LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان من سی دی برنرمکس رو میخوام نصب کنم ارورو میده دیسک کثیفه 6 تا دیسکه تمیز رو امتحان کردم تا همشون تا 45 % میان ارور میدن یا دیسک رو بد میخونن از رو سی دی هم که بازی. میکنم میگه دیسک کثیفه و میاد بیرون فقط روی دیسکهای برنر مکس اینجوریه؟ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل. کجاست
salam دوست من
از یه جای دیگه هم بخر ببین همینجوریه؟اگه اینجوری باشه ممکنه لنز درایوت خراب شده باشه

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان من امروز BF3 رو خريدم:bighug::-o فروشنده هم خيلي ريلكس و بدون ترسي بازيو داد مگه م منوع نبود ولي حالا بازي xgd2 هست يا نه اخه نپرسيدم برنره يا نه حال و حوصله امتحان هم ندارم اخه ديگه از شدت هيجان يادم رفت ازش بپرسم حالا xgd2 هست يا نه

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان من امروز BF3 رو خريدم:bighug::-o فروشنده هم خيلي ريلكس و بدون ترسي بازيو داد مگه م منوع نبود ولي حالا بازي xgd2 هست يا نه اخه نپرسيدم برنره يا نه حال و حوصله امتحان هم ندارم اخه ديگه از شدت هيجان يادم رفت ازش بپرسم حالا xgd2 هست يا نه

salam دوست من
بازی xgd3 ه
:)

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام.
این قضیه بازی های قدیمی رو ال تی 3 چهجوریه؟؟؟ میشه راهنمایی کنید.
مثلا Crysis 1 یا halo 3 بازی میشه؟؟؟

سلام دوست عزیز از وقتی که اپدیت جدید اکستریم LT3 اومد دیگه گیم های ال 2 خوب کار نمیکنن.تبدیل شده هستند حتی شرکتی با جلد سیلور و قیمت مناسب تمامی فروشگاهها مجود هستند. .در مورد دوستان که با گیم برنر هم مشکل دارن من 950 تا گیم دارم برنر مکس -200 100 درصد.توی همه اینها خوب همیشه خراب بوده مجبور شدم خودم رایت کنم یا دوباره بگیرم با نرم افزاری که دوستمون گفت تست کنید اگه جواب نگرفتید یا کنسول کسه دیگه مشکل نداشت.اول سراغ موتور لنز بعد خود لنز بری. لنز 2 پیچ رگلاز داره تا 4 درجه میشه چشم رو قوی کرد .که باید طرف کارش درست باشه .من برای دوستانم این کارو انجام میدم مشکلشون هم حل شده.ولی 100 درصد نیست . به یه یک تعمیر کار حرفای بگو یا تو فروم ها

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
من نمیدونم فریم دستگاه چی هست دست دو خریدم طرفم بیغ بود ارکید جاسپر:(

یه چنتا سوال دارم

1. الان از کجا بفهمم lt3 هست ؟
gta vبدون مشکل اجرا میکنه

2. ولی مثلا یه سری بازی ها مثل pes14 و farcy 4 وختی میزارم میخونه تو هارد نصب میشه
و بازی هم اجرا میشه ولی بعد 5 دقیقه failed to authorize disk میزنه میپره بیرون مشکل چیه؟

3. یه سوال وختی بازی رو هارد نصب و اجرا میشه بعضیا با اینکه از رو هارد اجرا میشن
ولی هنوزم درایو صدا میده ولی بعضیا بدون صداس این مشکل جدیدا بوجود اومده؟ یا از دستگاه منه؟

ممنون یاد این بخش سه چهار سال پیش چقد چقد شلوغ بود:-s

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من نمیدونم فریم دستگاه چی هست دست دو خریدم طرفم بیغ بود ارکید جاسپر:(

یه چنتا سوال دارم

1. الان از کجا بفهمم lt3 هست ؟
gta vبدون مشکل اجرا میکنه

2. ولی مثلا یه سری بازی ها مثل pes14 و farcy 4 وختی میزارم میخونه تو هارد نصب میشه
و بازی هم اجرا میشه ولی بعد 5 دقیقه failed to authorize disk میزنه میپره بیرون مشکل چیه؟

3. یه سوال وختی بازی رو هارد نصب و اجرا میشه بعضیا با اینکه از رو هارد اجرا میشن
ولی هنوزم درایو صدا میده ولی بعضیا بدون صداس این مشکل جدیدا بوجود اومده؟ یا از دستگاه منه؟

ممنون یاد این بخش سه چهار سال پیش چقد چقد شلوغ بود:-s
دستگاه شما Lt 3 ه
اون بازیها که ارور میده میپره بیرون به صورت 97 %ی رایت شده و شما باید قبل اینکه بازی رو اجرا کنی یه موزیک پلی بدی بعد بازی رو اجرا کنی تا اون مشکل پیش نیاد بعد اینکه وارد بازی شدی میتونی موزیک رو قطع کنی

behzad1356

کاربر سایت
Jun 22, 2012
6
نام
بهزاد
دستگاه شما Lt 3 ه
اون بازیها که ارور میده میپره بیرون به صورت 97 %ی رایت شده و شما باید قبل اینکه بازی رو اجرا کنی یه موزیک پلی بدی بعد بازی رو اجرا کنی تا اون مشکل پیش نیاد بعد اینکه وارد بازی شدی میتونی موزیک رو قطع کنی

بازي tomb raider با عنوان raise of tomb raider جديداً اومده كه آپديت جديد 2.0.17489.0 رو مي خواد تا اجرا بشه، آيا كسي بروز كرده ببينه آيا با اجراي موزيك هنوز ميشه ديسك 97 درصد رو از رو هارد اجرا كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
آقا سلام
شرمنده میدونم سوالم تکراریه ولی میتونید لینک آموزش تبدیل بازی های lt2 به lt3 رو بدین
ممنون

http://forum.bazicenter.com/thread57031/

خودم این کار رو نکردم...ولی اگه بخوام خلاصه ی کاری که تو تاپیک گفته رو بگم...از دیسک بازی ـت یه image بگیر (با imgburn)....بعد اون رو با برنامه ی abgx360 پچ کن که اطلاعات دیسک تصحیح بشه (تو برنامه: تمام خط های مهم سبز بشن) و بعدش با imgburn رایت ـش کن.

P.S
این نکته رو هم در مورد برنامه ی abgx360 رو در نظر داشته باش

برنامه ی کم حجم abgx360 رو دانلود کن
http://5.39.25.104/dl/abgx360_v1.0.6_setup.exe

نکته:
سرور سابق abgx360 فعلاً Down شده و باید سرور اون رو دستی عوض کرد که بتونه انلاین دیسک رو چک کنه....برای اینکار
این فایل zip کم حجم رو هم دانلود کن http://5.39.25.104/abgx360.ini.zip و برنامه ی abgx360 رو نصب کن و اجراش کن....برنامه که run شد، کلید ترکیبی Ctrl+F رو بزن و پیغامی که ظاهر میشه رو YES بزن.
توی درایور C یه مسیر برات باز میشه...کاری به این مسیر نداری...یه backspace بزن (Up کن به یه پوشه عقب تر) و فایل abgx360.ini که تو لینک بالا دانلودش کردی، تو همین مسیری که هستی، کپی کن. (با اینکار سرور برنامه عوض میشه)

P.SS
اینم تاپیک آموزش رایت بازی
آموزش کامل رایت بازیها به دو روش 97% و 100%
پیشنهاد میکنم که اگه میخوای 97% رایت کنی...از ورژن 2.5.7 استفاده کن...و اگه میخوای Burner Max بزنی...از آخرین ورژن که 2.5.8ـه استفاده کن.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
Rise of the Tomb Raider اصلاً XGD3ـه 8.13گیگ نیستش.....فورمت دیسک همون XGD2ـه 7.29گیگ سابقه و روی یه دیسک کامل رایت میشه.
خلیل جان بازی و رایت کردم رو دی وی دی
بعد همون اول بازی گیر میکنه
نصبم میخوام کنم رو 52 درصد گیر میکنه
با سرعت 2.4 رایت کردم چی کار کنم الان؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
خلیل جان بازی و رایت کردم رو دی وی دی
بعد همون اول بازی گیر میکنه
نصبم میخوام کنم رو 52 درصد گیر میکنه
با سرعت 2.4 رایت کردم چی کار کنم الان؟

سعی کن از ورژن 2.5.7 برنامه ی imgburn استفاده کنی.....

بعد دیسک بازی ـت رو با abgx360 چک کن (بازی تو دیتابیس abgx360 ثبت شده)
ببین تو مراحل بررسی دیسک بخصوص game CRC چه پیغام هایی میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر