" دایرکتوری داستانی و تاریخی بازیها " در " بازی سنتــــر "

Free Gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2012
12
دمت گرم قربونت اگه میشه یه خلاصه ای هم از سری the elder scrolاز نسخه اولش تا اسکایریم بزارین یه مشکل اقا تو اسکایریم چجور باید عضو دارک برادر هود شد ?رفتیم اون پیرزنه که پسر کوچیکه گفته بود رو کشتیم ولی چیزی نشد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جای دو بازی خالیه، سرخ پوست مرده و مافیا 1نه 2 ، که من دوتاش بصورت کتاب خریدم فارسی و بسیار کامل .حدودا دویست :)صفحه میشه، ولی ارزشش داره بره روی سایت

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دمت گرم قربونت اگه میشه یه خلاصه ای هم از سری the elder scrolاز نسخه اولش تا اسکایریم بزارین یه مشکل اقا تو اسکایریم چجور باید عضو دارک برادر هود شد ?رفتیم اون پیرزنه که پسر کوچیکه گفته بود رو کشتیم ولی چیزی نشد

تو بخش راهنمای قدم به قدم فروم ، تایپیک راهنمای بازی موجوده . اونجا سوالت وبپرس

جای دو بازی خالیه، سرخ پوست مرده و مافیا 1نه 2 ، که من دوتاش بصورت کتاب خریدم فارسی و بسیار کامل .حدودا دویست :)صفحه میشه، ولی ارزشش داره بره روی سایت

خوب همون مقاله روخلاصه اش کن و بنویسش برای فروم . حدودا 35000 کلمه اش کن و بعد بذارش تو فروم .

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین

تو بخش راهنمای قدم به قدم فروم ، تایپیک راهنمای بازی موجوده . اونجا سوالت وبپرس

خوب همون مقاله روخلاصه اش کن و بنویسش برای فروم . حدودا 35000 کلمه اش کن و بعد بذارش تو فروم .

کاری که آقا حسین میگه رو نکن گر چه وجود این مقالات تو سایت خوبه ولی فکر نمی کنی حقوق اون کتاب مربوط به دنیای بازی ـه از نظر شرعی که هیچی از نظر مالی اون زحمت کش ها نشستن داستان کامل رو در اوردن ترجمه کردن تایپ و ویراستار و طراحی جلد و چاپ و عرضه و....
حالا شما فکر نمی کنی تایپ اون مطالب به اونا ضرر نمی رسونه.اونا برداشتن بازهایی که داستانشون سخت تو اینترنت پیدا میشه رو کتاب کردن بهمون میدن
من الان خودم کتاب اسکایریم و مکس پین(جلد1)ـش رو دارم ولی عمراً ازش بخوام برای مقاله ای در زمینه این بازی ها استفاده کنم مگر چند صفحه ی اول

جهنم اگه خواستی همچین کاری کنی لازم نیست 35000 تا کلمه اش کنی چند پست ـه اش کن راحت شی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کاری که آقا حسین میگه رو نکن گر چه وجود این مقالات تو سایت خوبه ولی فکر نمی کنی حقوق اون کتاب مربوط به دنیای بازی ـه از نظر شرعی که هیچی از نظر مالی اون زحمت کش ها نشستن داستان کامل رو در اوردن ترجمه کردن تایپ و ویراستار و طراحی جلد و چاپ و عرضه و....
حالا شما فکر نمی کنی تایپ اون مطالب به اونا ضرر نمی رسونه.اونا برداشتن بازهایی که داستانشون سخت تو اینترنت پیدا میشه رو کتاب کردن بهمون میدن
من الان خودم کتاب اسکایریم و مکس پین(جلد1)ـش رو دارم ولی عمراً ازش بخوام برای مقاله ای در زمینه این بازی ها استفاده کنم مگر چند صفحه ی اول

جهنم اگه خواستی همچین کاری کنی لازم نیست 35000 تا کلمه اش کنی چند پست ـه اش کن راحت شی

اونا زحمت نکشیدن . اونا مفت خوری کردن و به قول معروف از آب گل آلود ماهی گرفتن . کلی سایت تو اینترنت هست که این داستان ها رو رایگان منتشر میکنه . اینا هم فقط گرفتن ترجمه کردن تا یه پولی به جیب بزنن . شما هم که پول ترجمه رو دادی . پس رایگان منتشرش کن ! همونطور که از اولش هم رایگان بوده .

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
اونا زحمت نکشیدن . اونا مفت خوری کردن و به قول معروف از آب گل آلود ماهی گرفتن . کلی سایت تو اینترنت هست که این داستان ها رو رایگان منتشر میکنه . اینا هم فقط گرفتن ترجمه کردن تا یه پولی به جیب بزنن . شما هم که پول ترجمه رو دادی . پس رایگان منتشرش کن ! همونطور که از اولش هم رایگان بوده .

حرف شما متین (منم خودم میگم اونا مفت خورن)ولی خب کم زحمتی نیست کتاب چاپ کردن(سود خوبی هم براشون داره)
ولی همه ی این داستان ها مفت مفت تو اینترنت پیدا نمیشن ها....مثلا من داستان مس افکت رو تا حالا ندیدم اسکایریمو ندیدم(ولی مکس پین و مافیا رو تا دلت بخواد دیدم)
بازم من از اینکه حرفمو بد رسوندم عذر می خوام لااقل ذکر منبع که الزامی هست؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حرف شما متین (منم خودم میگم اونا مفت خورن)ولی خب کم زحمتی نیست کتاب چاپ کردن(سود خوبی هم براشون داره)ولی همه ی این داستان ها مفت مفت تو اینترنت پیدا نمیشن ها....مثلا من داستان مس افکت رو تا حالا ندیدم اسکایریمو ندیدم(ولی مکس پین و مافیا رو تا دلت بخواد دیدم)بازم من از اینکه حرفمو بد رسوندم عذر می خوام لااقل ذکر منبع که الزامی هست؟؟؟
ببین از ی سو حرفت درسته، برای این که اونا هزینه و زحمت ترجمه رو کشیدن ولی دو نکته مد نظرت باشه یک اگه آز لحاظ کپی رایت بخوای حساب کنی من پول پرداخت کردم و مفتی بدست نیومدهبعد من خودم کار ترجمه پارسال برای تایپک wwe کردم و تکی اخبار بروز قرار میدادم و کار سنگینی ولی من هیچ وقت همه چیز و به اسم خودم نمیزنم و از تهیه کننده ها و صحبت میکنم ولی فعلا وفت کار ندارم و به قولی این کار 250 صفحه است! من که نمیخوام همه رو قرار بدم بلکه به نقل حسین جان خلاصه کار با اجازه قرار داده میشه و تازه تبلیغی هم هست برای تشویق به خرید خود کتاب .به هر حال هیچ سو استفاده ای قرار نیست بشه یا به اسم خودم بخوام استفاده کنم

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
ببین از ی سو حرفت درسته، برای این که اونا هزینه و زحمت ترجمه رو کشیدن ولی دو نکته مد نظرت باشه یک اگه آز لحاظ کپی رایت بخوای حساب کنی من پول پرداخت کردم و مفتی بدست نیومدهبعد من خودم کار ترجمه پارسال برای تایپک wwe کردم و تکی اخبار بروز قرار میدادم و کار سنگینی ولی من هیچ وقت همه چیز و به اسم خودم نمیزنم و از تهیه کننده ها و صحبت میکنم ولی فعلا وفت کار ندارم و به قولی این کار 250 صفحه است! من که نمیخوام همه رو قرار بدم بلکه به نقل حسین جان خلاصه کار با اجازه قرار داده میشه و تازه تبلیغی هم هست برای تشویق به خرید خود کتاب .به هر حال هیچ سو استفاده ای قرار نیست بشه یا به اسم خودم بخوام استفاده کنم

دمت گرم کارت حرف نداره اصلا کاملشو بذار (راستشو بخوای خودم از قیمت های فضایی این کتاب ها خوشم نمیاد باهاش میرم یه مجله باحال با پوستر و دی وی دی میگیرم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حرف شما متین (منم خودم میگم اونا مفت خورن)ولی خب کم زحمتی نیست کتاب چاپ کردن(سود خوبی هم براشون داره)
ولی همه ی این داستان ها مفت مفت تو اینترنت پیدا نمیشن ها....مثلا من داستان مس افکت رو تا حالا ندیدم اسکایریمو ندیدم(ولی مکس پین و مافیا رو تا دلت بخواد دیدم)
بازم من از اینکه حرفمو بد رسوندم عذر می خوام لااقل ذکر منبع که الزامی هست؟؟؟

اولا اینکه برای تمام بازیهای داستانی کاملتر از چیزی که فکرشو کنی وجود داره . اون چیزی که شما میگی ، احتمالا رمانی هست که داستان بر اساسش نوشته شده . وگرنه داستان تمام بازیها تو اینترنت هست . در مورد مس افکت هم فقط اینو بگم ، کاملترین و عظیم ترین داستان و تاریخچه این بازی توسط (اریا - مدیر سایت ) نوشته شده و تو بخش دایرکتوری هم هست . این داستان هم کاملا ترجمه شده از منابعی هست که این منابع تو اینترنت وجود داره .

کاملا درست میگی . قرار نیست که بیای کل کتاب و بنویسی . خلاصه نقاط مهم و اصلی کتاب که مربوط به حوادث داستانی ، پیش زمینه و معرفی شخصیت ها هست رو قراره بنویسی . اخر مقاله هم مینویسی " برگرفته از کتاب ..... " برای اون کتاب هم تبلیغ میشه واصلا خلاف قوانین و خلاف کپی رایت و خلاف شرع نیست .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حتما،همچین مقاله ای تهیه و به کاملترین شکل با تصاویر قرار میدم ،ولی احتمالا نه red dead ،بلکه mafia 1 بازی که ایرانی ها هم خیلی باهاش ارتباط برقرار کردن و داستان نابی داشت بر عکس mafia 2 که ادامه نا خلفی بود.مقدماتش اماده میکنم

mohammad13.blo

کاربر سایت
Jun 4, 2013
3
سلام خدمت دوستان...
می دونم جای بی ربطی سوال می پرسم... اما خواهشا جوابمو بدید...
من یه هفته هست xbox360 خریدم... از دو سال پیش شنیده بودم که rdr بهترین بازی تاریخه و یه معجزه هست و از این جور چیزا... امروز با صد تا ذوقو شوق رفتم rdr رو گرفتم تا به آرزوی چندین و چندسالم برسم... اما اصلا از گرافیک بازی خوشم نیومد... حالم بد شد... به حدی که تصمیم گرفتم کنسول رو بفروشم... گرافیکش خیلی کارتنی و یه طوری بود... حتی به پای ضعیف ترین بازی های پی سی هم نمی رسید...(یادمه gun که مال عهد بوقه از این بهتر بود)(ضمنا بگم بازی رو روی LCD tv و full hd بازی کردم)می خواستم بپرسم Xbox همه بازی هاش این طور کارتونی و غیرواقعی هستن؟یعنی بازی نداره که گرافیکش شبیه پی سی باشه؟
(یادمه L.A.NOIRE و FABLEIII که روی پی سی بازی کردم چون از کنسول پورت شده بودن هم همین گرافیک کارتنی رو داشت...)
لطفا چند تا بازی در حد بازی های پی سی معرفی کنید....
ممنون

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر