ریموت کنترل 100 % در ورژن جدید iR-Shell v3.6

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
این 64irshell مگ جا می گیره من فعلا مموری ندارم می خوام با این irshell روی یه رم 64 مگی بازیها رو فعلا از هارد کامپیوتربیارم ولی 4 مگ کم دارم نمیشه فایلی رو کپی نکرد فقط بازیها رو اجرا کردم اشکال نداره من فعلا چیز دیگشو نمی خوام
فکر کنم میشه ریموت هارو پاک کنی

ahmadrezab23

کاربر سایت
Jul 22, 2007
30
سلام بچه ها...

همون طور که تو پست قبلی اشاره کردم الان دیگه می تونید از تمام کنترل ها استفاده کنید
البته من خودم هنوز تست نکردم اما فکر میکنم مشکلی نداشته باشه.

موفق باشید
تا بعد...

DOWNLOAD
من اینو میگم اینو که دانلود میکنیم 3 تا فایل توش هست در مورده اونا توضیه بدید لطفا!!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من اینو میگم اینو که دانلود میکنیم 3 تا فایل توش هست در مورده اونا توضیه بدید لطفا!!
اونا Remote هستن ديگه، يعني هر فايل ماله يه دستگاهه كه با اين فايل هاي ميتوني اون دستگاه ها (مثلا تلويزيون) رو كنترل كني.
لزومي نداره همه رو بريزي فقط اوني كه بدرد ميخوره رو بريز. (البته حجم زيادي ندارن)

3soot

کاربر سایت
Jun 25, 2007
38
نام
مهدی
کمک کمک کمک منم میخواااااااااااااااام

سلام ما تلویزیونمون LG و فرکانس کنترلش 6710v00026h هست
میشه بگردید این کنترل رو برام پیدا کنید و یا سایتی بدید که این کنترل ها رو داشته باشه

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام ما تلویزیونمون LG و فرکانس کنترلش 6710v00026h هست
میشه بگردید این کنترل رو برام پیدا کنید و یا سایتی بدید که این کنترل ها رو داشته باشه
بايد بگردي تو سايت ها شايد پيداش كني.

يه نمونه از اين سايت ها:
http://www.remotecentral.com/cgi-bin/codes

ahmadrezab23

کاربر سایت
Jul 22, 2007
30
اونا Remote هستن ديگه، يعني هر فايل ماله يه دستگاهه كه با اين فايل هاي ميتوني اون دستگاه ها (مثلا تلويزيون) رو كنترل كني.
لزومي نداره همه رو بريزي فقط اوني كه بدرد ميخوره رو بريز. (البته حجم زيادي ندارن)

من بازم جوابمو نگرفتم ولی بازم مرسی!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من بازم جوابمو نگرفتم ولی بازم مرسی!
نميدونم چه جوري توضيح بدم. ببين اينا براي كنترل كردن تلويزيون ، ضبط ، ... هست و شما ميتوني با استفاده از اين برنامه PSP ات رو درواقع تبديل كني به كنترل تلويزيون هر چيز ديگه (مثلا كنترل XBox يا ...)
اون فايل ها هم در واقع هر كدومش براي يه دستگاه هست مثلا يكيش ماله تلويزيون سوني هست يكيش ماله يه دستگاه ديگه. شما هم فقط ماله دستگاه خودتو بريز اگه دوست نداري همشو كپي كني.
ممنون ولی بعد از پیدا کردن چیکار کنم
بعد كپي كن اينجا:
IRSHELL\IRCODES

ahmadrezab23

کاربر سایت
Jul 22, 2007
30
نميدونم چه جوري توضيح بدم. ببين اينا براي كنترل كردن تلويزيون ، ضبط ، ... هست و شما ميتوني با استفاده از اين برنامه PSP ات رو درواقع تبديل كني به كنترل تلويزيون هر چيز ديگه (مثلا كنترل XBox يا ...)
اون فايل ها هم در واقع هر كدومش براي يه دستگاه هست مثلا يكيش ماله تلويزيون سوني هست يكيش ماله يه دستگاه ديگه. شما هم فقط ماله دستگاه خودتو بريز اگه دوست نداري همشو كپي كني.
:
IRSHELL\IRCODES
بخودا من خودم همه اینارو میدونم 10000 تا کارم دارم از pspمیکشم این دوتا فایل میخوام ببینم هر کدوم ماله چیه Discrete Codes وCodes اینم که مالهxbox User Supplied Codes

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان من میخوام که با استفاده از ای ار شل بتونم در ماشین رو باز کنم میشه همچین کاری کرد ؟
نه عزيز همچين چيزي گمون نكنم باشه

چون طرف يه IRShell ميريزه بعد ميره در همه ماشينا رو باز ميكنه ديگه:)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دوستان من میخوام که با استفاده از ای ار شل بتونم در ماشین رو باز کنم میشه همچین کاری کرد
ریموت قفل ماشین رادیویی هست ولی psp با اینفرارد کارمیکنه وایرلسشم فرکانسش خیلی زیاده بیش از 2 گیگا هرتزه

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
اخه میدونید
پسر عموی من همیشه یه ساعت داشت باهاش میتونست در ماشین رو باز کنه
اما باید یه بار با خود دزدگیر جلوی ساعت در رو باز میکرد بعد میشد با ساعت این کارو انجام دادا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر