مشکل عجیب با ایکس باکس اسلیم

gtx680

کاربر سایت
Jul 13, 2013
400
آقا من تو کیرز آو وار3اول یه مشکلی داشتم که هنگ میکرد و بعد چند روز ارور کثیفث دیسک داد و چند بار هم مشکلی نداشت و چند روز پیش رو جی تی ای ای وی ارور کثیفی دیسک داد یهبار ارور میده یه بار نه تو گیرز هم بعضی مواقع نمیره یعنی میره میاد بیرون تو ای وی هم بعضی مواقع موزیک پلیر میره مشکل چیه؟دست گاه رو 5/5خریدم

من همین مشکلیو که تو داشتی داشتم رفتم برنر مکس خریدم درست شد .

amina.1369

کاربر سایت
Aug 19, 2010
6
این مشکل دوستمون فکر میکنم مربوط تبدیل دستگاه باشد... من کنسول های زسادی رو دیدم که بعد از تبدیل به این مشکل بر میخورند و مشکل ناند پیدا میکنند.

reza-v

کاربر سایت
Aug 17, 2013
5
سلام خدمت دوستان واساتيد گرامی
من يك ايكس باكس اسليم 4 گيگ دارم، تا ديروز بدون هيچ مشكلی كار میكرد اما امروز وقتی دستگاه را روشن ميكنم تصويری نشان نمیدهد، چراغهای روی كنسول همگی به جز چراغ وسطی خاموش هستند و هر 4 چراغ روی دسته همزمان با هم چشمك میزنند.
لطفا من را راهنمایی كنید تا بتوانم مشكلم را برطرف كنم.
با تشكر فراوان.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
سلام خدمت دوستان واساتيد گرامی
من يك ايكس باكس اسليم 4 گيگ دارم، تا ديروز بدون هيچ مشكلی كار میكرد اما امروز وقتی دستگاه را روشن ميكنم تصويری نشان نمیدهد، چراغهای روی كنسول همگی به جز چراغ وسطی خاموش هستند و هر 4 چراغ روی دسته همزمان با هم چشمك میزنند.
لطفا من را راهنمایی كنید تا بتوانم مشكلم را برطرف كنم.
با تشكر فراوان.
با چه کابلی ایکس باکسو و وصل میکنی به نمایشگر؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کنسول هایی که از امارات وارد میشن امکان داره دستکاریه سخت افزاری بشن؟

strong.

کاربر سایت
May 2, 2014
11
نام
Mohamad
سلام و خسته نباشید
اقا یکی کمکم کنه خسته شدم :(
بعضی بازیهارو من میذارم یه اخطار میده که یا cd رو پاک کنید یا دستگاه رو ریستارت کنید این مشکل چیه چون cd هیچ مشکلی نداره و حتی ریستارت هم میکنم وسط بازی یهو این اخطار باز میاد و یا بازی در قسمت loading گیر میکنه یا وسط بازی یهو صفحه قفل میشه مشکل از کدام قطعه دستگاه است ؟
اگر از لنز هست تمیزش کنیم درست میشه ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام و خسته نباشید
اقا یکی کمکم کنه خسته شدم :(
بعضی بازیهارو من میذارم یه اخطار میده که یا cd رو پاک کنید یا دستگاه رو ریستارت کنید این مشکل چیه چون cd هیچ مشکلی نداره و حتی ریستارت هم میکنم وسط بازی یهو این اخطار باز میاد و یا بازی در قسمت loading گیر میکنه یا وسط بازی یهو صفحه قفل میشه مشکل از کدام قطعه دستگاه است ؟
اگر از لنز هست تمیزش کنیم درست میشه ممنون میشم کمکم کنید

اگر بازی را روی هارد نصب نمی کنی و باید از روی DVD بخوانه اشکال از لنزت است یا ضعیف شده یا گردو خاک گرفته .با تعویض یا تمیز کردن مشکلت حل خواهد شد.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
من هم بازی ارکید Ascend: Hand of Kul رو که استارت می‌کنم تو لدینگ اول گیر می‌کنه
و دستگاه فریز میکنه مجبور میشم سیمشو در بیارم
تا حالا کسی‌ سر در نیاورده
شما جوابشو میدونید؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
من هم بازی ارکید Ascend: Hand of Kul رو که استارت می‌کنم تو لدینگ اول گیر می‌کنه
شما جوابشو میدونید؟

والا من این بازی را اصلا ندارم و نمی دونم متاسفانه مشکل شما چی است در چند تاپیک هم دیدم که سوال کردید اما چون پاسخی براش پیدا نکردم چیزی نگفتم.
بازی چون Arcade آست به نظرم اگر Free است یکبار بازی را از روی هارد پاک کنید( بطور کامل) دوباره مجددا دانلود کنید ممکن در هنگام دانلود شدن بعضی از فایل ها Corrupt شده باشه با توجه به این اینترنت داغون که ما داریم و این قطع و وصلی های اخیر همچین چیزی دور از ذهن نیست.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
شما جوابشو میدونید؟

من امروز به مشکل مشابه شما برخورد کردم در مورد بازی Dust که اون هم Arcade است. زمانی که می رفت تو بازی تا استارت را می زدم دستگاه کامل هنگ می کرد و باید سیمش را درمیاوردم.

کاری که من انجام دادم شاید برای شما هم مشکل حل بشه - این بازی را من قبلا یکبار بصورت دمو دانلود کرده بودم و الان که برای گلد فری شد اون را دوباره دانلود کردم که اصلا دانلود نکرد فقط از حالت trial برام در اورد. راه کاری که من انجام دادم این بود که رفتم داخل Setting>Storage و هاردی که بازی ها داخلش نصب میشه را انتخاب کردم وبعد App And Game واد بازی مربوطه شدم و در اونجا Save Game بازی و هر چیزی اضافه دیگری غیر از خوده بازی بود پاک کردم و دوباره رفتم داخل بازی و مشکل حل شده بود.

شاید این راه حل را خودت امتحان کرده باشی اما برای اینکه ممکن کمکت کنه مجدد اینجا قرار دادم که شاید بدرد سایر دوستان با مشکلا مشابه بخوره .

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
من امروز به مشکل مشابه شما برخورد کردم در مورد بازی Dust که اون هم Arcade است. زمانی که می رفت تو بازی تا استارت را می زدم دستگاه کامل هنگ می کرد و باید سیمش را درمیاوردم.

کاری که من انجام دادم شاید برای شما هم مشکل حل بشه - این بازی را من قبلا یکبار بصورت دمو دانلود کرده بودم و الان که برای گلد فری شد اون را دوباره دانلود کردم که اصلا دانلود نکرد فقط از حالت trial برام در اورد. راه کاری که من انجام دادم این بود که رفتم داخل Setting>Storage و هاردی که بازی ها داخلش نصب میشه را انتخاب کردم وبعد App And Game واد بازی مربوطه شدم و در اونجا Save Game بازی و هر چیزی اضافه دیگری غیر از خوده بازی بود پاک کردم و دوباره رفتم داخل بازی و مشکل حل شده بود.

شاید این راه حل را خودت امتحان کرده باشی اما برای اینکه ممکن کمکت کنه مجدد اینجا قرار دادم که شاید بدرد سایر دوستان با مشکلا مشابه بخوره .
ممنون
همهٔ این کارها رو من قبلا انجام دادم
و کارهای دیگری هم کردم اما نشد که نشد
مشکل مرموزیه و کسی‌ راه حالش رو نمیدونه
با این حال ممنون که جواب دادی

kingunivers

کاربر سایت
May 3, 2010
2
من هر بازی میزارم یوهو تصویر فیریز میشه ولس صداش میاد هنگ میکنه و ریست میشه !!!!!!!!!!!!! دستگام اسلیم 4گیگ بود دادم لنزشو عوض کردن و هارد انداختن روش اینطوری شد !!!
دیشب امتحانی بازی morder of shadow رو برای اولین بار انداختم تو دستگاه بعد دو ساعت هم بازی کردم مشکل دار نشد ؟!؟!؟!؟؟! نمیدونم چشه
یه چیز دیگه وقتی دیسک رو اینستا میکنم رو هارد بدون دیسک هم بازی ها رو اجرا میکنه این طبیعیه ؟؟؟؟؟؟

Ariyancomputer

کاربر سایت
May 18, 2016
1
سلام به همه ی دوستان عزیز
من یک ایکس باکس 360 سری E (نیو اسلیم 250) دارم مشکلی نداشت و خیلی عالی تمامی بازی ها رو اجرا میکرد چند روز پیش به محض اجرای بازی تصویر مانیتور سیاه میشد و وسط چراغ دکمه پاور قرمز میشد (Red Dot) که باید دستگاه رو یک بار خاموش و روشن میکردم و خوب میشد این مساله خیلی کم پیش اومد و تکرار نشد اما امروز تا کنسول رو روشن میکنم چراغ پاورش سبز و بعد چند ثانیه قبل از نمایش کامل لوگوی ایکس باکس کاملا قرمز میشه(هم چراغ دور دکمه هم نقطه وسط) و فنش وایمسه بعد از چند بار خاموش روشن کردن که شامل جداکردن تمامی کابل ها و سر هم کردنش میشه به زحمت بالا میاد ولی با اجرای هر بازی دی وی دی های مختلف دو باره کاملا قرمز میشه و همون داستان ...چراغ اداپتورشم در حالت خاموش نارنجی رنگه زمانی که روشنش میکنم سبز و وقتی دکمه پاورش قرمز میشه نارنجی میشه....دوستان و اساتید عزیز اگر در باره مشکلم اطلاعاتی دارید خواهشا کمکم کنید و در تهران اگر تعمییر کار حرفه ای و منصفی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم..:((:((:((:((

Ali.re69

کاربر سایت
Sep 19, 2017
1
سلام
منم این مشکل و پیدا کردم
دیروز نزدیک 7ساعت بازی کردم با ایکس باکس وان اس
اما امروز وقتی داشتم بازی farcry4 و انجام میدادم 3دفعه دستگاه صدای وز داد و دستگاه انگار رفت رو اسلیپ و چراغ های دستگاه خاموش روشن میشد
و تا دیسک و در اوردم درست شدش
مشکل از دیسکه

سلام به همه ی دوستان عزیز
من یک ایکس باکس 360 سری E (نیو اسلیم 250) دارم مشکلی نداشت و خیلی عالی تمامی بازی ها رو اجرا میکرد چند روز پیش به محض اجرای بازی تصویر مانیتور سیاه میشد و وسط چراغ دکمه پاور قرمز میشد (Red Dot) که باید دستگاه رو یک بار خاموش و روشن میکردم و خوب میشد این مساله خیلی کم پیش اومد و تکرار نشد اما امروز تا کنسول رو روشن میکنم چراغ پاورش سبز و بعد چند ثانیه قبل از نمایش کامل لوگوی ایکس باکس کاملا قرمز میشه(هم چراغ دور دکمه هم نقطه وسط) و فنش وایمسه بعد از چند بار خاموش روشن کردن که شامل جداکردن تمامی کابل ها و سر هم کردنش میشه به زحمت بالا میاد ولی با اجرای هر بازی دی وی دی های مختلف دو باره کاملا قرمز میشه و همون داستان ...چراغ اداپتورشم در حالت خاموش نارنجی رنگه زمانی که روشنش میکنم سبز و وقتی دکمه پاورش قرمز میشه نارنجی میشه....دوستان و اساتید عزیز اگر در باره مشکلم اطلاعاتی دارید خواهشا کمکم کنید و در تهران اگر تعمییر کار حرفه ای و منصفی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم..:((:((:((:((
مشکلت از مادربردته. اتصالی داره. بازش کن. بردشو تمیز کن ی نیگاهم ب سیماش بنداز و مطمعن شو که نمی توش نیس

Last edited by a moderator:

Mahradksha

کاربر سایت
Apr 20, 2018
1
دوستان لطفاسریع راهنماییم کنین من ایکس باکس اسلیم دارم بعد یک دقیقه ۳ثانیه صفحه مشکی میشه بعد دویاره میاد کابل اچ دی ام ای هم گرفتم براش اما نشد باید چی کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر