The Walking Dead | Xbox 360

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خب امروز علاوه بر این که هر 5 اپیزود The Walking Dead رو تموم کردم، تصمیم گرفتم که Days 400 رو هم برم. بر خلاف بعضی ها که می‌گفتند زیاد جالب نیست، ولی به نظرم 400 Days به عنوان یک پل ارتباطی میان فصل 1 و فصل 2 بازی بسیار خوب عمل کرد. در واقع می‌خواست داستان 5 کاراکتر رو شرح بده و یه مقدمه‌ای بود برای آغاز فصل 2 که به نظرم خیلی خوب بود.

منتظر فصل دو هستم:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
400Day هم مثل فصل اول اچیومنت هاش Story Related هست یا باید کار خاصی برای گرفتنش انجام داد؟ چندتا اچیو میده؟
10 تا اچیومنت و مثل فصل اول.البته برای یکی از اچیومنت ها باید یک کار خاص انجام داد :d

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
دوستان اگه زحمتی نیست کسی وقایع 400 روز و اون متل که هست و جایی که به گروه بونی حمله میکنن و توضیح بده . در ضمن چرا وقتی اون سیاه پوست و رفیقش به اون متل می رسند متل خالیه و توش دو تا سالمند هستند /؟

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
سلام به دوستان من walking dead goty رو دانلود كردم ميخام رايتش كنم چطور بايد اينكارو انجام بدم؟؟ از رو هارد اجرا ميشه؟ لينك اموزش يازيهارو پيدا نكردم اگه ميشه برام اينجا قرار بدين
ممنون

سلام به دوستان من walking dead goty رو دانلود كردم ميخام رايتش كنم چطور بايد اينكارو انجام بدم؟؟ از رو هارد اجرا ميشه؟ لينك اموزش يازيهارو پيدا نكردم اگه ميشه برام اينجا قرار بدين
ممنون
ولش كنين خودم بازيرو رايت كردم burner max و كاملا سالم از رو ديسك بازي راحت اجرا ميشه
ولي بازي گزينه instal نداره تاحالا بازي اينجوري نديده بودم يعني نميشه نصبش كرد درايور كنسول بدجور صدا ميده
از دوستان كسي راهي نداره نصبش كنم تو هارد؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر