خلاصه ای از کنفرانس سونی در GamesCom 2012

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
به نام خدا

---------------------
خوب سلام به دوستان بازی سنتر .
سعی کردم خلاصه ای از کنفرانس نه چندان عالی شرکت Sony رو به صورت خیلی خلاصه براتون جمع بندی کنم و بنویسم . شاید کم و کسری داشته باشه که باید ببخشید . تو کنفرانس Gamescom 2012 امسال ، Microsoft که حض.ر نداشت . Sony هم که نمایش دلچسبی نداشت . کلا یه جورایی فکر میکنم که شرکت های بزرگی مثل Sony و Microsoft میخوان این نمایشگاه ها رو جمع کنن ! چون اصلا خبرهای خاص و بزرگ ، همانند سالهای قبل تو این نمایشگاه ها منتشر نمیشه و خیلی نمایشگاه ضعیف شده .

امیدوارم این متن حداقل بدرد طرفدارای PS3 بخوره تا بفهمن خبر خاصی تو این نمایشگاه نبوده .

01211342171545887974.jpg

playstation-gamescom.jpg

در ابتدای مراسم Gamescom ، بخش سرگرمی های سونی ، شاخه اروپا اطلاعات کاملی را در رابطه با عناوین بزرگ این شرکت منتشر کرد . این عناوین شامل 4 عنوان بزرگ Tearaway,Puppeteer, Until Dawn و Rain که در کنفرانس سونی معرفی شدند . همچنین سونی اعلام کرد که این عناوین شاخه ای جدید از تجارت منصفانه سونی را در بازار بازیهای ویدئویی رقم خواهد زد .

بعد از معرفی آنونس بازیهای جدید نوبت به صحبت از PlayStation Move شد . همچنین SCEE ( بخش سرگرمی های سونی ) تعهد داد که در اینده یک جامعه قدرتمند و قوی را برای PlayStation Move تقویت میکند . در نمایشگاه عنوان جدید Wonderbook: Diggs Night crawler که برای PlayStation Move هست معرفی شد و فاش شد که دیزنی و BBC به زودی محتوای شگفت انگیزی را در رابطه با این عنوان منتشر خواهند کرد .

بعد از اینکه سونی در رابطه با PlayStation Move و عنوانی انحصاری جدید توضیحاتی را ارائه کرد ، نوبت به معرفی پلتفرمی جدید به نام PlayStation Mobile که طبق صحبتهای مجری کنفرانس سونی قرار است به طودی به همراه محتوای زیاد و مجموعه بازیهای PlayStation1 به بازار تجاری عرضه شود و فعلا منتظر تایید محتوای بیشتر برای این پلتفرم هستند تا تکلیف زمان انتشار ان مشخص شود .
همچنین تعدادی از این دستگاه های جدید قرار هست با تغییراتی سخت افزاری توسط شرکای تجاری سونی مثل ASUS و Wikipad منتشر شوند .

این بود خلاصه ای از کنفرانس سونی در نمایشگاه 2012 Gamescom

=================================================================================================
در قسمت پایین هم میتوانید خلاصه ای کلی از عنوانی و رویداد های مخصوص هر پلتفرم را مشاهده کنید .

عناوین تجاری جدید :

• استودیو Media Molecule عنوان جدید Tearaway رو برای PS Vita معرفی کرد .
  • Guerilla Games اطلاعات جدید به همراه یک تریلر را از بازی Killzone: Mercenary برای PS Vitaمعرفی کرد .
  • بخش سرگرمی های سونی : شعبه استودیو ژاپن عنوان پلتفرمر جدید و فوق العاده Puppeteer را معرفی کرد .
  • بخش ویژه سونی SCE WWS ، استودیو ژاپن بازیdark fairytaleرا برای شبکهPlayStation Network و بازی Rain را برای کنسول PS3 معرفی کرد .
  • Until Dawn هم به عنوان بهترین بازی شبه فیلم PS3 در این نمایگاه معرفی شد .
PlayStation Vita:

• استودیو Insomniac Games نسخه جدیدی از بازی Ratchet & Clank: QForce را برای Vita تایید کرد .
  • انونس بازی های PlayStation All Stars Battle Royale, Ratchet & Clank: QForce و Sly Cooper هم تایید شدند .
  • همچنین تایید شد که تمامی بسته های PlayStation Vita از این پس حاوی بازی های LittleBigPlanet و PlayStation All-Stars: Battle Royale. هم خواهند بود .

PlayStation 3:

• استودیو Wonderbook به دلیل بازی خلاقانه Diggs Nightcrawler برنده بهترین جایزه این نمایشگاه شد .
  • BBC Worldwide و Disney اعلام کردند که به عنوان شریک تجاری Wonderbook ، برای پروژه این شرکت اقدام به انتشار بازی Walking With Dinosaurs میکنند .

Services:

• امدن PS Plus برروی PS Vita .
  • ثبت نام طیف وسیعی از شرکای جدید سونی برای تولید محتوای سرویس جدید PlayStation Mobile .
  • ASUS و WikiPad به عنوان شرکای تجاری سونی ساخت سخت افزار جدید رو بر مبنای PlayStation Mobile تایید کردند .
  • سرویس جدید PlayStation Mobile به زودی بر روی PS Vita هم خواهد امد .

Third Party Titles:

• عنوان جدید Call of Duty: Black Ops Declassified در یک بسته یا باندل به همراه PS Vita در دسترسی خواهد بود .
  • دیگر عنوان third party که احتمالا به صورت باندل با PS Vita عرضه خواهند شد به شرح زیر میباشند :
FIFA 13, Assassin’s Creed III: Liberation, Need for Speed: Most Wanted و LEGO The Lord of the Rings .

علاوه بر اینها سونی اعلام کرد که باندل مخصوص سونی با بازی Red Dead Redemption از ماه September و SEGA’s Hell هم برای ماه October به صورت رایگان برا اروپا در دسترس خواهد بود .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
متن که چند تا مشکل داره!

نویسنده نمیدونم چه انتظاری از نمایشگاه داشته چون خیلی از سایت ها و مجلات کنفرانس سونی رو واقعا عالی دونستن چون هم بازی های جدید توش معرفی شده و هم بازی های قدیمی رو مورد توجه قرار داده و تازه کلی خبر هم توش منتشر شده.

نظرسنجی هم که خیلی جالبه! دقیقا نقطه مقابل برخی سایت های ایرانی هست که مثلا تو سایت میزنن نظرتون راجع به ما چیه بعد گزینه های عالی، خیلی خوب و خوب هستش!lol

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
نظرسنجی رو حذف کردم چون باید یه معیار و ملاکی برای نظرسنجی وجود داشته باشه. کنفرانس سونی توی Gamescom انقدر عالی بود که توی فروم های خارجی خیلی ها اعتقاد دارن از نصف کنفرانس های E3 بهتر بوده. حتی جاهایی مثل IGN و حضرت هم برای این کنفرانس مقاله زدن و کلی تعریف و تمجید از کنفرانس و ارائه IP های جدید انجام دادن ، اون وقت نظرسنجی در مورد کنفرانس سونی فقط با دو گزینه بد و خیلی بد ؟!! :D
IGN : Gamescom belongs to Sony, as does my heart. This is a brilliant sign of things to come, and it was all done before the show had even begun
Edge : While other publishers are relying on established IPs in the closing stretch of the current generation, it's heartening to see Sony going out on a limb and pushing new ideas and characters to the fore in its firstparty line-up

در مجموع هیچ جوری نمیشه به این کنفرانس گفت بد یا حتی متوسط ! :D کمترین چیزی که میشد گفت خیلی خوب هست و در ابعاد Gamescom حتی میشه گفت عالی ! :D
یه IP جدید و خیلی جالب از Media Molecule برای Vita
یه Killzone جدید برای Vita توسط سازنده اصلی Killzone نه استودیوهای درپیت
دو تا IP جدید با جو جالب و متفاوت از Japan Studio
یه IP جدید برای Move
نمایش CoD Vita (که البته از حق نگذریم چیز داغونی هست ! :D)
نمایش هایی از The Last of Us و Battle Royale و ...
حتی نمایشی که از اون Wonderbook منفور نشون دادن هم میگن خیلی بهتر از نمایش E3 بوده ، هرچند خودم هنوز ندیدمش.

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
از حق نگذریم سونی برا GamesCom سنگ تموم گذاشت. خودم هم انتظار همچین کنفرانسی نداشتم!

البته خدا ازشون نگذره تو این گرونی یه ویتا انداختن گردنمون :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
متن که چند تا مشکل داره!

نویسنده نمیدونم چه انتظاری از نمایشگاه داشته چون خیلی از سایت ها و مجلات کنفرانس سونی رو واقعا عالی دونستن چون هم بازی های جدید توش معرفی شده و هم بازی های قدیمی رو مورد توجه قرار داده و تازه کلی خبر هم توش منتشر شده.

نظرسنجی هم که خیلی جالبه! دقیقا نقطه مقابل برخی سایت های ایرانی هست که مثلا تو سایت میزنن نظرتون راجع به ما چیه بعد گزینه های عالی، خیلی خوب و خوب هستش!lol

خوب قرار نیست ما چیزی رو تو بازی سنتر با دیگر سایت های خارجی مقایسه کنیم . البته قبول دارم که نظر سنجی بد جور بود :d میخواستم خوب و عالی رو هم بذارم که به جای اینکه ÷یش نمایش رو بزنم ! اشتباهی دستم رفت رو ارسال :d دیگه هم نمیشد کاری کرد .

البته واقعا نسبت به کنفرانسهای سال قبل و E3 ضعیف تر بود .

خوب ملاک معرفی 4 تا بازی نیست . درسته بازی معرفی شد . اما انصبت به سالهای قبلی و مخصوصا E3 افت داشته .

نظرسنجی رو حذف کردم چون باید یه معیار و ملاکی برای نظرسنجی وجود داشته باشه. کنفرانس سونی توی Gamescom انقدر عالی بود که توی فروم های خارجی خیلی ها اعتقاد دارن از نصف کنفرانس های E3 بهتر بوده. حتی جاهایی مثل IGN و حضرت هم برای این کنفرانس مقاله زدن و کلی تعریف و تمجید از کنفرانس و ارائه IP های جدید انجام دادن ، اون وقت نظرسنجی در مورد کنفرانس سونی فقط با دو گزینه بد و خیلی بد ؟!! :D
IGN : Gamescom belongs to Sony, as does my heart. This is a brilliant sign of things to come, and it was all done before the show had even begun
Edge : While other publishers are relying on established IPs in the closing stretch of the current generation, it's heartening to see Sony going out on a limb and pushing new ideas and characters to the fore in its firstparty line-up

در مجموع هیچ جوری نمیشه به این کنفرانس گفت بد یا حتی متوسط ! :D کمترین چیزی که میشد گفت خیلی خوب هست و در ابعاد Gamescom حتی میشه گفت عالی ! :D
یه IP جدید و خیلی جالب از Media Molecule برای Vita
یه Killzone جدید برای Vita توسط سازنده اصلی Killzone نه استودیوهای درپیت
دو تا IP جدید با جو جالب و متفاوت از Japan Studio
یه IP جدید برای Move
نمایش CoD Vita (که البته از حق نگذریم چیز داغونی هست ! :D)
نمایش هایی از The Last of Us و Battle Royale و ...
حتی نمایشی که از اون Wonderbook منفور نشون دادن هم میگن خیلی بهتر از نمایش E3 بوده ، هرچند خودم هنوز ندیدمش.

حرف های Edge بهتر بود :d
نظر سنجی رو بد انتخاب کردم :d اما نباید حذفش میکردی ! اضافه میکردی ! تو این کنفرانس هم که خیلی رو بازی ها PS3 تمرکز نداشت . همش ررو PS VITA و این ÷لتفرم جدید و ... بود . خوب ضعیف بود دیگه :d

البته اریا شایدم ذائقه ما بازیبازها تغییر کرده . خوب مار تا 2 سال قبل همش شاهد کنفرانسهایی عالی از سونی و مایکرو بودیم . که البته به اون سبک کنفرانس هم عادت کرده بودیم . حالا که تغییر کرده همه بدشون اومده .

نویسنده نویسنده نیست......

نظر شما هم محترمه :d تو مقدمه اشاره شده :d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
خداییش بهترین گزارش ساله:))
این آقا ps3 یا ps vita نداره اومده گزارش نوشته در مورد کنفرانس سونی. اولشم اومده گفته اینو می نویسم فن های سونی بفهمن خبر خاصی نبوده>:d<
نظرسنجی هم حیف شد دیگه تهش بود.:d>:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
نه الان مثلا قراره توی این نسل که بازی آشغال آشغال 20 میلیون دلار هزینه میزاره رو دست سازنده جک ترتون میمود رو صحنه با یه گونی دستش ، سرشو باز می کرد یه عالمه بازی می ریخت رو صحنه تا شما اسمشو می ذاشتی کنفرانس خوب...

من خودم خیلی وقت بود کنفرانس رو سیستمم بود ولی حسشو نداشتم ببینم ولی امروز که دیدم واقعا عالی بود...حتی توی خواب شبم نمی دیدم این همه بازی یهو سونی معرفی کنه

در ضمن نمایش wonderbook که بالا گفتن یکیش که رندر شده بود یکیش هم خیلی کوتاه بود و چیز زیادی نمی شد ازش فهمید...اون کاراگاهه که تابلو رندر شده بود...فک کنم هنوز زوده که بشه در موردش نظر داد توی e3 که سرشار از باگ بود،مجریه داشت آب میشد اصن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
این آقا ps3 یا ps vita نداره اومده گزارش نوشته در مورد کنفرانس سونی. اولشم اومده گفته اینو می نویسم فن های سونی بفهمن خبر خاصی نبوده>:d<

معرفی 4 تا بازی انحصاری که نشد کنفرانس خوب ! برو کنفرانسهای 3 سال پیش سونی رو ببین . بعدش متوجه منظور من میشی . هموطنر که مایکروسافت اصلا چیزی نداشت که بخواد شرکت کنه و تو E3 هم خراب کرده بود . سونی هم واقعا چیزی برای عرضه نداشت . بمنای این گزارش عملکرد سونی تو این کنفرانس به نسبت دوره های قبلیش و مخصوصا E3 های سالهای قبلش بود .

سونی هم داره از مایکرو یاد میگیره . نصف کنفرانس رو با 4 تا دنباله و معرفی یکی 2 تا عنوان جدیدی شروع میکنه و بعدش یه کم امار فروش و ... و بعد کنسول دستی و بعدش هم مثلا چیزی جدید ( اگه داشته باشن ) .
حالا این نظر من بود که خوب نبوده . نظر شما و سایر دوستان هم اینه که خوب بوده . نظر همه قابل احترامه .

==========================
تا یادم نرفته این رو هم اضافه کنم که : واقعا از نظر شما هر کسی کهکنسول داره باید گزارش بنویسه !! عجب حرف منطقی ای زدی شما !! این یه گزارش و معنیش هم میشه اطلاع رسانی یه رویداد خاص که جایی برگزار شده !

مثلا Console ( ناظم بخش XBOX 360 ) تا جایی که من توپست ها و مقالاتش خودندم و کاربرا ازش سوال پرسیده بودن ، اصلا XBOX 360 نداره ! پس نباید طبق حرف شما گزارش یا اموزش و ... بنویسه !!

نه الان مثلا قراره توی این نسل که بازی آشغال آشغال 20 میلیون دلار هزینه میزاره رو دست سازنده جک ترتون میمود رو صحنه با یه گونی دستش ، سرشو باز می کرد یه عالمه بازی می ریخت رو صحنه تا شما اسمشو می ذاشتی کنفرانس خوب...

!!!!! جواب هاتون رو میتونید تو پست های بالاتر بخونید !!!!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به به عجب کنفرانسی مخصوصا اینتروی کنفراس معرکه بود
آهنگش اسم چیه ؟؟؟ :D

ولی عنوان های جدید مخصوصا Rain عالی بودن

LOL
من دیر رسیدم نظرسنجی رفته بود :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر