راهنماي كامل بازي ها

Ali 007

کاربر سایت
Jun 6, 2016
2
راهنمای کامل و فارسی بازی Indiana Jones

http://www.zshare.net/download/14863992cde81ea9/

indianaJones4Poster2.jpg
لینکش کار نمی کنه

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
تو بازی Conflict Global Storm
یه جا رسیدم - مه بالا یه مقری میرسی ( بالا ساختمونه ) - 4 تا هدف هست یکی نجات یه مامور
2 تا مخزن اتانول - یکی هم وسط زمین که گرده
من 2 تا انجام میدم این 2 تا مخازن نمیدونم باید چیکار کنم
ممنون میشم راهتماییم کنید

vahidxiii

کاربر سایت
Feb 23, 2014
47
دوستان تو بازی کال او دیوتی ادونسد اینجا گیر کردم ک میرم تو آسانسور اتفاقی نمیوفته کلیدی دکمه ای چیزی هم نیس بزنم ماموریت هم نوشته Shut Down The Reactor قبل آسانسور آخه چیزی نیس که من خاموشش کنم هنوز به Control Room نرسیدم که)!حتی ویدیوشم دیدم نوشته دکمه فلان رو نگه دارید جلو مانیتور ولی من میرم جلو مانیتور هیچی نمیاد
تمام دکمه هارم تست کردم!
مثه مشکل ایشونه!
Call of Duty: Advanced Warfare | PC

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان تو بازی کال او دیوتی ادونسد اینجا گیر کردم ک میرم تو آسانسور اتفاقی نمیوفته کلیدی دکمه ای چیزی هم نیس بزنم ماموریت هم نوشته Shut Down The Reactor قبل آسانسور آخه چیزی نیس که من خاموشش کنم هنوز به Control Room نرسیدم که)!حتی ویدیوشم دیدم نوشته دکمه فلان رو نگه دارید جلو مانیتور ولی من میرم جلو مانیتور هیچی نمیاد
تمام دکمه هارم تست کردم!
مثه مشکل ایشونه!
Call of Duty: Advanced Warfare | PC
من خود بازیو الان ندارم که دقیق بگم ولی مثل اینکه باگه برای رد کردن این مرحله نوشته سربازی هست به اسم carter کنار drone میگه برای اینکه وارد reactor building بشی این طرف باید به در برسه که برای رفع مشکل باید drone و تکون بدی که طرف خارج بشه

• Like
Reactions: vahidxiii

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام من یه مشکل در اجرای بازی دارم لطفا کمکم کنید

بازی age of mythology tale of dragon

ارور فایل api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dll. لطفا راه حل رو سریعا بگید ممنونم میشم
تمامی نرم افزار های مربوط به اجرای بازی هارو نصب کن مثل visual c++ یا directx

vahidxiii

کاربر سایت
Feb 23, 2014
47
من خود بازیو الان ندارم که دقیق بگم ولی مثل اینکه باگه برای رد کردن این مرحله نوشته سربازی هست به اسم carter کنار drone میگه برای اینکه وارد reactor building بشی این طرف باید به در برسه که برای رفع مشکل باید drone و تکون بدی که طرف خارج بشه
پس ی سربازه ب اسم کارتر من پیداش کنم بعدش ی چی کنارشه ب نام درون اونو تکون بدم؟دقیقا درون چیه و چجور تکونش بدم
کسی اونجا گیر نیس اخه منم روبرو مانیتورم
اینم عکس
http://8pic.ir/images/wb8mjifaz40rc8rvgfzj.png

http://8pic.ir/images/7hp7g4jbvgn45lf9ufr6.png

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
پس ی سربازه ب اسم کارتر من پیداش کنم بعدش ی چی کنارشه ب نام درون اونو تکون بدم؟دقیقا درون چیه و چجور تکونش بدم
کسی اونجا گیر نیس اخه منم روبرو مانیتورم
اینم عکس
http://8pic.ir/images/wb8mjifaz40rc8rvgfzj.png

http://8pic.ir/images/7hp7g4jbvgn45lf9ufr6.png
Drone همیناس که میندازن رو هوا دو تا موتور داره گغتم خودم بازیو ندارم اگه هنوز ردش نکردی اسمه مرحلشو بفرس با ماموریتی که باید انجام بدی اونطور راحت میتونم راهنمایی کنم

• Like

vahidxiii

کاربر سایت
Feb 23, 2014
47
Drone همیناس که میندازن رو هوا دو تا موتور داره گغتم خودم بازیو ندارم اگه هنوز ردش نکردی اسمه مرحلشو بفرس با ماموریتی که باید انجام بدی اونطور راحت میتونم راهنمایی کنم

داداش من ویدئوشو دیدم بقیه این کارو نمیکنن رتحت میرن کنار مانیتور ی چیزیو میزنن خلاص
اسم ماموزیت رو ک نوشتم Shut Down The Reactor
درضمن رفتم داخل بازی ولی کارتری ک گفتی دقیقا توی اسانسور داخل میشه و منتظر منه کاری بکنم //!

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
داداش من ویدئوشو دیدم بقیه این کارو نمیکنن رتحت میرن کنار مانیتور ی چیزیو میزنن خلاص
اسم ماموزیت رو ک نوشتم Shut Down The Reactor
درضمن رفتم داخل بازی ولی کارتری ک گفتی دقیقا توی اسانسور داخل میشه و منتظر منه کاری بکنم //!
اها خب من همینو سرچ زدم این باگ بوده به نظر من یبار level و از اول برو

• Like

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
دوستان تو بازی rise of the tomb rider من تو مرحله Geothermal alley گیر کردم اونجایی ک باید با تیرکمان بزنی اون بشکه ها بیرون بیان و باز با تیرکمان وصلشون کنی به اون چوب دو طرفه!من بشکه ها رو ب دو طرف وصل کردم ولی اتفاقی نیوفتاد رفتم بالا باز یه داستانی مث این داشت اینبار باید بازم با تیرکمان بشکه ها رو در میاوردم ولی اینبار وقتی میوفتادن تو آب یکم جلوتر راه آب بسته بود و همونجا میموندن!!کلا گیج شدم
ممنون میشم بگید اینجا رو چجوری باید رد کنم

sah_6969

کاربر سایت
Mar 5, 2018
4
سلام

لطفا اگه امکان داره برای مافیا 3 راهنمایی کنید.

اون جایی که باید قایق ها رو بدزدی و محموله رو به کساندرا تحویل بدی من یه قایق رو منفجر کردم ، بقیه محموله ها (قایق ها ) تحویل کساندرا شد و پیغام همه محموله ها تحویل داده شد هم نمایش داده شد.

اما هنوز علامت اون قایق روی نقشه هست و هیچ ماموریتی هم ظاهر نمیشه.

حالا باید من چکار کنم؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام

لطفا اگه امکان داره برای مافیا 3 راهنمایی کنید.

اون جایی که باید قایق ها رو بدزدی و محموله رو به کساندرا تحویل بدی من یه قایق رو منفجر کردم ، بقیه محموله ها (قایق ها ) تحویل کساندرا شد و پیغام همه محموله ها تحویل داده شد هم نمایش داده شد.

اما هنوز علامت اون قایق روی نقشه هست و هیچ ماموریتی هم ظاهر نمیشه.

حالا باید من چکار کنم؟

من خودم بازیش نکردم ولی مثل اینکه باگ بازیه ورژن جدید تر بازیو امتحان کن یا از سیو قبل از این ماموریت بیا جایی خوندم که اگه racket ها max باشه ماموریت truck یا boat نداری

• Like
Reactions: sah_6969

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر