Castlevania: Lords of Shadow 2 | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
اقا من اینو دیدم این Stealth Section مشکلشون چیه که تو نقد GI گفته بودن خیلی بدن؟؟
منم دیدم ممکنه بعدا زیادی سخت بشه ولی موردی که من خوندم این بود که از اینکه در این stealth Section ها Melee attack از کار میوفته و شما مجبور هستید که فقط Stealth باشید آنها را عصبانی کرده بود.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خود بازی چند روز دیگه میاد ارزش داره دمو رو دل کنم؟
دقیقا 8 روز دیگه بازی عرضه میشه

اره حتما دمو رو بازی کن هرکی بازی کرده از بازی خوشش اومده و منم تو همین موندم که چرا این منتقد ها اینقدر بی انصافی میکنن

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من بازی کردم گرافیک خوب بود بد نبود فقط نمی دونم چرا تو انیمیشنا خیلی تابلو پیکسلی می شد...دوربین هم اولش اعصاب خورد کن بود بعد بهتر شد...صداگذاری و موسیقی هم خوب بود...گیم پلی هم مکانیزم های جدید زیاد داره که من باهاشون حال نکردم...کلا به جذابیت کسلوانیا قبلیه نیست چون خیلی تغییر کرده ولی در مجموع خوبه علی الخصوص داستان که به نظر میاد رابطه دراکولا و ترور جالب باشه.

فقط یه جاییشو نفهمیدم:
الان دراکولا قبل اینکه نوه و پسرش بکشنش تونست ماموریتی که زوبک بهش داده بودو تموم کنه...آخه وقتی دراکولا دوباره بیدار شد همش فلش بک می زد به زمانی که زوبک ازش کمک خواست...ولی باز دوباره اینبارم ازش کمک می خواست...کلا این تیکه داستانو نگرفتم چی شد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب 1.5 ساعتی بازی کردم و یخورده رفتم جلو .

رو درجه سختی Lord of Shadow (سخت) شروع کردم و به همه توصیه میکنم رو این درجه شروع کنین :biggrin1:

تا اینجا واقعا عالی بوده ادامه نسخه 1 هست و بعد از Intro یه توضیحی در مورد خوانواده بلمونت ، گابریل و پسرش و نوه اش میده که فوق العادست و خیلی حال کردم و نوید یه داستان عالی رو میده .

گیمپلی بازی تا اینجایی که بازی کردم روان بود و علاوه بر سلاح اصلی دو نوع سلاح هست مثل نسخه قبل که یکیش Fist هست که دمیج بالایی داره و یکیش شمشیر هست (اسمش یادم رفت) که اگه با اون بزنی به جونت اضافه میشه . همون HnS قبلی و خوش دست تا جایی که بازی کردم (با توجه به ایرادای سایتا هر لحظه منتظر خراب شدن گیمپلی هستم :biggrin1:) قابلیت Dodge فکر کنم یه تغییری کرده و خیلی خوب و کاربردی شده . سیستم آپگرید هم به نظر جالب میومد حدود 10 نوع Skill هست که باید هر کودوم رو Upgrade کنی با Mastery Level .

بعد از مبارزه با اولین Boss به نظر دوربین خیلی اذیت خواهد کرد در طول بازی .

پلتفورمینگ به نظر یخورده پس رفت کرده . بازی رو خیلی ساده کردن ، R2 رو میزنی مسیر رو نشون میده بهت :|

بزرگترین نگرانیم کوتاه بودن بازی هست چون یه همچین حسی بهم داد شروعش :biggrin1:

محیط شهری رو دیدم ولی زیاد نرفتم و نمیدونم چجوریه .

گرافیک بازی هم خوبه ولی احساس میکنم در مقایسه با نسخه قبلی زیاد پیشرفت نداشته البته از نور پردازیش خیلی خوشم اومد . ولی گرافیک هنری دیگه نیاز به تعریف نداره و تا اینجا فوق العاده بوده قصر دراکولا و ... ولی محیط شهری تو ذوق میزنه .

و در آخر نمیدونم ادامه بازی چجوری خواهد بود ولی نمره 4 به نظرم اصلا انصاف نیست . البته تا اینجا که تقریبا اوایل بازی هستم نظرم اینه شاید در آینده و محیطای شهری و بخش مخفی کاریش نظرم رو عوض کنه :biggrin1:

به عنوان یه فن کسلوانیا هر چی میخاد باشه ، من که خیلی لذت بردم از همین 1.5 ساعتی که بازی کردم .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
جالبه بازی رو استور هم برای پیش خرید اومده و ده دلار هم از قیمت عادی بازیها ارزانتر هست!! تازه با پیشخریدش MOF رو هم بهتون میده!!

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
شما 360 رو هم اریج بازی میکنی ؟

متاسفاه الان در آستانه نسل جدید دیگه پول اضافی ندارم بازیا رو اریج بگیرم . شاید Dark Souls :D
نه X360 من دیگه کار نمی کنه:d. شما لطف کنید مارو همچنان در جریان بزارید، ممنون :)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
خوب منم یه 45 دقیقه ای بازی کردم و نقد خودم رو از بازی مینویسم.

از اونجا که اینجا اکثرا دوست دارن از بازی تعریف بشه و ایراد کم گرفته بشه ولی متاسفانه چیز های بدی که من تو بازی دیدم بیشتر از خوبی هاش بود.

از داستان که چیزی فعلا نمیشه گفت ..

نکات منفی:
دوربین نه چندان خوب که به شصخه خیلی راحت نیستم با دوربین تو اکثر صحنه ها
گرافیک بازی اون اولش خیلی خوب نیست در حد 3 4 سال پیشه..ولی رفته رفته بهتر میشه و بعضی جاها خوب میشه واقعا
انیمیشن های ضربات خوب کار نشدن و اون لذت خاص رو موقع ضربه زدن ندارن.
تنوع سلاح ها خوب بود اول بازی ولی سلاح ها خوب بالانس نیستن..همون اول کاری یه سلاحت خیلی قویتر از بقیه سلاحاته که به نظر من جالب نیست.
اما بزرگترین ایرادی که من از بازی میتونم بگیرم سیستم سلامتی بازی هست که اصلا باهاش حال نکردم..خیلی افتضاح بود.

نکات مثبت:
بازی از همون اولش نفس گیر شروع میشه و اگر از بازی خوشتون بیاد خوب به چالش کشیده میشید.
رو بازی بدبختا خیلی مشخصه کار کردن ولی احساس میکنم نتونستن این زحمات زیاد رو زیبا جلوه بدن.

البته زیاد بازی نکردم و کامل نمیشه نظر داد ولی تا اینجا نسخه 1 بازی خیلی زیباتر بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر