راهنماي Recovery Menu

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان من یه مشکل دارم وقتی وارد ریکاوری میشم روی Configuration کلیک میکنم چیزی نمیاد (نوشته های منو ) چند بار هم ورژن رو تغییر دادم نشد ممنون اگه راهنمای کنید
شما برو توي منوي ريكاوري Flash1 رو بزن برات نشون بده بعد توي درايوي كه توي PC مياد برو و فايل Config.se رو پاك كن. بعد كابل رو قطع كن و دستگاه رو خاموش كن و دوباره برو توي ريكاوري درست ميشه.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
میدونم این تاپیک ماله 2 ماهه پیشه اما چی میشه کرد.
M3hD1 عزیز ، یه پیغام واستون فرستادم جوابشو بدین لطفا.

میخواستم بپرسم که چرا Recovery Menu واسه من نمی یاد. فریم ویر 2.81 دارم و PSP من رو از انگلستان آوردن نمیدونم کمکی میکنه یا نه؟ لطفا راهنمایی کنین. تنظیمات کارخونه ای است و مموری 32 روشه. در ضمن میخوام کپی خورش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین. من از اینجا http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=3552
کمک گرفتم ولی فولدر update تو قسمت Game نیستش، موقعی هم که میسازمش تو PSP میگه فایل Corupt شده. یه راهنمایی در اینباره هم بکنین. ممنون.

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
شما باید اول کپی خور کنید بعد منوی ریکاوری براتون میاد
تنها راه شما یا استفاده از پندورا باتری هست یا اینکه دانگرید کنید به 1.5 (بوسیله umd gta lcs) بعد از اون به هر کاستم فریموری میتونید اپگرید کنید .

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
شما باید اول کپی خور کنید بعد منوی ریکاوری براتون میاد
تنها راه شما یا استفاده از پندورا باتری هست یا اینکه دانگرید کنید به 1.5 (بوسیله umd gta lcs) بعد از اون به هر کاستم فریموری میتونید اپگرید کنید .

سلام،:love:
ممنون از اینکه جوابم رو دادین. من هم میخواستم که دانگرید کنم به 1.5 و سپس آپدیت. دیسک UMD GTA LCS هم دارم پچ نشده. با توجه به این راهنمایی ها
بخش دوم : دانگريد فريمور هاي بزرگتراز 2.8 تا 3.03

در ابتدا بايد بگويم دانگريدي كه وجود دارد براي ورژن 3.03 مي باشد بنابراين اگر فريمور دستگاه شما پايين تر از 3.03 ميباشد ابتدا بايد آن را به 3.03 آپگريد كنيد. همچنين اين دانگريد نيازمنده يك عدد UMD بازي GTA LCS كه پچ نشده باشد است.

براي اينكه بفهميد UMD اي كه داريد پچ شده است يا نه UMD را داخل دستگاه بگذاريد به قسمت Game برويد اگر PSP Update Ver2.00 را مشاهده كرديد UMD شما پچ نشده است و مناسب براي دانگريد است.

اگر ورژن دستگاه شما پايين تر از 3.03 ميباشد فايل زير را دانلود كنيد:

3.03 Upgrader

از حالت فشرده خارج كنيد و سپس به آدرس زير كپي كنيد:
ms:0\PSP\GAME\UPDATE

به قسمت Game سپس Memory Stick برويد و 3.03 Update را اجرا كنيد.

بعد از اينكه فريمور شما 3.03 شد محتويات آدرس زير را پاك كنيد:
ms:0\PSP\GAME\UPDATE

در تاپیک دانگرید PSP من عمل کردم اما فولدر Update واسه من تو قسمت Game در پوشه PSP نمی اید. وقتی هم که خودم میسازمش و تو PSP میرم رو مموری میگه Corrupt file نمیدونم چرا؟ اینو راهنمایی کنین لطفا!:(
اینو میگم ---> ms:0\PSP\GAME\UPDATE
میدونم این تاپیک جای این سوالات نیست خوب میشه بگین تو کدوم تاپیک بپرسم جواب بگیرم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام،:love:
ممنون از اینکه جوابم رو دادین. من هم میخواستم که دانگرید کنم به 1.5 و سپس آپدیت. دیسک UMD GTA LCS هم دارم پچ نشده. با توجه به این راهنمایی ها

در تاپیک دانگرید PSP من عمل کردم اما فولدر Update واسه من تو قسمت Game در پوشه PSP نمی اید. وقتی هم که خودم میسازمش و تو PSP میرم رو مموری میگه Corrupt file نمیدونم چرا؟ اینو راهنمایی کنین لطفا!:(
اینو میگم ---> ms:0\PSP\GAME\UPDATE
میدونم این تاپیک جای این سوالات نیست خوب میشه بگین تو کدوم تاپیک بپرسم جواب بگیرم
شما الان دقيقا چيكار ميكني؟

بايد بري داخل فولدر PSP بعد يه فولدر به اسم UPDATE به صورت دستي بسازي. (تمام حروف بايد بزرگ باشه)

بعد فايل EBOOT.PBP رو كپي كني داخلش.

در ضمن هر سوالي داشتي در تاپيك زير بپرس چون اينجا ربطي نداره به اين موضوع:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=1150&page=21

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
شما الان دقيقا چيكار ميكني؟

بايد بري داخل فولدر PSP بعد يه فولدر به اسم UPDATE به صورت دستي بسازي. (تمام حروف بايد بزرگ باشه)

بعد فايل EBOOT.PBP رو كپي كني داخلش.

در ضمن هر سوالي داشتي در تاپيك زير بپرس چون اينجا ربطي نداره به اين موضوع:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=1150&page=21
ممنون از جوابتون دوست عزیز.

moji1511

کاربر سایت
Nov 29, 2007
3
نام
Mojtaba Sarsaz
salam . man taze be jame shoma peivastam . lotfan rahnamaeim konid . man ye psp slim daram ba version 3.71 . mikham bazihaye copy ro roosh ejra konam . chikaresh bayad bokonam . darzemn ye soale dige ham daram . oon raveshi ke goftin baraye raftan be menu recovery man emtehan kardam vali kar nakard . shayad in ravesh male psp fat . chejoori mitoonam beram too recovery menu slim . Thx

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
salam . man taze be jame shoma peivastam . lotfan rahnamaeim konid . man ye psp slim daram ba version 3.71 . mikham bazihaye copy ro roosh ejra konam . chikaresh bayad bokonam . darzemn ye soale dige ham daram . oon raveshi ke goftin baraye raftan be menu recovery man emtehan kardam vali kar nakard . shayad in ravesh male psp fat . chejoori mitoonam beram too recovery menu slim . Thx
دوست عزيز لطفا فارسي تايپ كنيد!

در مورد رفتن به منوي ريكاوري هيچ فرقي بين SLim و Fat وجود نداره، شما دكمه پاور رو 3 ثانيه بالا نگهدار تا PSP به طور كامل خاموش بشه، نبايد به حالت Sleep Mode بره، بايد كامل خاموش بشه.

در مورد اجرا كردن بازي هم تنظيمات ريكاوري رو همين طور كه من گفتم تنظيم كن بعد هم بازي رو كپي كن در آدرس زير در مموري ديسك :

X:\ISO

بعد هم به قسمت Game و Memory در داخل PSP برو و بازي رو اجرا كن.

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
سلام
تو FW 3.71 دو تا گزینه ی دیگه هم هست :
1.use vshmenu
2.XMB usb device
این دو تا رو روی چی بزاریم ؟ :biggrin1:

سلام

در مورد اولي هيچ اجباري نيست مي تونيد روي Enabled بزاريد كه اونوقت مي تونيد توي XMB با زدن دكمه Home فيلم هايي كه به صورت iso هست رو ببينيد.... iso رو بايد داخل پوشه VIDEO كه خودش داخل پوشه ISO قرار داره قرار بديد!

دومي هم بهتره كه روي Memory Stick باشه.

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
سلام دوستان من یه مشکلی دارم PSPمن تمام گزینهای در ریکاوری همه از اینیبل به دیزیبل تبدیل میشه....من چنبار هم ورژن رو عوض کردم نشد ...از یک PSP دیگه هم کپی گرفتم نشد اگر کسی میدونه چیکارکنم بگه ممنون :confused::confused::confused::confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان من یه مشکلی دارم PSPمن تمام گزینهای در ریکاوری همه از اینیبل به دیزیبل تبدیل میشه....من چنبار هم ورژن رو عوض کردم نشد ...از یک PSP دیگه هم کپی گرفتم نشد اگر کسی میدونه چیکارکنم بگه ممنون :confused::confused::confused::confused:
برو داخل Flash1 و فايل Config.se رو پاك كن بعد يه بار دستگاه رو روشن كن بالا بياد بعد خاموش كن برو توي ريكاوري و تنظيمات رو انجام بده و اخر exit كن (PSP رو همين جوري خاموش نكن حتما Exit كن از ريكاوري) بعد ببين درست نميشه؟

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
برو داخل Flash1 و فايل Config.se رو پاك كن بعد يه بار دستگاه رو روشن كن بالا بياد بعد خاموش كن برو توي ريكاوري و تنظيمات رو انجام بده و اخر exit كن (PSP رو همين جوري خاموش نكن حتما Exit كن از ريكاوري) بعد ببين درست نميشه؟

این کارو هم کردم ام نشد حتی این مشکلمو در سایت دیگه (خارجی ) گفتم اما از اونا هم جوابی نگرفتم اگر راه دیگه هست بگید ممنون میشم :(:(:(:(:(:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
این کارو هم کردم ام نشد حتی این مشکلمو در سایت دیگه (خارجی ) گفتم اما از اونا هم جوابی نگرفتم اگر راه دیگه هست بگید ممنون میشم :(:(:(:(:(:(
دانگريد كن و بعد يه فيرمور ديگه بريز،
اين كار رو هم قبلا كردي؟

soroushn

کاربر سایت
Apr 2, 2007
27
من با فیرم ور 3.52 نمی تونم این بازیها رو اجرا کنم وقتی وارد بازی میشه صفحه سیاه میشه و خلاص
Star Wars Battlefront Renegade Squadron
Castlevania Dracula X Chronicles
Aliens Vs Predator Requiem
Pursuit Force Extreme Justice
ممنون میشم اگر کمک کنید.منو ریکاوری هم میزونه مشکل از جای دیگه است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر