هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

smhz

کاربر سایت
Feb 17, 2018
16
باید تست کنی

داداش من الان پلی 3 هک شده هستش. من بیشتر برای انلاین بازی کردن آنچارتد 2 خریدم. برا همین اگه انلاینش هنوزم هست میخوام اپدیتش کنم و اورجینال بشه. داداش الان اخرین بار که شما انلاین بازیش کردی کی بود؟ مطمئنی سروراش هنوزم هست؟ بعد رایگانه دیگه؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
داداش گلم
منم PS3 دارم و هم PS4
آنلاین هم فقط با PS4 میزنم
واقعیت نمیدونم وضعیت سروراش چطوریه
مثلا می دونم حدود چند ماه پیش یا شاید پارسال مثلا سرورهای KILZON 2 و 3 خاموش کردن و تمام شد
کالاف و بتل معمولا تا چند سال روشن هست من سال 92 کالاف MW1 سد دیش گرفتم آنلاین هم بازی کردم ولی الان نمیدونم

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,640
نام
milad
داداش گلم
منم PS3 دارم و هم PS4
آنلاین هم فقط با PS4 میزنم
واقعیت نمیدونم وضعیت سروراش چطوریه
مثلا می دونم حدود چند ماه پیش یا شاید پارسال مثلا سرورهای KILZON 2 و 3 خاموش کردن و تمام شد
کالاف و بتل معمولا تا چند سال روشن هست من سال 92 کالاف MW1 سد دیش گرفتم آنلاین هم بازی کردم ولی الان نمیدونم
کیلزون 3 رو من قبل از بسته شدن یه مدت انلاین بازی کردم اخرین بارش فکر کنم کمتر از 50 نفر بود
انچارتد 2 هم با وجود انچارتد 3 و 4 حتی اگه بسته نشده باشه سروراش فکر نکنم کسی توش باشه به جز 10 20 نفر اصلا ارزش نداره کنسول رو از هک در بیاره مگر اینکه بخواد بازی هایه دیگه ای رو هم انلاین بازی کنه بازی هایی مثل فیفا 12 یا فیفا استریت هنوز هم سروراش پره
دوم اینکه میشه تو حالت کپی خور هم با نرم افزار های امنیتی بازی کردم

smhz

کاربر سایت
Feb 17, 2018
16
داداش
کیلزون 3 رو من قبل از بسته شدن یه مدت انلاین بازی کردم اخرین بارش فکر کنم کمتر از 50 نفر بود
انچارتد 2 هم با وجود انچارتد 3 و 4 حتی اگه بسته نشده باشه سروراش فکر نکنم کسی توش باشه به جز 10 20 نفر اصلا ارزش نداره کنسول رو از هک در بیاره مگر اینکه بخواد بازی هایه دیگه ای رو هم انلاین بازی کنه بازی هایی مثل فیفا 12 یا فیفا استریت هنوز هم سروراش پره
دوم اینکه میشه تو حالت کپی خور هم با نرم افزار های امنیتی بازی کردم

داداش کنسول من کپی خوره و آپدیت میخواد. چطور میشه در حالت کپی خور انلاین بازی کنم؟ با اپدیت سیستم اورجینال میشه

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,640
نام
milad
داداش

داداش کنسول من کپی خوره و آپدیت میخواد. چطور میشه در حالت کپی خور انلاین بازی کنم؟ با اپدیت سیستم اورجینال میشه
داداش وقتی میگی کپی خور من که نمیتونم بگم میشه یا نه
ابتدا بگین فریمور فعلیش چنده و با چی کپی خور شده سخت افزاری بوده یا نرم افزاری بعد بگیم

• Like

mohamadsaleh6272

کاربر سایت
Mar 14, 2018
2
سلام.باتشکرازسایت خوبتون
ببخشین من دسته 2 دستگاهم قاطی کرده میشه کمکم کنین
واین دستگاهی که تازه خربدم 300گیگ اسلیم هستش با دودسته و موم و بازی هایی مثل خدای جنگ3 و
GTA IV
به همراه دودسته که یکیش همین قاطی کرده هست میرزه 500هزارتومن

• Like

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام.باتشکرازسایت خوبتون
ببخشین من دسته 2 دستگاهم قاطی کرده میشه کمکم کنین
واین دستگاهی که تازه خربدم 300گیگ اسلیم هستش با دودسته و موم و بازی هایی مثل خدای جنگ3 و
GTA IV
به همراه دودسته که یکیش همین قاطی کرده هست میرزه 500هزارتومن

درود
اول دسته : با توجه به وضعیت دستت بهتر بری یکی دیگه بخری
دستگاه کپی خور میشه یا نه : تو اینترنت بگرد یه فایل هست که دانلود میکنی با حجم کمه فریمور اول دستگاهتو میگه اگه 3.55 و یا زیر این باشه کپیخور میشه
شما یه راه دیگه ای هم دارید اینکه اگه دوستی یا آشنایی داری و دستگاهش کپیخوره میتونی بازیها رو از اون رو دستگاهت بریزی که آموزشش تو همین فورم هست
اگه تهرانی بیا PV آدرس مغازه بهت بدم برو اونجا برات بازیها رو بریزه

• Like

nothing123

کاربر سایت
Apr 23, 2018
1
سلام دوستان وقتتون بخیر
ی مشکلی برای ps3 پیش اومده و اون این که ی ضربه خیلی کوچیک بهش وارد شده از فاصله 2 3 سانتی متری خورده زمین بعدش که روشنش کردم دیدم تصویر نمیده و دسته هم میزنم روشن شه فقط چراغ ها چشمک میزنن و روشن نمیشه
بعد از حدودا نیم ساعت ک میزنم روشن شه دکمه نگه میدارم که یک بوق بزنه و بره توی تنظیمات تصویر av به hdmi که تصویر میاد در حد چند ثانیه ( کمتر از 6 7 ثانیه ) تصویر هست و بعدش کلا شطرنجی میشه و هنگ میکنه و هیچ کاری نمیکنه تا دوباده خاموشش کنی و وقتی روشن کنی باز هم تصویر نداری و روال قبل داره
ی تعمیرکار بردم گفت از gpu هست و باید تعویض بشه و این چیزا
توی اینترنت سرچ زدم دیدم یکی دیگه هم همین مشکل براش پیش اومذه ولی اون خواسته فریمور نصب کنه و بعدش اینطوری شده و گگفته بودن باید دستگاه رو ببره تا تعمیر بشه
یکی دیگه هم گفته بود آی سی های محافظتی که با حرف f نام گذاری شدن عیب دارن
کسی تاحالا به این موضوع برخورده راهنمایی کنه

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
سلام دوستان وقتتون بخیر
ی مشکلی برای ps3 پیش اومده و اون این که ی ضربه خیلی کوچیک بهش وارد شده از فاصله 2 3 سانتی متری خورده زمین بعدش که روشنش کردم دیدم تصویر نمیده و دسته هم میزنم روشن شه فقط چراغ ها چشمک میزنن و روشن نمیشه
بعد از حدودا نیم ساعت ک میزنم روشن شه دکمه نگه میدارم که یک بوق بزنه و بره توی تنظیمات تصویر av به hdmi که تصویر میاد در حد چند ثانیه ( کمتر از 6 7 ثانیه ) تصویر هست و بعدش کلا شطرنجی میشه و هنگ میکنه و هیچ کاری نمیکنه تا دوباده خاموشش کنی و وقتی روشن کنی باز هم تصویر نداری و روال قبل داره
ی تعمیرکار بردم گفت از gpu هست و باید تعویض بشه و این چیزا
توی اینترنت سرچ زدم دیدم یکی دیگه هم همین مشکل براش پیش اومذه ولی اون خواسته فریمور نصب کنه و بعدش اینطوری شده و گگفته بودن باید دستگاه رو ببره تا تعمیر بشه
یکی دیگه هم گفته بود آی سی های محافظتی که با حرف f نام گذاری شدن عیب دارن
کسی تاحالا به این موضوع برخورده راهنمایی کنه
به نظر اگه فریمور رو از طریق منوی ریکاوری نصب کنی احتمالا درست میشه.اگه نشد راه های دیگه هم هستن.

• Like

mj3a

کاربر سایت
Sep 10, 2014
1
سلام. من قبلنا بازی های ps3 رو از اینترنت دانلود میکردم و میریختم تو فلش و به راحتی نصبشون میکردم. ولی الآن هر کاری میکنم نمیشه!! فلش رو که وصل میکنم هیچ صدا یا نشونه ای توی صفحه نمیاد! بازی ها رو هم که اصلاً پیدا نمیکنه! بازی رو ریختم تو هارد ولی بازم همون آش و همون کاسه! هر دوتا پورت usb همین مشکل رو دارن. انگار فلش رو نمیخونن اصلاً!!
ممنون

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
سلام. من قبلنا بازی های ps3 رو از اینترنت دانلود میکردم و میریختم تو فلش و به راحتی نصبشون میکردم. ولی الآن هر کاری میکنم نمیشه!! فلش رو که وصل میکنم هیچ صدا یا نشونه ای توی صفحه نمیاد! بازی ها رو هم که اصلاً پیدا نمیکنه! بازی رو ریختم تو هارد ولی بازم همون آش و همون کاسه! هر دوتا پورت usb همین مشکل رو دارن. انگار فلش رو نمیخونن اصلاً!!
ممنون
فرمت فلش باید FAT32 باشه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر