PlayStation All-Stars Battle Royale

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
داداش این که شد یکه بازی جدید چیز دیگه نمی خوای بگم برات اضافه کنند؟:D نوشابه، نون اضافه، با گوجه بی گوجه تعارف نکن خلاصه:D
بابا خودشون گفتن تو DLCـها مد و Stage هم اضافه ميكنند. برهان گرفتی ما رو؟!‌ :D
بازيش جون ميده واسه تورنمنت!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا خودشون گفتن تو DLCـها مد و Stage هم اضافه ميكنند. برهان گرفتی ما رو؟!‌ :D
بازيش جون ميده واسه تورنمنت!
مد جدید رو من جایی ندیدم کسی حرفی زده باشه در موردش اما Stage و DLC رو چرا قراره بدن:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی ظاهرا خوب بوده در کل ... من اینور اونور و meta هم خوندم user سره جمعی گفتنش funش واقعا حال میده ... سونی هم گفته فروش All Stars خیلی راضی کننده بود ... اگر بازی عید تخفیف بخوره 100% میخرمش الان اینجا 39.99 هست ... حسش نیست ! لول

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این که باید ایتم ها رو با لمس کردن بگیری خیلی جالب نیست کند میکنه بازیو تو پلی3 بهتره

باحالیش اینه من اول نسخه ویتا رو رفتم و همه تروفی هاش رو گرفتم. بعد که رفتم نسخه PS3 رو بازی کردم گفتم چقدر کند میکنه این که دکمه بزنیم سلاح رو برده با ویتا یکی از انگشت ها رو سریع میزدم میومدش:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
باحالیش اینه من اول نسخه ویتا رو رفتم و همه تروفی هاش رو گرفتم. بعد که رفتم نسخه PS3 رو بازی کردم گفتم چقدر کند میکنه این که دکمه بزنیم سلاح رو برده با ویتا یکی از انگشت ها رو سریع میزدم میومدش:D
هههههه ولی من دارم همزمان بازی میکنم هر وقت پشت میزم باشم با پلی3 هر وقت دراز کشیده باشم با ویتا:dتقسیم کار رو حال میکنین؟:d

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چند تا اسکرین شات باحال از کاراکتر ها و Stageـهای جدید اومده ببینید حال کنید.
Efk04.jpg

zVC9Z.jpg
Gravity_Attraction.jpg
Shotgun_Mine.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این DLC اوایل سال 2013 هم قرار عرضه بشه و برای 2 هفته ای ابتدایی هم مجانی خواهد بود .... خودش تبلیغ خوبی هست ! میریم میخریم تا اون موقع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیو تهیه کردم...
برخلاف نظرم درمورد بتاش که افتضاح بود بازی اصلی فوق العاده عالیه ! هم جذابه هم پر از کمبو اصلا از دست ندیدش که حسابی با ویتاتون سرگرم میشید!
میخوتم یه روز اینو با ویتا ببرم مدرسه با بچه ها یه دست بزنیم :D بازیو هم با رایدن و هئاچی تموم کردم :D رایدن بینظیره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر