Beyond: Two Souls [پست اول تاپیک خوانده شود]

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دوستان تو بازی من بالا و پایین صفحه از این خط سیاه ها هست نمیدونم اسمش جیه همونایی که فیلم های سینمایی هم دارن
میخواستم بدونم برای همه اینطوری یا فقط برای من اینطوریه؟

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
این قضیه DLC نسخه اسپشیال چیه؟ چند فایل با عنوان Advanced Experiments برای دانلود هست که یکی 270 MB حجم داره و بقیه 330 MB !!
الان باید کدوم فایل دانلود بشه؟

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
این قضیه DLC نسخه اسپشیال چیه؟ چند فایل با عنوان Advanced Experiments برای دانلود هست که یکی 270 MB حجم داره و بقیه 330 MB !!

نمیدونم. اختلاف حجم شاید برای اختلاف ریجن ها باشه. ولی خود این DLC یه چند تا تست داره که مثلا سرعت عمل جودی رو توش میسنجه (که در اصل سرعت خودتونو میسنجه) . چیز خاصی نیست. من فکر میکردم به داستان بازی ربط داره ولی هیچ ربطی نداره.یه جور فانه.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
نمیدونم. اختلاف حجم شاید برای اختلاف ریجن ها باشه. ولی خود این DLC یه چند تا تست داره که مثلا سرعت عمل جودی رو توش میسنجه (که در اصل سرعت خودتونو میسنجه) . چیز خاصی نیست. من فکر میکردم به داستان بازی ربط داره ولی هیچ ربطی نداره.یه جور فانه.

برای من ریجن 2 هست. محسن حجم این DLC برای تو چقدر بود؟

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839

dlcیش یک مرحله Tutorial یا همون تمرینی بهت میده که همچی آش دهن سوزی نیست . که باید طی یک زمان خاص موانع رو رد کنی . اینو کیج باید اول بازی میزاشت . مثل DLC بازی HR نیست که یک مرحله کامل با داستان بهت بده . حجمشم نزدیک به 1 گیگه

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
با خوبی و خوشی فرستادمش خونه بخت :-)
تو اکثر انتخابها زیاد تاثیری روی روال داستان نداشت

تو یکی از فصل های بچگیش من خاله بازی رو هم تجربه کردم برای اولین بار در زندگی کردم حال هم میداد رفیق :-)
خیلی دلمم میخواست ناپدریش رو خفه کنم که به مرادم هم رسیدم :-)
این آیدن رو من بیشتر به صورت جن میتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم تا یه...
خیلی بهم حال داد بعد از مدت ها بازی نکردن

Last edited by a moderator:

last.warrior

کاربر سایت
Sep 22, 2014
22
نام
علیرضا
سلام دوستان ... یه سوال فنـــی ....
من اون قسمت از بازی هستم که جودی با سم تو پارک قرار میزارن و بعدش میرن بیمارستان پیش مادرش ...

نفهمیدم چه بلایی سر مادرش اومده ... میشه یکی بگه ؟

Gangman

کاربر سایت
Jun 21, 2014
14
سلام دوستان ... یه سوال فنـــی ....
من اون قسمت از بازی هستم که جودی با سم تو پارک قرار میزارن و بعدش میرن بیمارستان پیش مادرش ...

نفهمیدم چه بلایی سر مادرش اومده ... میشه یکی بگه ؟

اولا بنده سلام میکنم خدمت تمام هم میهنان عزیز ، مدیران زحمت کش سایت ، مخصوصا آقای پرهام صافا

مادر جودی ، توسط CIA مورد سوء استفاده قرار گرفته .
وقتی این سازمان فهمیده که مادرش میتونه کارت ها رو کمی روی میز بلرزونه ، مادرش رو مجبور کردن که بچه دار بشه !

بچه رو ازش گرفتن و وقتی دیدن که داره دردسر میشه واسه سازمان ، با تزریق آمپول او را به کما برده اند .

بچه همان جودی است .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر