PCSX2 | PS2 Emulator

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
چرا من با 2گیگ رم و 2 گیگ گرافیک و Cpu 2 هسته ای فریمم موقع بازی خدای جنگ درحد 10تا 20ــه؟؟ ولی همین خدای جنگ رو کامپیوتر فامیلم با 512 مگ گرافیک و 2 گیگ رم و سی پی یو 2 هسته روی 60 فریم اجرا میشه؟؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
چرا من با 2گیگ رم و 2 گیگ گرافیک و Cpu 2 هسته ای فریمم موقع بازی خدای جنگ درحد 10تا 20ــه؟؟ ولی همین خدای جنگ رو کامپیوتر فامیلم با 512 مگ گرافیک و 2 گیگ رم و سی پی یو 2 هسته روی 60 فریم اجرا میشه؟؟
زیرا هر بازی تنظیمات خاص خودش رو داره و اگه اشتباه نکنم یه bios برا هر بازی درنظر گرفته شده....باید حتما تنظیمات همون بازی رو که داری منطبق با آموزش از سایت رسمی شبیه ساز انجام بدی تا با مشکلی برنخوری...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
زیرا هر بازی تنظیمات خاص خودش رو داره و اگه اشتباه نکنم یه bios برا هر بازی درنظر گرفته شده....باید حتما تنظیمات همون بازی رو که داری منطبق با آموزش از سایت رسمی شبیه ساز انجام بدی تا با مشکلی برنخوری...
از کجا آموزش مربوط به خدای جنگو گیر بیارم الان؟:|

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
داداش الان بااین توضیحاتی که این یارو تو لینکی که دادی زدم فریم وقتی توی منوی بازی هستیم 60ه ولی تو خوده بازی 30..!! این تنظیمات رو واسه خدای جنگ 1 تنظیم کردمااااااا..توضیحاتش واسه خدای جنگه 2عه. امکان داره همین باعث افت فریم باشه؟؟:|

بعد اگه زحمتی نیست یه نفر صفحه ی مربوط به تنظیمات Shadow Of Clossus رو بزاره..

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
داداش الان بااین توضیحاتی که این یارو تو لینکی که دادی زدم فریم وقتی توی منوی بازی هستیم 60ه ولی تو خوده بازی 30..!! این تنظیمات رو واسه خدای جنگ 1 تنظیم کردمااااااا..توضیحاتش واسه خدای جنگه 2عه. امکان داره همین باعث افت فریم باشه؟؟:|

بعد اگه زحمتی نیست یه نفر صفحه ی مربوط به تنظیمات Shadow Of Clossus رو بزاره..
آره دیگه گفتم که هر بازی باید با تنظیمات خودش اجرا بشه...تنها نکته ای که خیلی مهم هستش همین قضیه هستش..
بفرما اینم تنظیمات شدو او کلوسوس:
Shadow of the Colossus best settings - PCSX2 Forums

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
باتشکر از آقا حسین (پست بالا:d).. خدای جنگ رو رو فریم خیلی خوب اجرا کردیم و میکنیم و بسی لذت بخشه ..من تو کلوپ میرفتم یه زمانی یه عالم منتظر میشدم تا نوبتم بشه دسته بیاد دستم تا خدای جنگ بزنم به بدن الان خداروشکر راحتیم..!!

فقط یه مشکل دارم..

تو خدای جنگ 1موقع مبارزه با غول آخربازی ARES ..!! از بازی میپره بیرون..!!
تو خدای جنگ2 بعد از تصاویر زیر و نشون دادن فیلم بازی قفل میشه و دیگه ادامه نمیده..من حدود 3 نسخه از خدای جنگ رو دارم و تمام نسخه ها همین مشکل رو داشتن..
تصاویر:
engine_2014_01_19_13_33_16_15.jpg

اینجا قفل میکنه:
engine_2014_01_19_13_34_46_58.jpg

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
باتشکر از آقا حسین (پست بالا:d).. خدای جنگ رو رو فریم خیلی خوب اجرا کردیم و میکنیم و بسی لذت بخشه ..من تو کلوپ میرفتم یه زمانی یه عالم منتظر میشدم تا نوبتم بشه دسته بیاد دستم تا خدای جنگ بزنم به بدن الان خداروشکر راحتیم..!!

فقط یه مشکل دارم..

تو خدای جنگ 1موقع مبارزه با غول آخربازی ARES ..!! از بازی میپره بیرون..!!
تو خدای جنگ2 بعد از تصاویر زیر و نشون دادن فیلم بازی قفل میشه و دیگه ادامه نمیده..من حدود 3 نسخه از خدای جنگ رو دارم و تمام نسخه ها همین مشکل رو داشتن..
تصاویر:
engine_2014_01_19_13_33_16_15.jpg

اینجا قفل میکنه:
engine_2014_01_19_13_34_46_58.jpg

دوستان کسی نبود؟؟؟؟!! آهای

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
شما از جایی دانلود کردی؟؟
اینجا نظرتون چیه؟؟کامله؟؟
دانلود بازی خدای جنگ 2 برای PS2
یادش بخیر، الان اون تیکه رو نشون دادی، یاد قدیما افتادم، سال 2006 بود که بازیش اومده بود، این DVD هم که تومیگی دقیقا همون بود که اومده بود و مشکل داشت..هرکاری میکردیم رد نمی شد..آره از همین جا دانلود کن درست میشه..

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
دوستان نسخه ی 8گیگ کامله بازی رو پیدا کردم از بین خروار DVDهام.!! دیگه قفل نکردفقط یه مشکل داره..زبان بازی روسیه..این تو محیط بازی دوتا عکس گرفتم:
engine_2014_01_22_09_20_01_30.jpg
engine_2014_01_22_09_19_53_36.jpg

اینم پوشه زبانهای بازی.. انگلیسی نداره؟؟؟چیکار کنم انگلیسی بشه؟
langs.jpg

تولینک زیر یه چیزایی گفتن ولی من تو زمینه شبیه سازها وارد نیستم..کسی هست کمک کنه؟؟
http://forums.pcsx2.net/Thread-God-of-War-language?pid=135738#pid135738

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دوستان نسخه ی 8گیگ کامله بازی رو پیدا کردم از بین خروار DVDهام.!! دیگه قفل نکردفقط یه مشکل داره..زبان بازی روسیه..این تو محیط بازی دوتا عکس گرفتم:
engine_2014_01_22_09_20_01_30.jpg
engine_2014_01_22_09_19_53_36.jpg

اینم پوشه زبانهای بازی.. انگلیسی نداره؟؟؟چیکار کنم انگلیسی بشه؟
langs.jpg

تولینک زیر یه چیزایی گفتن ولی من تو زمینه شبیه سازها وارد نیستم..کسی هست کمک کنه؟؟
God of War language
Use 0.9.7 beta and do a System->Boot CDVD (full). If it is still in Russian, go to CDVD->Set No Disc, then System->Boot CDVD (full). This will get you into the bios, where you can go to System Configuration and change the system language to English.
پستی که کار بقیه رو راه انداخته همین بود که من برات قرار دادم.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یارو میگه از قسمت run برو Bios‌رو اجرا کن..میره تو تنظیمات..زبان انگلیسی هست ولی بازم تو بازی روسیه..!! زیرشم که طرف نوشته It Doesn't work..!! خواهشا تصویری راه حل رو بزارید..

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
مشکل خدای جنگ رو حل کردم..!! اون جاهایی که هنگ میکنه رو با ورژن روسی رد میکنم..بعد از سیو کردن با نسخه انگلیسی ادامه میدم..!!

یه خواهش دیگه دارم..این لینک بازی سایه کلوسوس ها خیلییییییییییییییی سرعتش پائینه..!! لطفا یه جای خوب آپلود کنید..700 مگ بیش نیست..!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر