هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hamed58

کاربر سایت
Jan 28, 2011
42
سلام چند تا سوال دارم
آیا هنوزم میشه با پلی ۳ آنلاین بازی کنیم؟
آیا هر فریمور اورجینال رو میتونیم بازی بریزیم داخلش ؟ (کپی به صورت بکاپ)
و در آخر بازی هایی که بصورت بک آپ بریزیم تو هارد اورجینال خور قابلیت بازی کردن آنلاین رو دارن؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام چند تا سوال دارم
آیا هنوزم میشه با پلی ۳ آنلاین بازی کنیم؟
آیا هر فریمور اورجینال رو میتونیم بازی بریزیم داخلش ؟ (کپی به صورت بکاپ)
و در آخر بازی هایی که بصورت بک آپ بریزیم تو هارد اورجینال خور قابلیت بازی کردن آنلاین رو دارن؟؟
سلام
بله هنوز بخش انلاینش باز هست و میشه بازی کرد ولی روم هاش خلوت هستن و کمتر کسی هست که بازی میکنن
نمیدونم

• Like
Reactions: R@OUF

12360Siavash

کاربر سایت
Sep 30, 2018
5
باسلام
دوستان من یه ps3 slim 120gbدارم یه دوروزه صدای فنش بالاتر از قبلا شده البته خیلی بالا نیست ولی مثل روال عادیش نیست. داخل gta هم بعضی وقتا فریز میشه واسه چن ثانیه و بعدش همه چی تو بازی غیب میشه یا تار میشه میخواستم بپرسم از خمیرشه؟ اگر نیست مشکلش چیه و اگه ارزش داره چقد هزینه؟ آیا لازمه درستش کنم؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
باسلام
دوستان من یه ps3 slim 120gbدارم یه دوروزه صدای فنش بالاتر از قبلا شده البته خیلی بالا نیست ولی مثل روال عادیش نیست. داخل gta هم بعضی وقتا فریز میشه واسه چن ثانیه و بعدش همه چی تو بازی غیب میشه یا تار میشه میخواستم بپرسم از خمیرشه؟ اگر نیست مشکلش چیه و اگه ارزش داره چقد هزینه؟ آیا لازمه درستش کنم؟
میتونه از فن/فشار برق/هارد دستگاه/خمیر سیلیکون یا حتی میزان فضای خالی داخل دستگاهتون باشه.برنامه ی وبمن رو دستگاهتون هست؟ میتونید دمای دستگاه رو بگید چقدره؟
سلام دوستان

واسه فریمور 4.80 روش جیلبریک نرم افزاری نیومده؟
من که نشنیدم جایی بصورت عمومی اعلام کرده باشن که اومده و اکثر سایت هایی که میگن اومده برای click bait اینکار رو میکنن اما میتونین از این روش برای اجرای بعضی بازی ها استفاده کنید.

• Like
Reactions: se.phi.roth

AliAmirpanah

کاربر سایت
Aug 14, 2018
1
سلام به همه دوستان عزیز..
بنده ی دستگاه ps3 slim دارم که با مبدل hdmi به vga به مانیتور کامپیوترم وصل کردم..
مبدل ی خروجی صدا داره که هدفون وصل کردم،، کسی میدونه چطوری میشه صدا رو کمو زیاد کنم؟
خیلی سرچ کردم به فارسی و انگلیسی..! ولی فایده نداشت انگار فقط من این مشکلو دارم!!

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام به همه دوستان عزیز..
بنده ی دستگاه ps3 slim دارم که با مبدل hdmi به vga به مانیتور کامپیوترم وصل کردم..
مبدل ی خروجی صدا داره که هدفون وصل کردم،، کسی میدونه چطوری میشه صدا رو کمو زیاد کنم؟
خیلی سرچ کردم به فارسی و انگلیسی..! ولی فایده نداشت انگار فقط من این مشکلو دارم!!
امکان بلند یا کم کردن صدا از خود ps3 نیست.بنظر من بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که تو هر بازی تو قسمت options برید و تنظیمات صوتی رو روی هدفون بزارید تا یکم نتیجه ای که میده بهتر باشه.البته منم خودم اول اذیت میشدم که نمیشه میزان صدا رو تغییر داد ولی بعد یه مدت عادت میکنی

• Like

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام عزیزان چند وقتی دستگاه مشکل چراغ قرمز چشمک زن پیدا کرده چه کار کنم؟ تعمیر کار پرسدم گفت 250تومن، اهوازم جایی سراغ دارید با انصاف باشن و بلد باشن پیشنهاد تون چیه

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام عزیزان چند وقتی دستگاه مشکل چراغ قرمز چشمک زن پیدا کرده چه کار کنم؟ تعمیر کار پرسدم گفت 250تومن، اهوازم جایی سراغ دارید با انصاف باشن و بلد باشن پیشنهاد تون چیه
سلام
من خودم که قبلا اهواز بودم
مگر اینکه ببری پاساژ نخل و تنها جای که خوبه همون جاست جای دیگه ای سراغ ندارم باید ریسک کنی و ببری تعمیر کنی

• Like
Reactions: R@OUF and Reza0017

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
ميخواستم بدونم konami بازي pes 2019 براي ps3 داده يا نه و اگه نداده چطوري ميتونم پچ ابديت فصل 2018-19 رو بگيرم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
سلام
نه متاسفانه نداده دیگه و عمر پلی 3 تمام شده هر چی هست قدیمی
و فوتبال روی این دستگاه ها اوردش
PlayStation 4, Xbox One, Android, Microsoft Windows, iO

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
یه ps3 fat دارم بعضی مواقع صداش تا اسمون میره!! فکر کنم خیلی داغ میشه.اینو باید چیکار کرد؟ خمیرشو عوض کنیم؟

کلا فت صداش زیاده ولی فت رو برای اطمینان بیشتر خمیرشو عوض کنید.
هشدار:موقعی که فنش تند داره کار میکنه خاموش نکید از بازی خارج شدید یکی دو دقیقه بزارید کار بکنه خنک شد خاموش کنید.
موفق باشید...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا فت صداش زیاده ولی فت رو برای اطمینان بیشتر خمیرشو عوض کنید.
هشدار:موقعی که فنش تند داره کار میکنه خاموش نکید از بازی خارج شدید یکی دو دقیقه بزارید کار بکنه خنک شد خاموش کنید.
موفق باشید...
این دستگاه فکر کنم از زمان ساخته شدنش خمیرش عوض نشده .... عوض کنم بهتر میشه؟ من خمیر پردازنده کامپیوتر رو هر سال عوض میکنم

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر