*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
سلام
فرشاد به خاطر این که تو شهرستانی هست از من درخواست کرد که این پست را این جا بدهم.
بازی های جام حذفی فردا ساعت 10 شب آغاز میشود.
لطفا کسی جایی نره.
ممنون

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
5 نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و چون راهی نداره طبق قرعه ( که تا عصری انجام میدم) یک نفر یک دور استراحت میخورد و 4 نفر دیگر دو به دو با هم بازی میکنند برنده 2 نفر سید اول با نفری که استراحت می کند بازی میکند و برنده نهایی به فینال می رود.از اون طرف هم برنده اون 2 نفر دیگر نیز پای دیگر فینال را تشکیل می دهند.

فینال هم فردا شب برگذار می شود. .وسلام جام حذفی هم تمام:d

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
5 نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و چون راهی نداره طبق قرعه ( که تا عصری انجام میدم) یک نفر یک دور استراحت میخورد و 4 نفر دیگر دو به دو با هم بازی میکنند برنده 2 نفر سید اول با نفری که استراحت می کند بازی میکند و برنده نهایی به فینال می رود.از اون طرف هم برنده اون 2 نفر دیگر نیز پای دیگر فینال را تشکیل می دهند.

فینال هم فردا شب برگذار می شود. .وسلام جام حذفی هم تمام:d

پ.خ دادم.

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام
من امروز چند بار ان شدم ولی هنوز قرعه مشخص نشده من دیگه نمیام تو سایت هرکی بازیش با من افتاد از 11 به بعد احتمالا با دوستام گیرز بازی کنیم خبرم کنه
با سپاس

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بچه ها ببخشید امروز نشد بازیها رو بچینم.مسعود و بهراد هم فردا یه جا دیگه بازی دارند نمی تونند انگار بازی کنند.فقط یه تایم بهم بدین که چه ساعتی پس فردا آنلاین هستین که برنامشو از حالا بذارم.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اطلاعیه مهم:

افرادی که در مسابقات لیگ مرداد ماه رتبه های چهارم تا نهم به دست آورده اند حداکثر تا پایان وقت اداری 23 شهریور ماه یک شماره کارت مربوط به بانک ملی(ترجیحا) برای اینجانب پی ام کنند تا سریعا مبلغ جایزه ای که برنده شده اید به حساب شما واریز شود.بدیهی است در صورت عدم ارسال شماره کارت در مابین این تاریخ ،جایزه شما باطل می شود و به هیچ وجه نسبت به پرداخت در زمان های دیگر شخصا اقدام نخواهم کرد.پس خواهشا در این 3 روز شماره کارت را برای من پی ام کنید.

----------------------------------------------------

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی

Yashar vamp-masoudlive72 >>> دوشنبه 20 ام ساعت 22 - ناظر: بهراد

Farshad19rodar-Khelane>>> دوشنبه 20 ام ساعت 23:30 - ناظر:بهراد

برنده بازی بنفش رنگ با Nato vampire در ساعت 22:30 روز دوشنبه 20 ام بازی می کند و در نهایت برنده این دو با برنده بازی سبز رنگ فینال را سه شنبه 21 ام راس ساعت 23 انجام می دهند.خاطر نشان می شود قرعه کشی از طریق موبایل و انتخاب شماره های رندوم صورت گرفت.یا حق

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فینال جام حذفی

با توجه به نتایج بازی های نیمه نهایی بازی فینال جام حذفی طبق برنامه زیر برگذار می شود:

Farshad19rodar-NaTo vampire (بازی رفت) ساعت 23:05 به وقت کرمانشاه:p ناظر:بهراد و فرشاد:d
NaTo vampire-Farshad19rodar (بازی برگشت) ساعت 23:25 به وقت البرز;) ناظر:بهراد و فرشاد

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
فینال جام حذفی

با توجه به نتایج بازی های نیمه نهایی بازی فینال جام حذفی طبق برنامه زیر برگذار می شود:

Farshad19rodar-NaTo vampire (بازی رفت) ساعت 23:05 به وقت کرمانشاه:p ناظر:بهراد و فرشاد:d
NaTo vampire-Farshad19rodar (بازی برگشت) ساعت 23:25 به وقت البرز;) ناظر:بهراد و فرشاد
اقا این وقت هارو خوب اومدی...:)))))

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
نتیجه نهایی فینال جام حذفی

بهراد 2 - 1 فرشاد

با اینکه جایزه ای نبردم ولی نایب قهرمانی هم در بین این همه مدعی خوبه:dایشالله دور بعدی حتما قهرمانم.ضمنا بهراد واقعا خوب بازی کرد.بهش تبریک میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر