Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
اونوقت چرا بیگ باس آخر MGS4 هیچکدوم از این ها رو فاش نمی کنه ؟! نمی گه که من نبودن که دوبار منو کشتی ؟!
چند وقت پیش بود که کوجیما یه مصاحبه کرد و گفت که یه سری چیزا توی این نسخه قراره از بیس تغییر کنه و یه سری تغییرات بنیادین بکنه و ... بعید نیست که اتفاقاتی در تضاد با نسخ قدیمی بیفته توش .

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اونوقت چرا بیگ باس آخر MGS4 هیچکدوم از این ها رو فاش نمی کنه ؟! نمی گه که من نبودن که دوبار منو کشتی ؟!
این موجود حتی وقت نکرد سیگارشو بکشه.
آخر متال گیر 2 ( دقیق یادم نیست شاید هم 1) وقتی بیگ باس رو میکشیم، با آتیش زدنش میکشیمش. تو هیچ کدوم از نسخه ها درباره اون سوختن چیزی بیان نمیشه ، مثلا آیا بیگ باس عمل کرده و پوست جدید گذاشته؟ آیا پماد سوختگی مصرف کرده؟...

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
آخر متال گیر 2 ( دقیق یادم نیست شاید هم 1) وقتی بیگ باس رو میکشیم، با آتیش زدنش میکشیمش. تو هیچ کدوم از نسخه ها درباره اون سوختن چیزی بیان نمیشه ، مثلا آیا بیگ باس عمل کرده و پوست جدید گذاشته؟ آیا پماد سوختگی مصرف کرده؟...
با پماد سوختگی که نه مؤمن دستش به زغال نخورده که با پماد خوب شه کلاً سوخت توو آتیش:d
بعدم بیان شد دیگه ایوا با استفاده از بدن سالیدوس و لیکوئید ترمیمش کرد

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
شایان حرفات کمی منطقی و بعضی جاهاش به دلم می شینه :D همچنین نقل قول آرمین هم درست ِ، اما
به نظر من این قضیه اون عکسی که گذاشتی و تغییر تحول های رئیس بیشتر از لحاظ رفتاری وقتی آخر تریلر E3 میگه من تبدیل به هیولا شدم ! منظورش همینه ! کوجیما می خواسته بعد از کما رئیس رو یه آدمی که فقط به فکر انتقام و کشتن میهن پرستان ِ نشون بده حتی در این راه از کشتن و شکنجه هیچ کسی دست بر نمی داره !
خب برای این که کوجیما بتونه این رو خوب نشون بده باید چیکار کنه ؟! :D باید از لحاظ این ظاهری هم این کار رو انجام بده تا اسنیک رو شبیه یک هیولا خونخوار کنه ! قضیه کما که از قبل تو داستان بود اما اون کما بر می گرده به سال 1972 ولی این کما اون کما نیست ! این کمایی که به داستان اضافه شده توسط کوحیما، حالا چرا ؟ :D
چون کوجیما بتونه اسنیک رو از لحاظ ظاهری به یک خونخوار تبدیل کنه ! شاخ براش گذاشته رنگ چشم هاش رو عوض کرده و کلاً آدم کم حرف و خشنی شده ! برای اینکه به کسی که داره می بینه از همه لحاظ نشون بده آقا جان این رئیس بزرگ دیگه اونی نیست که بخاطر کاز حاضر شد بره تو دل دشمن !! :D

و این همون بیگ باسی که اونقدر خشن و بی رحم میشه و دشمن میهن پرستان میشه که میهن پرستان از همین خشونتش برای کشتنش استفاده می کنن !

اگه همجین چیزی بود مطمئن باش اولین جمله ای که می گفت همین بود ! موضوع به این مهمی آخر حرفا نمی زنن ! گرچه مطمئنم کوجیما اگه بر می گشت به عقب یه تغییری به این قضیه آتیش زدن هم می داد ! احساس می کنم الان باهاش حال نمی کنه ! :D
همونطور که شایان گفت بدنش رو ترمیم کردن در این مورد هم زیاد گیر ندید چون جزو نکاتی نیست که مثلا بگیم چرا صورتش سالم موند و این حرفا ! :D

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
خب برای این که کوجیما بتونه این رو خوب نشون بده باید چیکار کنه ؟! :D باید از لحاظ این ظاهری هم این کار رو انجام بده تا اسنیک رو شبیه یک هیولا خونخوار کنه ! قضیه کما که از قبل تو داستان بود اما اون کما بر می گرده به سال 1972 ولی این کما اون کما نیست ! این کمایی که به داستان اضافه شده توسط کوحیما، حالا چرا ؟ :D
شاید دلیل اینکه این کما جایی ثبت نشده این بوده که یه نفر دیگه در نقش بیگ باس فعالیت میکرده:d.
کسی براش این سوال پیش اومده که بیگ باس چجوری با چشم راستش نشونه گیری میکنه؟؟:d

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
اگه همجین چیزی بود مطمئن باش اولین جمله ای که می گفت همین بود ! موضوع به این مهمی آخر حرفا نمی زنن ! گرچه مطمئنم کوجیما اگه بر می گشت به عقب یه تغییری به این قضیه آتیش زدن هم می داد ! احساس می کنم الان باهاش حال نمی کنه ! :D
همونطور که شایان گفت بدنش رو ترمیم کردن در این مورد هم زیاد گیر ندید چون جزو نکاتی نیست که مثلا بگیم چرا صورتش سالم موند و این حرفا ! :D
اگر کوجیماتغییراتی تو داستان داده، پس تا زمان انتشار و مشخص نشدن داستان هیچ حدسی نمیتونه قطعا درست باشه. اما چیزی که من از توی متال گیر 1 و متال گیر 2 یادمه ، بیگ باس دست مکانیکی نداشت، شاخ هم نداشت.حالا یا نداشت یا تو بازی نشون داده نشد.
Big_Boss_%28MG2%29.gif

آخرین ویرایش:

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
با پماد سوختگی که نه مؤمن دستش به زغال نخورده که با پماد خوب شه کلاً سوخت توو آتیش:d
بعدم بیان شد دیگه ایوا با استفاده از بدن سالیدوس و لیکوئید ترمیمش کرد
به نظر میاد جواب همین باشه ، اما زمان این ترمیم کی هست؟ (زمانها به هم میخوره؟)
اینا که داشتن ترمیم میکردن چرا چشم بیگ باس رو درستش نکردن؟(میتونستن چشم شیشه ای یا چشم بایونیک بزارن حتی)

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
به نظر میاد جواب همین باشه ، اما زمان این ترمیم کی هست؟ (زمانها به هم میخوره؟)
اینا که داشتن ترمیم میکردن چرا چشم بیگ باس رو درستش نکردن؟(میتونستن چشم شیشه ای یا چشم بایونیک بزارن حتی)
کدوم زمان ها به هم میخوره منظورته؟زمان ترمیم که قطعاً بین 2009 تا 2014 بعده مرگ مغزی سالیدوس ـه
دیگه بیگ باس ـه و چشم بندش;اگه اون صحنه توو قبرستون که ناگهانی اومد Old Snake ام پخش شد چشم بند نداشت آیا شما در وهله اول نمیگفتی این کیه الان؟؟!آیا وقتی میگفت
it's been a long time Snake باز هم مو به تنت سیخ میشد؟!:d
منظورم زمان ترمیم و بازی های متال گیر 1 و 2 هست. خودم هم قبول دارم که یکی از نشانه های اصلی بیگ باس اون چشم بندشه. ولی من منظورم توی بازی متال گیر 1 و2 بود.
البته نمایش کات سین آخر بعد از نمایش اسم صداپیشه بیگ باس، خودش میتونست گواه بر بیگ باس بودن شخصیت موجود در کات سین باشه
این هم سخنیست:d

آخرین ویرایش:

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
شاید عجیب باشه ولی من جدیدا زیاد اطراف ادیان الهی می پلکم و با توجه به اینکه کلی از دوران گیمریم رو به پای mgs سوختم، داستان بازی خیلی جاهاش با تورات و عهدین مطابقت داره و کور شدن رییس هم در mgs3 خیلی حرکت ابتدایی و ساده و بی مفهومی بود و کور بودن چشم راست هم باید باشه باتوجه به حرف قبلیم .
در کل داستان بازی بدجور به داستان های عهدین نزدیکی داره همین.

فقط امیدوارم این قسمت رو خیلی تخیلی نکنن و بقولی :
کم بود جن و پری یکیم از دریچه پرید.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,049
نام
حامد
شاید دلیل اینکه این کما جایی ثبت نشده این بوده که یه نفر دیگه در نقش بیگ باس فعالیت میکرده:d.
کسی براش این سوال پیش اومده که بیگ باس چجوری با چشم راستش نشونه گیری میکنه؟؟:d

اینجا طوریه که نشونه گیری نمی کنه فقط سمت اسلحه رو میگیره طرف هدف(حالا هرچی) بعد شلیک

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
کدوم زمان ها به هم میخوره منظورته؟زمان ترمیم که قطعاً بین 2009 تا 2014 بعده مرگ مغزی سالیدوس ـه
دیگه بیگ باس ـه و چشم بندش;اگه اون صحنه توو قبرستون که ناگهانی اومد Old Snake ام پخش شد چشم بند نداشت آیا شما در وهله اول نمیگفتی این کیه الان؟؟!آیا وقتی میگفت
it's been a long time Snake باز هم مو به تنت سیخ میشد؟!:d
منظورم زمان ترمیم و بازی های متال گیر 1 و 2 هست. خودم هم قبول دارم که یکی از نشانه های اصلی بیگ باس اون چشم بندشه. ولی من منظورم توی بازی متال گیر 1 و2 بود.
البته نمایش کات سین آخر بعد از نمایش اسم صداپیشه بیگ باس، خودش میتونست گواه بر بیگ باس بودن شخصیت موجود در کات سین باشه

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اینجا طوریه که نشونه گیری نمی کنه فقط سمت اسلحه رو میگیره طرف هدف(حالا هرچی) بعد شلیک
اون عکس برای Fun بود.:d

با توجه به اینکه تو Snake eater شخصیت اصلی Nak*d Snake (بیگ باس) بود و تو همون بازی هم چشمش کور شد اون چشم بند یه جورایی Trademark اِش شده بود.
اگر بیگ باس با یه جفت چشم سالم میومد اولین سوالی که ذهن مخاطب رو درگیر می کرد این بود که " چشمش کی سالم شد؟" و با مشغول شدن ذهنش به این سوال قسمتی از داستان رو از دست میداد که اتفاقا خیلی بخش مهمی بود.
مثلا تو تریلر MGS V تو E3 بعد از دیدن Kaz اولش من داشتم فکر میکردم " عینک آفتابیش کو؟" که بعد بیگ باس اونو از جیبش در اورد و ...
این عینک افتابی هم به نوعی Trademark میلر هست.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
MGS : Ground Zeros کنسل شد ؟

این قضیه هنوز رو هواست ! :D کنسل که نشده اما مشخص نیست GZ و TPP آیا با هم یک بازی رو تشکیل میدن و یا GZ به عنوان مقدمه و قسمتی از TPP اول انتشار پیدا می کنه و پس از مدتی TPP که احتمال این گزینه خیلی کمه پس احتمال زیاد Ground Zeroes و The Phantom Pain مجموعاً یک بازی خواهند بود.
ولی باز هم باید صبر کرد و دید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اونجا به بچه ها شلیک نمیکنه ، من مطمئن هستم . اونجا دشمن میبینه شلیک میکنه ! اگه برخلاف این شد ن mgs v خودمو مجانی برای امید o|d snake میفرستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر