Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود

i7525_9c3oq.jpg

دوستان عزیز بلاخره کونامی teaser site راه اندازی که بدون شک مربوط به شماره بعدی Castlevania: Lords of Shadow میباشد. درThe Dragon Returns تاریخ 31/5/2012 درج شده که 7 روز تا این تاریخ فاصله داریم.

i7524_25.jpg

منتظر انونس رسمی این عنوان باشید!.

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
یکم بیشتر توضیح بدبد بد نیست ....
من قبلیشو بازی نکردم
اصلا نمیدونم چیه !!!

یکیی بیاد توضیح بده چی به چیه !!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اون آرتوورک با روح و روانم بازی کرد.اصلا روانیم کرد.
یه چیزی شبیه همون قصر دراکولای خودمون تو نسخه اوله.یکم بیشتر بازی رو تاریک کنن و احساس نا‌امیدی و تنهایی بازی رو افزایش بدن به راحتی میشن سازنده بهترین H&S نسل:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
عجب آرتوورکی رسما هایپ زده شدم :d محیط بازی همین باشه رسما ترکوندن
قلعه خون آشام ها تو حلقم میخواند یعنی چی نشون بدن >:d< :x
لحظه شماری برای آنونس;;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فریدون میبینیم تایید نشده تاپیک رو زدی :D ولی عجب آرتورکیه !!! اصلا یه حس فوق العاده خوبی بهم میده

دوستانی که براشون سواله چرا نوشته بازگشت اژدها ، باید بدونند که Dragon یکی از اسم های Dracula ـست >:d:x

پ.ن : الان میشه توی این تاپیک بدون استفاده از اسپویلر در مورد داستان نسخه یک حرف زد ؟! :D کسی DLC های نسخه اول رو رفته ؟! شاهکاری بودن برای خودشون :x

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوست عزیز این بازی هنوز تایید نشده اصلا معلوم نیست اون ارتورک واسه یه بازیه دیگه باشه یا نه.
اونهای که تویتر David Cox رو دنبال میکنن میدونن که ایشون چند تا توئیت مشکوک داشته که الان حسش نی توضیح بدم :D.
دوم اینکه این ارت ورک ها فقط و فقط و فقط به دنیای Castlevania میشه و واژه دراگون از خیلی جهات ربط مستقیم به دراکولا داره و تنها بازی کونامی که درکولا توش هست (یا اسمش رو زیاد میبرن) همین Castlevania خودمونه.
بعد غصه خوردی شما؟ نهایتش اینکه ترد اصلاح یا پاک میشه :D.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان من یک سوال از قسمت اول بازی داشتم. منتهی نمی خواستم تاپیک خودش رو بیارم بالا.
قسمتی که از یک مرداب رد میشیم و میریم جلو و اون اسکلت هایی رو می زنیم که هی خودشون رو ترمیم می کنن. بعدش رسیدم به یک اهرم که میکشیمش تا دری که انتهای راهرو قرار داره باز بشه و حد فاصل بین در و اهرم هم پر از تیغ هستش.وقتی تیغ هارو رد می کنم و به در می رسم در بسته میشه!
کسی اگه می دونه باید چیکار کنم با پ.خ بهم بگه و این پست رو هم پاک کنه که اسپم نشه!
پیشاپیش ممنون.

hamid.m.n

کاربر سایت
Feb 21, 2009
103
نمی دونم اثر افزایش سنه یا جدی شدن دنیای واقعیه دیگه خیلی کم بازی بهم میچسبه خدا کنه هر چه زودتر بیاد اینو بازی کنم دیگه با دنیای گیم خداحافظی کنم(حد اقل تو این نسل):((هنوزم با خاطراته قسمت اولش حال میکنم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان من یک سوال از قسمت اول بازی داشتم. منتهی نمی خواستم تاپیک خودش رو بیارم بالا.
قسمتی که از یک مرداب رد میشیم و میریم جلو و اون اسکلت هایی رو می زنیم که هی خودشون رو ترمیم می کنن. بعدش رسیدم به یک اهرم که میکشیمش تا دری که انتهای راهرو قرار داره باز بشه و حد فاصل بین در و اهرم هم پر از تیغ هستش.وقتی تیغ هارو رد می کنم و به در می رسم در بسته میشه!
کسی اگه می دونه باید چیکار کنم با پ.خ بهم بگه و این پست رو هم پاک کنه که اسپم نشه!
پیشاپیش ممنون.

باید وقتی به در رسیدین جادوی سیاه رو فعال کنین و یک چاقو به طرف اهرم پرت کنین تا باز بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر