Metal Gear Solid 3DS

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چيه علت پرسشم....؟!؟:-"
:( چه بد اگه نشه

نه نمیشه:D باوزت میشه من نسخه ویتاشو دارم ولی هنوز بازی نک دم:D از بس مشغول 2ش شدم:D
تو ویتا هم نشسته حرکت میکنه?
نه ویدیو ها رو نمیشه دید:D(بازم میگردم اگه شد میگم)
اول بگو تو اسپویلر به من که کجای بازی هستی تا بگم چزا میخوای دوباره ببینی(کات سین های اسلات یا نبرد اسنیک تو کات سین ها رو میخوای طبیعتا دیگه;)?)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اول بگو تو اسپویلر به من که کجای بازی هستی تا بگم چزا میخوای دوباره ببینی(کات سین های اسلات یا نبرد اسنیک تو کات سین ها رو میخوای طبیعتا دیگه;)?)

نه بابا ميخوام كات سين هاي مربوط به ايوا رو ببينم:-" :d
نه ولي دور از شوخي كلي ميخواستم ببينم داره اين قابليتو يا نه؟
همه كات سيناش فوق العاده ديدنين

• Like
Reactions: playstation1

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه بابا ميخوام كات سين هاي مربوط به ايوا رو ببينم:-" :d
نه ولي دور از شوخي كلي ميخواستم ببينم داره اين قابليتو يا نه؟
همه كات سيناش فوق العاده ديدنين

روم نشد بگم:D گفتم الان فهشم میدی:D فکر کنم خودتم همون اول فهمیدی:D
تو 3ds شم کاتسیناش دکمه میاد?

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
مرسي ممنون.لا مصب جوريم نيست كه بتوني چند تا سيو مختلف بكني!همش overwrite ميشه

کلا به غیر از قابلیت 3D بودن ، چیزه خاصی نداره .
تو متن نقد اشاره کردم ، با توجه به قیمت بالایی که داره خریدش به صرفه نیس

• Like

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب یه خبر.
من تو نسخه ویتا تونستم جایی که بشه همه ویدیو ها رو دید پیدا کردم :
زیر گزینه briefing Files نوشته demo theater برید توش و همه رو داره
حالا چجوری باز شد ؟
من قصد داشتم بازیو پلات کنم (قبلش رو easy گذاشتهه بودم چون رو کنسول رو نرمال میرفتم خیلی سخت بود:D)بعد برای پلات طبق گفته بچه ها رو very easy گذاشتم.تا قبل رسیدن به سوکولوف ( اوایل بازی ) رسیدم سیو کردم بیرون اومدم دوباره که رفتم دیدم این گزینه تو منو اصلی اومده

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خوب یه خبر.
من تو نسخه ویتا تونستم جایی که بشه همه ویدیو ها رو دید پیدا کردم :
زیر گزینه briefing Files نوشته demo theater برید توش و همه رو داره
حالا چجوری باز شد ؟
من قصد داشتم بازیو پلات کنم (قبلش رو easy گذاشتهه بودم چون رو کنسول رو نرمال میرفتم خیلی سخت بود:D)بعد برای پلات طبق گفته بچه ها رو very easy گذاشتم.تا قبل رسیدن به سوکولوف ( اوایل بازی ) رسیدم سیو کردم بیرون اومدم دوباره که رفتم دیدم این گزینه تو منو اصلی اومده

8-|
اره اون MGS HD COLLECTION داره كات سينارو!
:(

• Like

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آقا من موندم می مردن همون نسخه PS2 رو پورت می کردن؟ تکسچر بهتر بخوره تو سرشون. تازه 3DS اندازه Wii قدرت داره، چرا اینطوری پورت کردن آخه؟:|
تازه اول قرار بود از لحاظ گرافیکی بازی رو از اول بسازن یک یک تک دمو هم نشون دادن که گرافیکش از mgs4 هم بالا تر بود بعدش نمی دونم چی شد گند زدن توی پورتش

• Like

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
این پست رو تو بخش ویتا زدم و حیفیم اومد که اینجا هم نزنمش ...

یه بار که بازیو تموم کنی آخر بازی دو تا اسلحه بهت میده ( البته اگه خوب بازی کرده باشی که یعنی هیچکدوم از دشمناتو نکشته باشی ! :d ) یکیش اسلحه ی The Boss که اسمش Patriot و تیرش بینهایته و دومی اسلحه ی Ocelot که اسمش Revolver که عشقه منه :x و تیراش کمونه میکنه طرف دشمن !!!

Revolver رو که گرفتین بار دوم که بازی میکنین تو نبرد اول بازی با خود Ocelot وقتی که پشت درخته و داره Reload میکنه بیاید بیرون و شوک سمت راست رو بچرخونید ! ( با همون اسلحه ی خودش )
اسنیک شروع میکنه با اسلحه کارای نمایشی انجام میده و Ocelot هم میاد بیرون باهاش تو اینکار رقابت میکنه !!! بهم شلیک نمیکنن !

کلا از این ریزه کاریا زیاد داره این بازی و کلی من رو PS2 باهاش خاطره دارم ...

در ضمن میدونین که اگه ریییس های بازیو با اسلحه ی بیهوشی ( همین اسلحه ای که اول بازی دسته اسنیکه ) شکست بدین میتونین لباساشونو بگیرین ؟

The Sorrow : لباسش کامل صدای پارو از بین میبره ! که بازی کرده باشین میدونین چقدر مهمه ! :d در ضمن 60 % استتار داره تو محیط !
The Fear : لباسش فوق العادست ! در بدترین شرایط 75% استتار کمه کم بهتون میده ! خیلی جالبه ...
The Pain : که اگه لباسشو بپووشین و به کندوی زنبور ها شلیک کنین دقیق میشین شکل The Pain ! زنبورا به لباسه میچسبن و دورتون پرسه میزنن ! تو این شرایط اگه دشمنا ببیننتون سریع فرار میکنن و اصلا نمیجنگن ... =))
و ...

اینقدر بازیو رو Ps2 تموم کردم که تعدادش از دستم دررفته ! رو کامپیوتر با شبیه ساز و رو ویتا و 3ds هم تمومش کردم ... :d:d:d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر