از این طرح؟ سرعتش واقعا 4مگه؟(تو نقشه سایت خونمون رو کامل پوشش میده). محدودیت حجم داره؟ کلا نظرتون؟

الآن شاتل دارم سرعت 2مگابیت 32.5 گیگ ماهانه 33تومن. پینگش با 4.2.2.4 90. ولی جدیدا خیلی تایم اوت میده و گاهی پینگ هم بالا میره + سرعت 2مگابیت خیلی کمه :(

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
مودم های 4g همراه شارژی رو میشه بدون وای فای و از طریق کابل یو اس بی وصل کرد به سیستم و ازشون استفاده کرد؟

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
دوستان کسی جدیدا شبانه همراه اول (1تا 11) گرفته که ببینه مشکل قطعی درست شده؟
من بسته 2 تا 7 رو گرفتم با ps4 دانلود میکنم صبح که بیدار میشم نود درصد مواقع ساعت 3.5 تا 4.5 دانلود قطع شده

• Like
Reactions: ps34

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
طرح شبانه نامحدود ایرانسل حتما باید وقتی ساعت ۲ شد دیتا رو خاموش روشن کنیم تا از حجم نامحدود کم کنه یا مهم نیست ؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر