Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | Xbox 360

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
دوستان یه سوال
اینم مثل gta v باید دیسک اول و دوم روی دو حافظه ی متفاوت کپی بشه تا از درایو خونده نشه؟ مثلا دیسک اول رو هارد و دیسک ۲ رو فلش؟ یا اینکه اگه دوتاشو رو هارد هم کپی کنیم باز از درایو نمیخونه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
97% جواب میده یا باید حتما برنرمکس باشه؟
ممنون

من بازي رو گرفتم 97% و سالمه و كاملا جواب ميده ديسكه دوم بازي رو از منو ميتونين اينستال كنين و ديسكه يك رو از تو خود بازي -يك ساعت بازي كردم مشكلي هم نداشت ديسك هم توي دستگاه نميچرخه و هيچ صدايي نميده

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
بازی رو گذاشتم. نزدیک 6 تا 7 گیگ خالی لازم داره کلا . گرافیک اش هم برای این نسل واقعا خوبه. باز دست مریزاد به کوجیما که برای نسل ما هم بازی رو به درستی منتشر کرد

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
نیاز به هارد داره یا روفلشم نصب میشه؟
بازی رو گذاشتم. نزدیک 6 تا 7 گیگ خالی لازم داره کلا . گرافیک اش هم برای این نسل واقعا خوبه. باز دست مریزاد به کوجیما که برای نسل ما هم بازی رو به درستی منتشر کرد

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
نیاز به هارد داره یا روفلشم نصب میشه؟

نه به شکل خودکار وقتی دیسک یک رو بگذارید رو هارد نصب میشه . کاری هم نداره چقدر فضای خالی داشته باشید . به هر میزان که فضا کم داشته باشید نصب وسط اش ارور corrupt میده . و اینستال نصفه انجام میشه . بهتره از اول اگه هارد دارید 6 7 گیگ خالی کنید . اگه هم ندارید کلا بیخیال این بازی بشید .

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,508
نام
alireza
سلام دوستان
مشکل من اینه که بعد از شروع 10 دقیقه ای مرحله ها صدا ها کلا قطع می شه !!!!!! که باید 360 رو دوباره روشن خاموش کنم؟!
کسی میدونه مشکلو چ جوری حل کنم؟؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
سلام
دوستان یه سوال داشتم ببخشید اگه به تاپیک مربوط نمیشه !

مگه متال گیر انحصاری واسه PS نبود ؟! چی شد الان رو xbox اومد؟!

و اینکه من نسخه 1-2-3 رو بازی کردم قبلا ولی نسخه 4 رو بخاطر نداشتن PS3 نتونستم تجربه کنم! حالا این نسخه چندم میشه ؟ ادامه ی کدوم نسخه هستش؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان
مشکل من اینه که بعد از شروع 10 دقیقه ای مرحله ها صدا ها کلا قطع می شه !!!!!! که باید 360 رو دوباره روشن خاموش کنم؟!
کسی میدونه مشکلو چ جوری حل کنم؟؟

سلام دوست عزیز
خودت بازیو رایت کردی یا از بیرون خریدی؟
برو یه نسخه ی دیگه از جای معتبر بخر.فایلهای بازی ای که برات رایت شده مشکل دارن

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,508
نام
alireza
سلام دوست عزیز
خودت بازیو رایت کردی یا از بیرون خریدی؟
برو یه نسخه ی دیگه از جای معتبر بخر.فایلهای بازی ای که برات رایت شده مشکل دارن

بابت پاسختون ممنونم
آره از بیرون گرفتم کلا من بی صدا بازی می کنم فقط صدای پاهاش میاد!!!!!!
تازه مشکل دیگم اینه که هلیکوپتر رو هروقت میزنم و برمی گردم سیو میکنم بازم وقتی دوباره از چکپوینت لود شد هست!!!*

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه به شکل خودکار وقتی دیسک یک رو بگذارید رو هارد نصب میشه . کاری هم نداره چقدر فضای خالی داشته باشید . به هر میزان که فضا کم داشته باشید نصب وسط اش ارور corrupt میده . و اینستال نصفه انجام میشه . بهتره از اول اگه هارد دارید 6 7 گیگ خالی کنید . اگه هم ندارید کلا بیخیال این بازی بشید .
مطمئنی مثل GTA V نمیشد روی فلش هم بازی رو اجرا کرد ؟ یعنی حتما باید روی هارد بازی رو اجرا کرد؟ با هارد اکسترنال میشد بازی رو ریخت یا حتما باید هارد خود 360 باشه ؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
مطمئنی مثل GTA V نمیشد روی فلش هم بازی رو اجرا کرد ؟ یعنی حتما باید روی هارد بازی رو اجرا کرد؟ با هارد اکسترنال میشد بازی رو ریخت یا حتما باید هارد خود 360 باشه ؟
بازی فقط روی هارد نصب میشه ولی من توی فروم xbox360iso یه راهی خوندم که میشد بازی رو روی هارد اکسترنال هم اجرا کرد البته باید دستگاتون جی تگ باشه

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
موقعی که رفتم پیش دکتر امریک باید قبلش یک کات سین نشون بده اما همون جا گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمی افته و فقط جزئیات محیط تکون میخوره !
کنسولمم جیتگ هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر