بهترین بازی تاریخ

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
فقط هارویست مون: بازگشت به طبیعت :x

تنها بازی ای که 2 سال تمام شب تا صبح بازیش میکردم ( واقعا 12 ساعت تمام ! ) اما بازم ازش خسته نمیشدم

فک نکنم دیگه تا ابد بازی ای به این خوبی ساخته شه حتی نسخه های بعدی خودشم در حد بازگشت به طبیعت نبودن, واقعا باهاش میشد زندگی کرد

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقا بهترین بازی های تاریخ به نظرم برای سگا جنسیس و نینتندو هستن
Super mario
Contra
Street of rage
Comix zone
خدایی رو دستشون هنوز بازی نیومده
به اندازه موهای سرم روی تمام پلتفرم ها بازیشون کردم اما بازم سیر نمیشم

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
The Last of Us
بدون شک بینظیرترین و کامل ترین بازیِ تاریخ.واقعی ترین و عمیق ترین احساسات انسانی تو عمق این بازی وجود داره.

* Red Dead Redemption
تنها بازی که نمیتونم برای توصیفش از برترین یا بهترین استفاده کنم حس خاصی داره این بازی که مختص خودشه.
بسیار بسیار بسیار و شدیداٌ با این حرف دوستمون موافقم . عالی

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
The Last of Us
بدون شک بینظیرترین و کامل ترین بازیِ تاریخ.واقعی ترین و عمیق ترین احساسات انسانی تو عمق این بازی وجود داره.

* Red Dead Redemption
تنها بازی که نمیتونم برای توصیفش از برترین یا بهترین استفاده کنم حس خاصی داره این بازی که مختص خودشه.
عالی بود این نظر.
البته سری God of war و uncharted هم عالیه هستن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
The Last of Us
شه.

من الان که اومده بودم تو تاپیک دنبال یه توصیف خوب از بازی که مد نظرم هست بنویسم . که پست شما کاملا همون چیزیه که دنبالش بودم . به علاوه اینها

گیم پلی و طراحی فوق العاده انیمیشن ها و مراحل بازی. داستان و روایتش و پیوند دادن هنرمندانش با گیم پلی و موسیقی افسانه ای گوستاوو ... واقعا این اثر جاودان رو شایسته بهترین بازی تاریخ میکنه.
.......
البته بهترین و محبوب ترین بازی شخصی خودم
FINAL FANTASY XII هستش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر