بهترین بازی تاریخ

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نمی تونم یک بازی رو نام ببرم ولی قطعا بهترین بازی تاریخ ساخته rockstar هست . چون اوصلا استاندارد های بازی سازی راکاستار از تمام کمپانی های دیگه که دیدم شدیدا بالاتر بوده

• Like
Reactions: ehsanservat

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
حمید جان بازی half life 2 نسخه اندروید همون نسخه کنسولیه پورت شده اس یا فرق داره؟

سخت افزار مورد نیازش چیه؟

احسان جان نسخه اصلی که PC هست اولین کنسولی که براش پورت شد Xbox اولی بود ;)
و بعد از اونم که Orang Box هست که پک کامله فکر کنم تو تاپیک Xbox Original هم اشاره کنی بش خوب باشه.. این نسخه اندروید هم که پورت شده هموناست..

حداقل سیستم لازم برای اجرای این بازی: CPU چهار هسته ای با حداقل فرکانس 1.5 گیگاهرتز ، 2 گیگابایت حافظه رم ، گرافیک های Tegra با انجام یک سری مراحل رو بعضی Adreno هم اجرا شده ولی در اصل به صورت انحصاری برای دیوایس های Nvidia Shield پورت شده و بهترین پرفورمنس رو اون دیوایس ها مد نظر سازنده بوده .

لینک دانلود و آموزش های نسخه اندروید هم تو پروفایلت گذاشتم..
;)
@ehsanservat
خواهش می کنم احسان جان... تبلت منم دیگه زورش نمیرسه ... البته با موس و کیبورد هم راحت نبود بیشتر با کنترلر های Nvidia Shield قابل بازیه..

آخرین ویرایش:
  • Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان نسخه اصلی که PC هست اولین کنسولی که براش پورت شد Xbox اولی بود ;)
و بعد از اونم که Orang Box هست که پک کامله فکر کنم تو تاپیک Xbox Original هم اشاره کنی بش خوب باشه.. این نسخه اندروید هم که پورت شده هموناست..

حداقل سیستم لازم برای اجرای این بازی: CPU چهار هسته ای با حداقل فرکانس 1.5 گیگاهرتز ، 2 گیگابایت حافظه رم ، گرافیک های Tegra با انجام یک سری مراحل رو بعضی Adreno هم اجرا شده ولی در اصل به صورت انحصاری برای دیوایس های Nvidia Shield پورت شده و بهترین پرفورمنس رو اون دیوایس ها مد نظر سازنده بوده .

لینک دانلود و آموزش های نسخه اندروید هم تو پروفایلت گذاشتم..;)

آره حمید جان برای pc بود که بعد روی xbox اورجینال هم اومد یعنی پورت شد بخاطر قدرت زیاد ایکس باکس اورجینال

پس هیچی تبلت من که نمیکشه کوچولوتر از این حرفاس :d

مرسی عزیز

ClOnEr326

کاربر سایت
Feb 13, 2015
51
نام
Mohamad Reza
بهترین بازی های تاریخ از نظر من بازی ایی بودن که انقلاب کردن[پکوندن]مثل Battlefield 2 که هنوز کسایی هستند که بازیشو میکنن [البته بتلفیلدایه قبلشم دست کم نگیرین] بعد کالاف 1 بود که اوایل صدا نکرد ولی نسخه دوم اکلی ترنج بود هنوزم هست مثل بازی IGI که بعد این همه سال هنوز از روش بازی میسازن (اسم نمیارم ریا نشه)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Grand Theft Auto San Andreas

cvnx_gta_san_andreas_logo.png

:x

• Like

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
نمیدونم نظر دادم تو این تاپیک یا نه ولی بهترین تو این جور موارد مثل فیلم و گیم و سریال و کتاب و ... کاملا یه امر سلیقه ای و شخصیه..
برا من بین بازی هایی که انجام دادم چند عنوان واقعا کلاس کاریشون ممتاز بود..
1. مافیا 1
2. بایوشاک 1 و اینفینیت
3. رزیدنت اویل 4
4. سری بتمن آرکام که سه گانش رو میتونم جزو بهترین بازیای عمرم و شاید بهترین قرار بدم.
بازی خیلی زیاده..مثل سه گانه اصلی خدای جنگ - آخرین ما - سری متال گیر سالید و ...
ولی یه بازی بود که بچه بودم رو کنسول میکرو بازی میکردم. تا همین چند وقت پیش هم اسمش رو نمیدونستم! با کلی سرچ تو نت و نگاه کردن لیست های طولانی بالاخره اسم بازی رو فهمیدم و به جرات میتونم بگم این بازی یکی از شاهکارای زمان خودش بود و هست. چه از لحاظ گیمپلی و گرافیک و حتی داستان..اتمسفر بازی هم وحشتناک عالی بود. هنوزم میتونم بگم جزو بهترین تجربه های گیمی زندگیم بوده..
اسم بازی هم Vice : Project Doom بود. بازی رو که دانلود کردم و بازیش کردم چنان من رو برد به یه سری از خاطرات کهنه که اشکم در اومد!

vice_1.gif

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر