راهنمای قدم به قدم تمام سری بازی های Assassin'S CreeD

black ghosts

کاربر سایت
Jan 26, 2016
2
نام
علی
سلام من سر مرحله last man standing اساسین 2(جوونیای ازیو) گیر کردم همونجایی که میخوان باباو داداشاشو اعدام کنن شمشیرمو که میندازن هیچ کاری نمیتونم بکنم هرچقدر میکشمشون بازم اضافه میشه بهشون لطفا راهنماییم کنید

black ghosts

کاربر سایت
Jan 26, 2016
2
نام
علی
سلام من سر مرحله last man standing اساسین 2(جوونیای ازیو) گیر کردم همونجایی که میخوان باباو داداشاشو اعدام کنن شمشیرمو که میندازن هیچ کاری نمیتونم بکنم هرچقدر میکشمشون بازم اضافه میشه بهشون لطفا راهنماییم کنید
کسی جواب نمیده؟؟؟:((

soheilpcmir

کاربر سایت
Mar 28, 2016
5
سلام
من چند نسخه از اساسین رو بازی کردم بعد علاقه مند به این بازی شدم برای همین از نسخه یک شروع کردم واقعا یکش سخت تر هست سوال من اینه که داخل اون قسمت که باید تمرین کنم اولین مرحله اموزس رو میرم بعد یه مرحله دیگش که دو نفر هستن اونجا تمام کارهایی رو که میگه انجام میدم ولی هیچی نمیشه داخل قسمت اول تموم کردم خودش اومد بیرون ولی این هیچ اتفاقی نمیوفته من هم میام بیرون میگه باید تمرین کنی
باید چیکار کنم ممنون میشم کمک کنید

phenomenal1

کاربر سایت
Aug 9, 2016
1
دوران نوجوانی کانر دقیقا تو این مرحله Sequence 5 – Training Begins
میری از یه یارویی ماموریت بپگیری که این صفحه باز میشه
183735515.jpg

بعد از خرید فک کنم چوب وقتی میخوام بیام بیرون از اون فضا در نمیاد یعنی هنگ نمیکنه نمیدونم چه جوری در میاد؟

چوب رو خرید میکنم بعد همونجا میمونه در نمیاد

KRIT*S

کاربر سایت
Jan 2, 2013
24
عزیزان تو بازی assassin's creed revelation ا کجا بفهمیم کدوم مرحله ها مراحل اصلی هستند و کدوما فرعی؟ باقی آیتم های موجود در نقشه چین دقیقا؟

arshiafagihihi

کاربر سایت
Dec 2, 2016
1
با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده در assassins creed brotherhood گیر کردم.برای خرید بعضی از آیتم ها میگه باید شاپ کوئست رو کامل کنی.
اینم عکسش
udnw_94f556ec02a484dd578fdbc48864f4b9-650-80.jpg

البته این عکس برای من نیست.من تو کامپیوتر بازی میکنم و دقیقا همینجوریه.
اون پایین هم که اون سه تا قسمت رو زده و روبروشون عدد زده فک میکنم به همین موضوع ربط داشته باشه ولی من نمیدونم چجوری کاملشون کنم و همیشه رو 0 هستند.
ممنون میشم راهنماییم کنید که شاپ کوئست اصلا چی هست و چجوری باید کاملش کنم.

parsa_rampage

کاربر سایت
Jan 17, 2017
19
سلام.
من اونجایی از assassins creed 1 رو گیر کردم که تا اونجا همه رو میکشیم اخرین نفر که فکر کنم رییس تمپلارا هست(زنه) رو میخوایم بکشیم میزاره بره.
بعد برمیگرده مقر اساسینا توی همون شهر به اونم میگه از شهر خارج شه.
بعد اون دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.فقط میگه باید به مرز بری ولی هدف مشخصی نداره.
لطفا بگین چیکار کنم ممنون.

parsa_rampage

کاربر سایت
Jan 17, 2017
19
سلام.
من اونجایی از assassins creed 1 رو گیر کردم که تا اونجا همه رو میکشیم اخرین نفر که فکر کنم رییس تمپلارا هست(زنه) رو میخوایم بکشیم میزاره بره.
بعد برمیگرده مقر اساسینا توی همون شهر به اونم میگه از شهر خارج شه.
بعد اون دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.فقط میگه باید به مرز بری ولی هدف مشخصی نداره.
لطفا بگین چیکار کنم ممنون.
اگر اطلاعات بیشتری میخواین بگین در اختیارتون بزارم ولی لطفا کمکم کنید.
اینم بگم مرحله ی اخرم(بخش شش دی ان ای)

Parsa1383

کاربر سایت
Sep 16, 2016
1

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535

عزیز باید فرار کنی تو اون لحظه از دست گاردا.به هیچ راهی نمیشه نجاتشون داد از اعدام

سلام.
من در مرحله : Sequence 1 Memory 5 - p. 2 گیر کردم و نمیدونم چجوری باید به بالای برج برم.
لطفا کمک کنید.
http://guides.gamepressure.com/assassinscreedrevelations/gfx/word/1749864171.jpg
http://guides.gamepressure.com/assassinscreedrevelations/gfx/word/1749864187.jpg

اینم دوتا عکسش

اگ اشتباه نکنم باید از طریق دیوارای قلعه راه پیدا کنی

دیگه نمیخواید بگید رفتم.
فقط میگم وقتی دزموند میتونه نوشته های روی در و دیوار رو با eagle vision ببینه بازی تموم میشه؟

اره اخر ac 1 با دیدن نشونه ها تموم میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر