کمک و راهنمایی در بازی اسلیپینگ داگز

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
دقیقا یادم نیست ولی اینو مطمئنم که باید یه فن خاصی رو بزنی بعد استاده ازت خوشش میاد و تورو به شاگردی قبول می کنه
پس یه کاری کن از اول برو هرچی می نویسه یا در صحبتهاشون میگن بشنو و به اون عمل کن
اینم راهنماش
1300679312.jpg

In the pointed place you meet Amanda. Girl will ask you to show where she can learn the martial arts.
1300679328.jpg

Go to the Parking Garage and pick up your motorcycle. Go to the Bam Bam club, temple and gym with your passenger.
1300679343.jpg

All buildings are marked on the map.
1300679359.jpg

When you get to the last place, the short training begins. At the start hold the L2, to lock onto your old master, and then press two times kick at three students (still holding L2).
1300679375.jpg

A moment later you'll learn a sweep kick. To do so, press the square twice, holding the button with the second time. You have to use this attack on the nearest pupil.
1300679390.jpg

The last one task is to defeat a group of students.
1300679406.jpg

When you finish, the mission ends. If you want to learn new attacks in this school, you have to find big green statuettes and return them to the master. You will find a chapter about how to find them in this guide.

vaas

کاربر سایت
Jul 30, 2013
1
دوستان عزیز سلام من یه جای بازی گیر کردم اونجا ک باید یه در رو باز کنیم تو یه آشپزخونه هرکار میکنم نمیشه در رو باز کرد.انگار دکمه ها کار نمیکنن این قسمت بازی .اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

• Like
Reactions: Ryan Rezazadeh

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
دوستان عزیز سلام من یه جای بازی گیر کردم اونجا ک باید یه در رو باز کنیم تو یه آشپزخونه هرکار میکنم نمیشه در رو باز کرد.انگار دکمه ها کار نمیکنن این قسمت بازی .اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

سلام.تو مرحلهlistening in چه جوری قفل درو باز کنم.همون مرحله ای که میریم تو اتاق دوستامون میکروفون کار میزاریم

متاسفانه من چون با PS3 بازی کردم نمی دونم چجوری میشه با کامپیوتر اینکار رو کرد ولی فکر کنم باید اینقدر موس رو بالا یا پایین کنید تا اون میله ها یی که داخل قفل هستند سبز بشه بعد باید یه دکمه ای روبزنی تا بره سراغ میله بعدی

mohamad008

کاربر سایت
Feb 15, 2016
1
سلام ببخشید من بازی اسلیپنیگ رو نصب کردم بازی اجرا میشه ولی از همون اول بازی تیک میزنه بازی اروم حرکت میکنه رم و کارت گرافیک هم میخوره ولی نمیدونم چرا اینجوریه میشه لطفا کمکم کنید مرسی

Alivf

کاربر سایت
Aug 11, 2018
3
سلام من یه جاهمون اوایلش گیرکردم.
اون مرحلش که میری خفت گیری بادوستت وچندنفرروهم بلید بزنی آخرش دوستم جلوی یه لباس فروشی وایمیسه وتکونم نمیخوره من خودمم بادسته بازی میکنم یه دکمه هست که میزنم خودمم اونجاتکون نمیخورم چیکارکنم ؟ تروخدابگید=((/بعدشم چگونه نقشه ی بازیروبیارم که ماموریت هارونشون بده؟ ممنون:x
سلام باید از اون لباس بخری، برای آوردن نقشه هم یا باید tab رو روی کیبورد بزنی یا بازی رو استپ کنی و توی منو گزینه map رو بزنی

Alivf

کاربر سایت
Aug 11, 2018
3
باید موست رو بالا و پایین ببری تا اون لولاهای توی قفل به رنگ سبز دربیاد بعد کلیک می کنی

Farzin1

کاربر سایت
Feb 13, 2019
1
سلام
من چند تا سوال داشتم
1- من این بازی رو با کنسول بازی Xbox360 بازی میکنم و با سیوینگ بازی مشکل دارم. برای اینکه خوب سیو بکنه باید چکار کنم؟
2- یکی از مراحل را گیر کردم اون مرحله که اول باید با موبایل تماس را ردیابی بکنم بعد بایم برم و در سه مرحله بجنگم(مرحله اول معمولی مرحله دوم یک نفر چاقو کش مرحله سوم با تفنگ) بعد باید با موتور ماشین را دنبال کنم، نگهبان های همراه آن را منفجر کنم و بعد ماشین را بدزدم(در حین حرکت) بعد باید یک مرد را دنبال کنم که در وسط ها هم باید بجنگم بعد باید به دنبال کردنش ادامه بدم. از اونجا دیگه جایی برای پریدن نیست و همه جا بسته هست ک همیشه گیر میکنم چجوری ردش کنم؟
3- آیا این بازی کد های تقلب دارد؟
4- بهترین و راحت ترین روش برای پول درآوردن در بازی(غیر از خروس جنگی) چیست؟

آخرین ویرایش:

Ryan Rezazadeh

کاربر سایت
May 22, 2020
4
سلام
دوستان من تو آپارات دیدم که میرفت کنار ماشین پلیس، Y و B را میگرفت و سوار ماشین میشد. یکم که میرفت پیاده میشد و میرفت جای صندوق عقب Y فعال میشد و با گرفتن آن، در صندوق باز شده و اسلحه را بر میداشت. ولی برای من علامت Y نمیاد. در ضمن من با کنسول بازی Xbox 360 بازی میکنم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

Ryan Rezazadeh

کاربر سایت
May 22, 2020
4
سلام دوستان عزیز
من با کنسول ایکس باکس 360 بازی میکنم توی اپارات دیدم می رفت جای ماشین پلیس yو b نگه میداشت بعد سوار میشد بعد که یکم می رفت پیاده میشد میرفت جای صندوق عقب بعدواسش علامت y میومد بعدش علامت y رو میزد و اسلحه برمیداشت
حالا مشکل من این هست که برای من علامت y رو نمیاره به نظر شما چه کاری باید انجام بدم

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori
سلام دوستان عزیز
من با کنسول ایکس باکس 360 بازی میکنم توی اپارات دیدم می رفت جای ماشین پلیس yو b نگه میداشت بعد سوار میشد بعد که یکم می رفت پیاده میشد میرفت جای صندوق عقب بعدواسش علامت y میومد بعدش علامت y رو میزد و اسلحه برمیداشت
حالا مشکل من این هست که برای من علامت y رو نمیاره به نظر شما چه کاری باید انجام بدم
من درست خاطرم نیست ولی واسه داشتن اسلحه باید مراحلی رو از بازی جلو برید و مهارتشو به دست بیارید..بعد برید ساختمون اصلی پلیسا..البته مطمعن نیستم..ولی این بازی نود درصدش بدون اسلحه هست..در واقع تن به تن هست بیشتر مراحل بازی..اسلحه میخوای چیکار:D

Ryan Rezazadeh

کاربر سایت
May 22, 2020
4
من درست خاطرم نیست ولی واسه داشتن اسلحه باید مراحلی رو از بازی جلو برید و مهارتشو به دست بیارید..بعد برید ساختمون اصلی پلیسا..البته مطمعن نیستم..ولی این بازی نود درصدش بدون اسلحه هست..در واقع تن به تن هست بیشتر مراحل بازی..اسلحه میخوای چیکار:D
واسه این که ادم بکشم>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

• Smile
Reactions: ..Preacher..

DarkNadGamer

عضو جدید
Mar 24, 2021
4
چه جوری پول در بیارم؟
اگه بازی تمومشه میتونم بازم به ولگردی ادامه بدم؟
به جز ماموریت از کجا میشه پول گرفت؟
میتونی بری فیور انجام بدی که اونم یه نوع ماموریته
بعد یک پارک بان هایی هستن در کنار شهر
اگه با ماشین یا موتور بهشون بزنی یکم پول بهت میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر