بهترین بازی تاریخ

a75004

کاربر سایت
Jun 18, 2012
19
نام
Aryan
هر کی بهترین بازی از نظر خودشو بنویسه
و بگه چرا خوبه ( این اختیاری است)

---------- نوشته در 09:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من call of duty بهترینه چون بازی زیبایی و این ثابت شده و انقلابه در بازیه

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سری کرایسیس
سری بتمن آرکهام
کرایسیس خیلی از COD امکاناتش بیشتر بود گیم پلی بهتری هم داشت (من از کاستومایز تفنگ ها خیلی خوشم اومد تو کرایسیس 1 c زو میزدی کرایسیس 2 x )

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
MGS و تمام
به چند دلیل
داستان و سناریو فوق العاده ای که واقعا روش سالها کار شده و همینجوری الکی نیست ! شخصیت پردازی فوق العاده
احترام که کوجیما به شعور مخاطباش می زاره واسه هر بازی 4 سال روش کار می کن خیلی ظریف و دقیق و همیشه وقتی بازی اش به بازار میاد یه قدم شایدم چند قدم از بازی های دیکه بهتره
و دوست داشتن شخصیت های سولید اسنیک، باس، بیگ باس

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
اینا که همتون میگید خوب هستن اما انقلابی در دوره ی خود نبودن . البته بجز مافیا 1 که دنیای بازی های پی سی رو وارد عصر جدیدی کرد . اما یک بازی هست که دنیای RPG رو تغییر داد . اون هم GOTHIC بود . نا خطی ترین بازی دنیا . با داستان پردازی بینظیر و شخصیت هایی که از نظر هویت صیقل نخورده اند و پستی ها و بلندی های خاص خودشون رو دارن. داستانی با هدفی زیبا . بازی که در هر بخشی انقلابی در دوره ی خود بود . بازی که میشد ارزش قدرت یافتن شخصیت ها رو توش دید و درکش کرد . بازی که توش خوب و بدی وجود نداشت . بازی که همه توش خاکستری بودن . بازی که رشد شخصیت و قدرت کاراکتر بازی رو میشد دید و میشد با وجودت حسش کنی.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
به نظر من Warcraft 3
حسابش از دستم در رفته چندبار قسمت داستانیش رو تموم کردم حالا دیگه مولتیش بماند!!:d

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
Diablo II
به همون دلایلی که Gothic بهترین شد (از نظر دوستمون). و اینکه اگر قدرتهاتو خوب انتخاب نکنی به مراحل بالا که می رسی واقعا گیر می کنی! یعنی واقعا و رسما!!!
من بازی Gothic رو جدیدا خریدم ولی با خودم فکر کردم چه بازی بی خودی. ولی حالا که اینطور گفتی حتما میرم سراغش!

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
Diablo II
به همون دلایلی که Gothic بهترین شد (از نظر دوستمون). و اینکه اگر قدرتهاتو خوب انتخاب نکنی به مراحل بالا که می رسی واقعا گیر می کنی! یعنی واقعا و رسما!!!
من بازی Gothic رو جدیدا خریدم ولی با خودم فکر کردم چه بازی بی خودی. ولی حالا که اینطور گفتی حتما میرم سراغش!
ممنون رفیق خواهش میکنم که از این بازی سرسری نگذر . و پیشنهاد من اینه که اول 1 بعد 2 و بعد 3 ش رو بازی کنی . 4 رش رو هم اصلن بازی نکن چون مال شرکت سازندش یعنی piranha byte نیستش . اون مو قع می فهمی شاهکارش تو 2 و بعد 3 ش هستش .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
MGS ... هیچ چیز در وصفش نیست و به چاپونی مقام God of Games بش عطا می شود .

Pepsi-Man یک سبک بی همتا هنوز بازی به اون سبک ، هیجان و ارزش تکرار 100% ندیدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر