سوال در مورد وصل کردن X360 به مانیتور

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام مانیتور من Sumsung مدل SynceMasterP20700 هست میخواستم x360 رو بهش وصل کنم (یعنی هم به PC باشه و هم به 360 ) میخواستم ببینم باید چیکار کنم ؟ مانیتور هم HDMI نمیخوره ! ! الان دقیقا باید 360 رو به کجای مانیتور وصل کنم ؟ رابطی چیزی میخواد ؟ ممنون میشم کمکم کنید !

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
یک کابل DVI به HDMI تهیه کنید. قسمت HDMI رو به XBOX و قسمت DVI رو به مانیتور وصل کنید. برای وصل کردم مانیتور به Pc هم از پورت D-Sub مانیتور استفاده کنید.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
ممنون ، صدا رو چیکار منم ؟ مانیتورم خروجی صدا نداره !

---------- نوشته در 11:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

راستی کیفیت تصویر DVI میشه یا HDMI ?

parviz

کاربر سایت
Oct 3, 2006
66
ممنون ، صدا رو چیکار منم ؟ مانیتورم خروجی صدا نداره !

---------- نوشته در 11:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 AM ارسال شده بود ----------

راستی کیفیت تصویر DVI میشه یا HDMI ?

میتونید قاب کابل کامپوننت همراه xbox رو باز کنید و همزمان HDMI وComponent رو وصل کنید به کنسول ، یه تبدیل 2 به یک صدا هم بگیرید که اسپیکر رو وصل کنید .قیمت تبدیل 500 تومنه چیز گردن کلفتی نیست.
کیفیت DVI وHDMI فرقی نمی کنه .

ANGEL OF DEAD

کاربر سایت
Aug 4, 2012
43
نام
پارسا
سلام .اگه میشه به سوال من پاسخ بدید فوری لطفا
من یه lcd سامسونگ دارم اسمه مدلشم اینه sync master SN 2043
اینم عکسش:
Samsung-SyncMaster-2043SN.jpg

و فقط پشتش vga میخوره چجوری xbox را بهش وصل کنم.
ممنون

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
منم يه مشكل ديگه در همين رابطه داشتم من يه تلويزيون lCD قديمي سوني دارم كه ورودي HDMI نداره و وقتي با كابل AV خود كنسول وصلش ميكنم كيفيت تصوير خيلي افتضاحي داره يني اصلا نميشه تحملش كرد! ولي وقتي ميرم تو كنسول ستينگ و بعدش تو Pal setting ميزنم رو PAl 50 كيفيت تصوير خيلي عالي تر ميشه يني تقريبا دو سه برابر ... راهي هست كه بشه رو همون pal 60 اين كيفيت رو داشته باشم چون رو اون حالت( Pal 50 ) اكثر بازي ها اجرا نميشه ... ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر