NFS: Most wanted

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد از اینکه متالگیر رو تموم کنم میخوام تعویضش کنم.
اگه most wanted رو داشت با این تعویض کنم?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

most wanted بازیه خوبی ... البته از من میپرسی اگر امکان بازی کردنش رو روی PS3 - XBOX داری رو اونا برو ... چون رو ویتا گرافیکش زیاد خوب نیست ... بعضی جاها خوبه ! بعد بعضی جاها نابوده کلا !
اما از نظر Gameplay همه چی یکسان هست به جز اینکه به نظره من بعضی مرحله ها به دلیل ترکم پایینتر ترافیک مقداری نسبت به کنسول شاید در حده 30 درصد اسونتر شده باشه !
اما در بقیه موارد فرقی نداره ... کنترلش هم خیلی عالی هست .... مشکلات فریم ریت هم نداره مثل AC با انیکه Open World هستش

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام دوستان من اخر نفهمیدم این بازی یعنی همون بازی هست که روی پی سی و ایکس باکس هست
من نسخه ios رو بازی کرده ام اصلا فرق داره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من اخر نفهمیدم این بازی یعنی همون بازی هست که روی پی سی و ایکس باکس هست
من نسخه ios رو بازی کرده ام اصلا فرق داره
نسخه IOS ربطی به نسخه کنسولی نداره چون سازنده هاش متفاوت بودن :)
اره نسخه Vita همون نسخه PS3 , Xbox , PC هست ... خوده Criterion games پرتش کرده که کارشون هم برای شروع به نسبت خوب بوده

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
توانایی کنسولی که حداقل قراره ۵ سال رو کار باشه در حد موبایل امروز هم نیست! منظورم فقط به گرافیک نیست من که بازیو خریدم اما توی آیفون ۵ خیلی بیشتر حال میکنم تا ویتا هر کاری کردم نتونستم یه امتیاز مثبت جز سندباکس بودن نسخه ویتا پیدا کنم!
این اسکرین شات هارو خودم گرفتم خودتون قضاوت کنید!

نسخه ویتا :

نسخه موبایل (آیفون ۵) :

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
توانایی کنسولی که حداقل قراره ۵ سال رو کار باشه در حد موبایل امروز هم نیست! منظورم فقط به گرافیک نیست من که بازیو خریدم اما توی آیفون ۵ خیلی بیشتر حال میکنم تا ویتا هر کاری کردم نتونستم یه امتیاز مثبت جز سندباکس بودن نسخه ویتا پیدا کنم!
این اسکرین شات هارو خودم گرفتم خودتون قضاوت کنید!

نسخه ویتا :

نسخه موبایل (آیفون ۵) :

خب.روی ایفون هم من بازی کردم.
منم گوشیم GALAXY S3 روش بازی کردم.
با اخر گرافیکش با همه افکتاش اما.
باز هم میگم:
کاملا روی ویتا این بازی لذت بخش تره!
و مهمتر این که:
توی نسخه اندروید و ایفون درسته که ماشین ها خیلی کیفیت دارن اما محیط ها واقعا بدکیفیتن.
نسخه ویتا زمین تا اسمون با نیخه موبایل فرق داره.
هرگز نمیتونستن نسخه موبایلو اپن ورلد کن.
شک نکن اگه میخواستن نسخه ویتا رو هم مثل همین نسخه های موبایل محدودش کنن و اپن ورلدش نمیکردن..خییلی خییلی گرافیکش بالا میرفت..
شاید با نسخه ps3 هم برابری میکرد.
هیچ موقع نمیشه موبایل رو با ویتا مقایسه کرد!

• Like
Reactions: mohsenf5

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
خب.روی ایفون هم من بازی کردم.
منم گوشیم GALAXY S3 روش بازی کردم.
با اخر گرافیکش با همه افکتاش اما.
باز هم میگم:
کاملا روی ویتا این بازی لذت بخش تره!
و مهمتر این که:
توی نسخه اندروید و ایفون درسته که ماشین ها خیلی کیفیت دارن اما محیط ها واقعا بدکیفیتن.
نسخه ویتا زمین تا اسمون با نیخه موبایل فرق داره.
هرگز نمیتونستن نسخه موبایلو اپن ورلد کن.
شک نکن اگه میخواستن نسخه ویتا رو هم مثل همین نسخه های موبایل محدودش کنن و اپن ورلدش نمیکردن..خییلی خییلی گرافیکش بالا میرفت..
شاید با نسخه ps3 هم برابری میکرد.
هیچ موقع نمیشه موبایل رو با ویتا مقایسه کرد!
حرفتون درسته ولي بره كنسولي كه تنها فرقش با رقيبش گرافيك و قدرتشه اين يه ضعف بزرگه!

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستانی که بازیو خریدند ارزش داره الان که قراره 5 دلار بشه بخرم؟

به عنوان تنها ریس ویتا ارزش 5 دلار رو داره گیم پلی خوبی داره..گرافیکش هم بعضی جاها خوبه بعضی جاها نه تو شب کلا بهتره به نظرم...

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
من این بازیو خریدم
واقعا بازی زیبایی هستش
واسه ویتا بهتر از این ریس گیر نمیاد
گرافیکشم خوبه و البته میتونست بهتر باشه اما موقع رانندگی زیاد بهش توجه نمیکنی و محو بازی میشی
ترافیک میتونست بیشتر باشه اما خیلی هم کم نیست خیابونا خلوتن اما یه وقتایی واقعا درگیر ترافیک میشین چون تو قسمت های حساس یه دفعه یه ماشین جلوت سبز میشه
من از خریدم رضایت کامل دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر