NFS: Most wanted

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
مگه من گفتم گرافیک مهم نیست:d
مهم هست اما گیم پلی هم مهم هست:d
بیخیال;)
آره دیگه... ولی منظورم این بود گرافیک واسه این سبک اولویت اول هستش:d
اما مثلا واسه یه بازی تو سبک ریمن و lbp یا sound shape و ... قضیه فرق میکنه

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

من واسه pc اینو گرفتم
عالی بود واقعا یک نقص هم شاید نداشت
و الان وقتی با نسخه ی ps3 و vita مقایسه کردم معلوم شد pc از همشون بهتره
شما هم مال pc رو بگیرید
شما اصلا ps3 ایش رو گرفتی بازی کردی؟
بازی رو ps3 با نهایت کیفیت و به صورت full hd بازی میشه;)
شما رو pc با چه کیفیتی بازی کردی؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من gt psp رو باری نکردم ولی این یه بازیه open world هست و سری gt هم که فقط یه ترک رو لود میگنه.(منظورم این نیست که کلا یه مرحله لود میشه البته متوجه اید که?
درضمن mw رو سونی نساخته که بخواد رو گرافیکشم کار کنه!سونی نمیدونم خودش به شخصه دقیقا چند بازی ساخته .
البته حرف شما رو قبول دارم که گرافیکش پایینه...

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره دیگه... ولی منظورم این بود گرافیک واسه این سبک اولویت اول هستش:d
اما مثلا واسه یه بازی تو سبک ریمن و lbp یا sound shape و ... قضیه فرق میکنه

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

شما اصلا ps3 ایش رو گرفتی بازی کردی؟
بازی رو ps3 با نهایت کیفیت و به صورت full hd بازی میشه;)
شما رو pc با چه کیفیتی بازی کردی؟
به نظره من یه جورایی Performance مهمتره توی Racing تا گرافیک بخش تکنیکی ... اینا هم احتمالا اشنایی کاملا هنوز با ویتا نداشتن مجبور شدن سره و ته بعضی چیزا رو بزنن تا فریم بازی ثابت باشه .....
اصلا PC این بازی رو نمیشه با کنسولیش مقایسه کرد ... خیلی قشنگ بود ... من هم نسخه xbox رو دید چنگی به دل نزد به نسبت PC
ولی دیگه نمیشه GT رو با این مقایسه کرد ... GT گرافیکش روی PSP از بازیهای خوده PSP هم بعضا بالاتر نبود ! gameplay هم به نظره من خیلی بد بود ... فکر نمیکنم امتیازای بالایی گرفته و البته یادت باشه OPEN world بودن کلا سیستم Render فرق داره ...
الان تو racing ها دیگه wipeout گرافیکش خیلی عالی است.
البته من کلا منظورم بالا پایین نبودن گرافیک نبود... چون کلا بالا پایین تو گرافیکش زیاده ... یه جا خوبه یا جا بده ....

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
اینا هم احتمالا اشنایی کاملا هنوز با ویتا نداشتن مجبور شدن سره و ته بعضی چیزا رو بزنن تا فریم بازی ثابت باشه .....
الان تو racing ها دیگه wipeout گرافیکش خیلی عالی است.
البته من کلا منظورم بالا پایین نبودن گرافیک نبود... چون کلا بالا پایین تو گرافیکش زیاده ... یه جا خوبه یا جا بده ....
آره
اینا اگه میخواستن همین که رزولیشن بازی رو کم کردن کافیه دیگه لازم نبود از چیزای دیگه بزنن:|
ویتا کنسول قدرتمندی هستش من خودم توقع بازی های خیلی بهتر از اینا رو دارم:|
حالا صبر کنیم شاید 2013 سونی تصمیم بگیره قدرت کنسولش رو نشون بده:|

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
اینها تازه در بهترین حالت کنسول PSVITA هستن جهایی به وضوح بدتر هم داره، به پسزمینه و تراکم سایه زنی تو دو نسخه PSVita و PS3 توجه کنید!

PSvita

8d4767828f7e8d39b564599ce66d5c0fef7122fd.jpg__939x820_q85.jpg.jpeg

PS3

2d3b1f3be589fdf5c73d7d923cf00d69a18cb4b7.jpg__576x480_q85.jpg.jpeg

PSVITA

need-for-speed-most-wanted-vita-02.jpg

need-for-speed-most-wanted-vita-05.jpg

بهترین گرافیک بازی در PSVITA

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینها تازه در بهترین حالت کنسول PSVITA هستن جهایی به وضوح بدتر هم داره، به پسزمینه و تراکم سایه زنی تو دو نسخه PSVita و PS3 توجه کنید!

بهترین گرافیک بازی در PSVITA
اره گرافیکش پایین اما
خب عزیز چه انتظار داری ؟ کنسول تازه اول کار هست براش بازی Open World میسازن ...
در کل هم الان نمیشه فعلا سخت افزار PS3 رو با Vita مقایسه کرد و انتظار داشت همه بازیا مثل Uncharted در حد کنسولی باشن !

بزار در اینده با اشنایی بیشتر developer ها احتمالا همچیز بهبود پیدا میکنه ..... اول این نصل هم تعدادی بازی معدود بودن که گرافیکهای خوب داشتن مثل Gears Of WAr اینا .... الان ویتا هم وضعیت مشابه pSP داره ... تا راه بیفتن باهاش بازی بسازن زمان میبره ....

الان مثل اینکه من نسخه PC همین بازی رو بزارم کنار PS3 ! که PS3 نابود میشه ! :d

در کل گرافیک بعضی قسمتهاش بد نیست .... اما خب بازم اینا همه امکانات نسخه کنسولی رو به ویتا منتقل کردن و Gameplay یکی هست ....
اما بعضی جاها هم گرافیک خیلی زشت میشه که قبول دارم:-& .... میتونست خیلی بهتر باشه ... اما فکر کنم Criterion به فریم ریت بازی هم اهمتیت داده نه مثل AC .... چون اگر قرار بود بازی Racing دارای افت فریم باشه خب کلا Gameplay بازی بیش از اندازه صدمه میدید ... اما برای ابتدای کار خوب بود این MW >.. امیدوارم Criterion بیشتر روی ویتا وقت بزاره ! شاید یک Burnout چیزی براش بدن

اما بازی در حده 8 اینا هست به نظرم

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
اره گرافیکش پایین اما
خب عزیز چه انتظار داری ؟ کنسول تازه اول کار هست براش بازی Open World میسازن ...
در کل هم الان نمیشه فعلا سخت افزار PS3 رو با Vita مقایسه کرد و انتظار داشت همه بازیا مثل Uncharted در حد کنسولی باشن !

بزار در اینده با اشنایی بیشتر developer ها احتمالا همچیز بهبود پیدا میکنه ..... اول این نصل هم تعدادی بازی معدود بودن که گرافیکهای خوب داشتن مثل Gears Of WAr اینا .... الان ویتا هم وضعیت مشابه pSP داره ... تا راه بیفتن باهاش بازی بسازن زمان میبره ....

الان مثل اینکه من نسخه PC همین بازی رو بزارم کنار PS3 ! که PS3 نابود میشه ! :d

در کل گرافیک بعضی قسمتهاش بد نیست .... اما خب بازم اینا همه امکانات نسخه کنسولی رو به ویتا منتقل کردن و Gameplay یکی هست ....
اما بعضی جاها هم گرافیک خیلی زشت میشه که قبول دارم:-& .... میتونست خیلی بهتر باشه ... اما فکر کنم Criterion به فریم ریت بازی هم اهمتیت داده نه مثل AC .... چون اگر قرار بود بازی Racing دارای افت فریم باشه خب کلا Gameplay بازی بیش از اندازه صدمه میدید ... اما برای ابتدای کار خوب بود این MW >.. امیدوارم Criterion بیشتر روی ویتا وقت بزاره ! شاید یک Burnout چیزی براش بدن

اما بازی در حده 8 اینا هست به نظرم

من هنوز Unit 13 و آنچارتد رو نگرفتم رفتم با هزار امید این بازی و AC رو گرفتم. چون قبلا خونده بودم که سازنده های بازی می گفتن این بازی رو پلی استیشن 3 و ویتا فرقی نمی کنه بعد همچین بازی در اومد. گرافیکش با Burnout های PSP قابل مقایسه هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هنوز Unit 13 و آنچارتد رو نگرفتم رفتم با هزار امید این بازی و AC رو گرفتم. چون قبلا خونده بودم که سازنده های بازی می گفتن این بازی رو پلی استیشن 3 و ویتا فرقی نمی کنه بعد همچین بازی در اومد. گرافیکش با Burnout های PSP قابل مقایسه هست.
آلبته میدونی .... گفته بودن فرقی نمکینه ... خب gameplay و محتوای بازی فرقی نداره برای همین فرقی نمیکنه .... میزان گرافیک به عنوان متحتوای بازی محسوب نمیشه ... به هر حال هر کنسولی مثل Vita - و 3ds و PS3 - X360 و PC یک توانایی خاص خودش رو داره ....

اگر میخوای توانایی ویتا رو ببینی که فکر کنم فقط همون Uncharted بودن که گرافیکش خیلی بالاست ... از همه بازیای ویتا یک سر و گردن حسابی بالاتر ... مثل Crysis 2 تو PC و کنسول ! لول ... حالا ایشالا گرافیکهای بهتر ببینیم ... من خیلی به Killzone آمیدوارم. .... Wipeout 2048 هم گرافیکش خیلی بالا بود ...
:d اره والا بعضی جاهاش منم یاده بازیای PSP میفتم ... یه چی که خیلی بدم میاد این چراغ های ماشینهای روبرو هست که میان ...

البته باز حساب کن این بازی open world هم هست .... این بنده خداهای Creterion ظاهرا وقت نداشتن دیگه بیشتر از این روی نسخه ویتا کار کنن به خاطر زمان انتشار .... دیگه سر و تهش رو هم اوردن که حداقل مثل AC مشکل فریم ریت نداشته باشه. Unit 13 هم بازی بدک نیستش اما در مقابل Uncharted گرافیکش 0 هست !

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آلبته میدونی .... گفته بودن فرقی نمکینه ... خب gameplay و محتوای بازی فرقی نداره برای همین فرقی نمیکنه .... میزان گرافیک به عنوان متحتوای بازی محسوب نمیشه ... به هر حال هر کنسولی مثل Vita - و 3ds و PS3 - X360 و PC یک توانایی خاص خودش رو داره ....

اگر میخوای توانایی ویتا رو ببینی که فکر کنم فقط همون Uncharted بودن که گرافیکش خیلی بالاست ... از همه بازیای ویتا یک سر و گردن حسابی بالاتر ... مثل Crysis 2 تو PC و کنسول ! لول ... حالا ایشالا گرافیکهای بهتر ببینیم ... من خیلی به Killzone آمیدوارم. .... Wipeout 2048 هم گرافیکش خیلی بالا بود ...
:d اره والا بعضی جاهاش منم یاده بازیای PSP میفتم ... یه چی که خیلی بدم میاد این چراغ های ماشینهای روبرو هست که میان ...

البته باز حساب کن این بازی open world هم هست .... این بنده خداهای Creterion ظاهرا وقت نداشتن دیگه بیشتر از این روی نسخه ویتا کار کنن به خاطر زمان انتشار .... دیگه سر و تهش رو هم اوردن که حداقل مثل AC مشکل فریم ریت نداشته باشه. Unit 13 هم بازی بدک نیستش اما در مقابل Uncharted گرافیکش 0 هست !
تعجب میکنم من دمو یونیت ۱۳ رو گرفتم گرافیکش واقعا خوبه.....البته تو خوب بودن گرافیک آنچارتد که شکی نیست ولی تو این دمو که من از یونیت ۱۳ دارم گرافیکش واقعا خوبه به نظرم
آنچارتد هم تقریبا مثل آنچارتد ۱ روی پی اس ۳ هست بنابراین قطعا بازی هایی با گرافیک بالاتر از این آنچارتد واسه ویتا میاد
شما برو ببین گاد‌آو وار و سایلنت هیل و سول کالیبر و.....رو پی اس پی چه گرافیکی دارن از شاخ تعجب در میاری!

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
تعجب میکنم من دمو یونیت ۱۳ رو گرفتم گرافیکش واقعا خوبه.....البته تو خوب بودن گرافیک آنچارتد که شکی نیست ولی تو این دمو که من از یونیت ۱۳ دارم گرافیکش واقعا خوبه به نظرم
آنچارتد هم تقریبا مثل آنچارتد ۱ روی پی اس ۳ هست بنابراین قطعا بازی هایی با گرافیک بالاتر از این آنچارتد واسه ویتا میاد
شما برو ببین گاد‌آو وار و سایلنت هیل و سول کالیبر و.....رو پی اس پی چه گرافیکی دارن از شاخ تعجب در میاری!
پر گرافیک ترین بازی PSP بازی The third Birthday دنباله ی معنوی the Parasite Eve بود ولی این رو هم در نظر بگیرید که عموم بازی PSP گرافیک مضخرفی داشتن. مثل سری PoP یا Need for Speed
همه چیز بر میگرده به کیفیت تریلری که ازش دیدید.

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
دوستان لطفا یه بازی انتخاب کنین که ادامه دار باشه مثلا مثل تیکن البته نا مثل این تیکن که برای ویتا امده واقعا معیوصم کردم

سر جمع بازیهای که ادامه دارن مثل مبارهزه ای و رانندگی ازین چیزا از لحاظ گرافیک خیلی عالی باشن (کارتونی نباشن)

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
پر گرافیک ترین بازی PSP بازی The third Birthday دنباله ی معنوی the Parasite Eve بود ولی این رو هم در نظر بگیرید که عموم بازی PSP گرافیک مضخرفی داشتن. مثل سری PoP یا Need for Speed
همه چیز بر میگرده به کیفیت تریلری که ازش دیدید.
نه بابا گرافیک مضخرف نبوده من تمام این بازی هایی که گفتم رو پی اس پی تموم کردم
شما برو رو پی اس پی سول کالیبر رو ببین
اتفاقا سومین تولد رو هم بازی کردم گرافیک واقعا خوب بود گیم پلی هم خیلی خوب بود ولی داستان افتضاح بود تمام اتمسفر بازی رو نابود کرد
این بازی پتانسیل بیشتری داشت.....بی خیال بحث ربطی به نید فور اسپید نداره ادامه ندیم بهتره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر