B L A C K

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نميدونم چرا كسي در مورد اين بازي نظر نميده تا قبل اومدنش همه له له ميزدن حالا...
ولي خدايي انفجاراش خيلي حال ميده مثلا يك منبع سوخت كه 20 برابر شما قد داره رو از دور با مسلسل بتركونيد اند حاله

• Like
Reactions: ehsanservat

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
عزيزم من هستم نظر بدم!
به نظر من با اون امتيازه پاييني كه گرفت!!!از گيم اسپات!!!!
كمي مردم نا اميد شدن!!!
ولي من وقتي اين بازي رو بازي مي كنم!!!!واقعا احساسه يه جنگ واقعي رو دارم!!!!
من اگه امتياز بخوام بدم از 10 10 مي دم!!!!
من كه خيلي خوشم اومده!!!واقعا نصبت به بازيهاي هم سبكش يه سر و گردن بيش تر داره!!!!!
همين و بگم كه به امتحانش مي عرضه!!!!!!!نگيريد بازي رو از دستتون رفته!!!!:exclaim:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بالاخره چند لحظه پيش بازي Black رو تموم كردم اگ ربخوام نظر بدم دربارش
گرافيكش در حد خيلي خوبي قرار داشت و در حد كنسول نسل قبل خوب اما به گرافيك اول شخصهاي Pc نميرسيد
روند بازي بسيار خوب بود بازي پر از انفجار بود مثلا دشمناني كه در فاصله 50 متري شما در كنار يك كاميون و.. قرار داشتند رو ميتوانستيد با تير زدن به كاميون و منفجر كردن همه رو بكشيد گلوله ها رو هر چيزي كه در بازي حضور داشتند اثر ميگذاشت از شيشه گرفته تا مواد منفجره و ديوار و سنگر دشمن
اما داستان چيز جالبي نداشت و تمام ان خيلي راحت روايت ميشد(اگر اول دمو رو دقت كنيد نام كشور ايران هم رد و بدل ميشه ميان ديالوگها)
اما نكته منفي و بد بازي كوتاه بودن شديد ان بود به طوري من تو 5 ساعت نيم تمومش كردم (28 هزار گلوله شليك كردم و 3600 نفر روكشتم جالبه مگه نه )
هيجان بازي خيلي بالا بود
تا حالا تو انفجارات و صحنه هاي عظيم و شليك هاي رگبازي نظير نداشته فقط بايد دستتون رو كليد بود و شليك ميكرديد
انگار با صدا گذاري بي نقصش و فوق حرفه ايش ادم در يه ميدان نبرد قرار داشت
من پيشنهاد ميكنم همه بازي كنند
كلا بازي خوبي بود و يه تجربه بسيار عالي ولي در حد تريلزهاش و تبليغاتش اصلا نبود
اينم از Black اما پي اس2 با بازي هاي ار پي جي بزرگ خودش و Okami و خداي هر چي بازي RPG يعني Final Fantasy 12 هنوز بكار خودش ادامه ميده
اما يه خاطره جالب براي من تو اين بازي پيش بود ديروز كه داشتم بازي ميكردم داشتم همينطوري هي ماشين و منبع ميتركوندم كه ديدم تو واقعيت يه چيز صدا داد بود بوووووم من ديدم لامپ اتاق تركيد و اتيش گرفت من همين جوري مونده بودم فكر كنم جو گرفته بودش و خواست اونم بتركه :D
منكه چيزيم نشد(تلفات جاني گزارش نشد:D )
بحث بيشتر موقعي كه بچه ها بازي رو تموم كردن

حسام

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نوشته شده توسط MGS:
بالاخره چند لحظه پيش بازي Black رو تموم كردم اگ ربخوام نظر بدم دربارش
گرافيكش در حد خيلي خوبي قرار داشت و در حد كنسول نسل قبل خوب اما به گرافيك اول شخصهاي Pc نميرسيد
روند بازي بسيار خوب بود بازي پر از انفجار بود مثلا دشمناني كه در فاصله 50 متري شما در كنار يك كاميون و.. قرار داشتند رو ميتوانستيد با تير زدن به كاميون و منفجر كردن همه رو بكشيد گلوله ها رو هر چيزي كه در بازي حضور داشتند اثر ميگذاشت از شيشه گرفته تا مواد منفجره و ديوار و سنگر دشمن
اما داستان چيز جالبي نداشت و تمام ان خيلي راحت روايت ميشد(اگر اول دمو رو دقت كنيد نام كشور ايران هم رد و بدل ميشه ميان ديالوگها)
اما نكته منفي و بد بازي كوتاه بودن شديد ان بود به طوري من تو 5 ساعت نيم تمومش كردم (28 هزار گلوله شليك كردم و 3600 نفر روكشتم جالبه مگه نه )
هيجان بازي خيلي بالا بود
تا حالا تو انفجارات و صحنه هاي عظيم و شليك هاي رگبازي نظير نداشته فقط بايد دستتون رو كليد بود و شليك ميكرديد
انگار با صدا گذاري بي نقصش و فوق حرفه ايش ادم در يه ميدان نبرد قرار داشت
من پيشنهاد ميكنم همه بازي كنند
كلا بازي خوبي بود و يه تجربه بسيار عالي ولي در حد تريلزهاش و تبليغاتش اصلا نبود
اينم از Black اما پي اس2 با بازي هاي ار پي جي بزرگ خودش و Okami و خداي هر چي بازي RPG يعني Final Fantasy 12 هنوز بكار خودش ادامه ميده
اما يه خاطره جالب براي من تو اين بازي پيش بود ديروز كه داشتم بازي ميكردم داشتم همينطوري هي ماشين و منبع ميتركوندم كه ديدم تو واقعيت يه چيز صدا داد بود بوووووم من ديدم لامپ اتاق تركيد و اتيش گرفت من همين جوري مونده بودم فكر كنم جو گرفته بودش و خواست اونم بتركه :D
منكه چيزيم نشد(تلفات جاني گزارش نشد:D )
بحث بيشتر موقعي كه بچه ها بازي رو تموم كردن

حسام
ایول کارت درسته !
امروز برم بخرمش !

• Like

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من امروز این بازی رو گرفتم انصافا بازی خیلی خوش ساخت و جالب و متفاوتیه
حداقل باید از گیم اسپات 8 یا بالاتر میگرفت
شما تو این بازی به هیچ وجه مشکل کنترل نخواهید داشت کنترل خیلی روونه . گرافیک و نور و پردازی و از همه مهمتر صداگذاریش فوق العادس به نظر من بهترین انتخاب بازار فعلی برای پی اس 2 این بازیه من که خیلی حال کردم باش :cheesygri

• Like

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Black

Black از نظر من حرف نداره
گرافیک و Game Play بازی عالیه
من دوبار تا آخر رفتم Easy و Normal
فقط بدیش اینه که وقطی تا اخر میری جوایز خوبی نمیده فقط اسلحه بی نهایت میشه
و اینطوریه که اگه مثلا Easy رو تا آخر بری اصلحه ها فقط توی Easy بی نهایت میشن.
ولی کلا بازی هیجان انگیز و خوبیه.;)

• Like

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
بهترین بازیfps که تو ps2 بازی کردم همینه واقعا فیزیک توش عالی بود کسی میدونه جایزه قسمت هارد چیه؟
من خیلی وقت بود بازی fps خوب نکرده بودم بدجوری هوس این مدل بازی رو کردم چیزی تو این حد بازم پیدا میشه ؟ یا باید صبر کنم 360 که سفارش دادم بیاد;)
راستی من هر لول رو تو یه روز رفتم شما چطور؟

• Like

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
اقایون ترا خدا یکی به من بگه مراحل این چه جوری تبدیل به هارد- نرمال می شه والا ما که منطقشو نفهمیدیم بعضی یارو 60بار می ریم همون ایزی بعضی یارو دو بار می ریم هموشون باز می شه

• Like

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی !

کسی کد گیم شارک بازس رو داره؟
دوست من
این بازی کد gameshark و codebreaker دارد اما هیچکدام روی بازی عمل نمیکند ( من کدها رو توی تاپیک مخصوصش گذاشتم ) .
شما اگر میخواهید کهتیرهایتان نامحدود شود و جان نامحدود داشته باشید بهتر است از همان easy شروع کنید ... در مرحله بعد Normal تیرهایتان نامحدود میشود وهمچنین مرحله بعد از Hard هم برایتان باز خواهد شد و در مرحله Hard و مرحله بعدی (نامش یادم نیست چه بود فکر کنم OPS ) جانتان نیز نامحدود خواهد شد .
فقط دقت کنید که در همه مراحل یکسری مدارک هست که تا آنها را بدست نیاورید اتمام مرحله %100 نخواهد شد و نامحدود شدن جان و تیرتان منتفی میشود .
اقایون ترا خدا یکی به من بگه مراحل این چه جوری تبدیل به هارد- نرمال می شه والا ما که منطقشو نفهمیدیم بعضی یارو 60بار می ریم همون ایزی بعضی یارو دو بار می ریم هموشون باز می شه
دوست من
همانطور که گفتم شما باید همه مدارک را در طی همان مرحله بدست آورید تا مرحل %100 پایان یابد واگرنه مرحله نیمه تمام خواهد ماند و نه مراحل بعدی باز خواهد و نه جان و تیر نامحدود .

• Like

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
ممنونم رفیق منظورت اینکه از اول همه رو به ترتیب ترم دیگه و منظورت از مدرک پرونه قرمز روی دیوار و نابود کردن نوت بوک و یه نقشه لوله شده ابی رنگ هست دیکه یعنی این کارا رو بکنم حله؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر