PlayStation All-Stars Battle Royale

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
بازیو تهیه کردم...
برخلاف نظرم درمورد بتاش که افتضاح بود بازی اصلی فوق العاده عالیه ! هم جذابه هم پر از کمبو اصلا از دست ندیدش که حسابی با ویتاتون سرگرم میشید!
میخوتم یه روز اینو با ویتا ببرم مدرسه با بچه ها یه دست بزنیم :D بازیو هم با رایدن و هئاچی تموم کردم :D رایدن بینظیره :D

اویل کول یکی از بهترین هاست ناتان دریک هم خیلی خوبه

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان برای این بازی پینگ چند خوبه؟
سرعت چند باشه؟
میخوام بدونم که یه وقت انلاین پسشو استفاده کردم یه جوری نشه که اصلا نتونم بازی کنم!!
مال من 256 مخابرات چه کنم؟

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
دوستان برای این بازی پینگ چند خوبه؟
سرعت چند باشه؟
میخوام بدونم که یه وقت انلاین پسشو استفاده کردم یه جوری نشه که اصلا نتونم بازی کنم!!
مال من 256 مخابرات چه کنم؟

من که با سرعت 512 بازی می کردم تو lbp لگ داشت چه برسه به این . البته شاید مشکل از سرور های lbp بوده.

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من کلا با لگ زندگی کردم:d
منظورم اینه خیلی افتضاح میشه یا نه؟
من که بتاشو بازی میکردم خوب بود!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
من که بتاشو بازی میکردم خوب بود!!

کراس بای بصورت کد نیست
وقتی دیسک روتو دسگاه میذارین دو تا ایکون دیسک میاد که یکی همون بازی هست و اگر رو اون یکی کلیک کنید بازی تو اکانتتون فری میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کراس بای بصورت کد نیست
وقتی دیسک روتو دسگاه میذارین دو تا ایکون دیسک میاد که یکی همون بازی هست و اگر رو اون یکی کلیک کنید بازی تو اکانتتون فری میشه

تا چند نفر میتونن بازیو برا ویتا دانلود کنن?یا به عبارتی چند نفر کد رو میتونن بزنن?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
تا چند نفر میتونن بازیو برا ویتا دانلود کنن?یا به عبارتی چند نفر کد رو میتونن بزنن?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
وقتی شما رو اولین دستگاه(اکانت) نسخه ویتا رو فعال کردین دیگه رو هیچ دستگاهی قابل اجرا نیست و فقط یک نفر میتونه استفاده کنه

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
وقتی شما رو اولین دستگاه(اکانت) نسخه ویتا رو فعال کردین دیگه رو هیچ دستگاهی قابل اجرا نیست و فقط یک نفر میتونه استفاده کنه
در مورد بازی هایی که از psn خریداری میشه هم همینطوریه!؟:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
در مورد بازی هایی که از psn خریداری میشه هم همینطوریه!؟:d
تا حالا منکه بازی هایی که کراس بای داشتن رو از استور گرفتم دوتا لینک دانلود رفت تو دانلود لیستم و از اونجا دانلود کردم پس احتمالا تو دانلود از استور هم هر دو نسخه بازیو میتونین با همون اکانتی که گرفتین فعال کنین پس این هم میشه فقط برای یه نفر البته اطمینان ندارم چون نمیدونم میشه مثلا نسخه ویتا رو رو پلی3 دانلود کنیم و رو یه ویتا با یه اکانت دیگه کپی کرد یا نه
ویرایش:این کار امکان پذیر نیست و خط کشیدم روش:d

آخرین ویرایش:

sina_ch

کاربر سایت
Oct 29, 2012
24
دوستان این بازی که ریخن2 توش کد داره میشه کدی که استفاده نشدرو مستقیم تو ویتا زد و بازی رو دانلود کرد؟؟یا باید اول کد رو تو ps3زد؟؟؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
دوستان این بازی که ریخن2 توش کد داره میشه کدی که استفاده نشدرو مستقیم تو ویتا زد و بازی رو دانلود کرد؟؟یا باید اول کد رو تو ps3زد؟؟؟

اصلا برای کراس بای کد وجود نداره از داخل دیسک نسخه پلی3 باید نسخه ویتای بازی رو برای اکانتتون فری کنید

sina_ch

کاربر سایت
Oct 29, 2012
24
اصلا برای کراس بای کد وجود نداره از داخل دیسک نسخه پلی3 باید نسخه ویتای بازی رو برای اکانتتون فری کنید
دوسته عزیز اخه یه مغازه دار به من گفت یه کد از تو جهبع بازی بت میدم تو ویتا بزن میتونی دانلود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر