Soul Sacrifice

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
صبر کن 4 شنبه بعدی فری میشه موج جدید پلیر ها میریزن تو سرور ها خودمم اگر خوشم بیاد میام:d
حتما خوشت میاد امروز داشتم انلاین میزدم 4 نفری داشیم یه غولی رو میزدیم اینقدر حال داد فقط بعدش من مردم و یارو به جای اینکه نجاتم بده قربانیم کرد:d
درضمن یه نکته ی جالب که بازی داره سیستم level up هست که هر چی بیشتر بکشید به level بالا تری میرسین:d

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازی از دیروز رایگان شده. من تا 10 دقیقه دیگه شروعش میکنم! آنلاین بازی میکنید هماهنگ کنید

بیا خودم پایه هستم فقط یه نکته اونم اینکه باید یکم از مراحل بازی رو تکمیل کنی تا بخش انلاین برات باز بشه. هر وقت تمامش کردی بگو تا بیام سرور بسازم:d

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یعنی کپی خط به خط از کید ایکاروس هست بازیش! خیلی هم باهاش حال نکردم:|

خوب پس معلوم شد جزو کسانی هستی که با بازی حال نمی کنن چون به قول دوستان یا از بازی خوشت میاد یا اصلا دیگه طرفش نمی ری:|
پس حالا من این باسه رو با کمک کی رد کنم:((

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان هر کی خواست من پایه هستم مولتی بازی هم به این شکله که 4 نفر تویه سرور جمع میشن بعد همه با هم میریزن سر یه باس مولتی خیلی خوبه چون تو چند ساعت خیلی لولتون میره بالا و قدرت های جدید واستون باز میشه اول بازی که کتاب رو باز میکنین گوشه سمت راست نوشته network اگه نوشته نشده بود باید چند تا مرحله دیگه رد کنین تا اون زنه که یارتون هست رو باهاش مبارزه کنید من هم اکنون ان هستم کی بود خبر بده .
(پخ کنه)>:)

powvex

کاربر سایت
Sep 18, 2010
103
من تازه دست گرفتمش، دو ساعت بیشتر بازی نکردم، چپتر 7 هستم، سخت شده.
یک ایراد اساسی داره که درجه سختی نداره بازیش.
دوم اینکه از روش Cast و تمام شدن مجیک هاش خوشم نیومد.
سوم اینکه Essence ها که میگیریم، مثل Goblin ES و ... به چه دردی میخورند؟؟

یکم به نظرم یکنواخته، نیست؟

راستی Life یا Sacrifice که لول به لول بالا میره به چه دردی میخورند؟؟ کجا اثرشون رو میشه دید؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من تازه دست گرفتمش، دو ساعت بیشتر بازی نکردم، چپتر 7 هستم، سخت شده.
یک ایراد اساسی داره که درجه سختی نداره بازیش.
دوم اینکه از روش Cast و تمام شدن مجیک هاش خوشم نیومد.
سوم اینکه Essence ها که میگیریم، مثل Goblin ES و ... به چه دردی میخورند؟؟

یکم به نظرم یکنواخته، نیست؟

راستی Life یا Sacrifice که لول به لول بالا میره به چه دردی میخورند؟؟ کجا اثرشون رو میشه دید؟

کلا بازی سخته ولی اینجایی که تو هستی خیلی آسونشه تازه :d

بازی خودش درجه سختی نداره ولی مرحله ها درجه سختی دارن، بخش آنلاین که باز شه کاملا میفهمی چون لول بندی مرحله ها توش هست.

تموم شدن مجیک ها اصل بازیه اتفاقا، اگه تموم نمیشد که بازی مفت نمی ارزید.

Essence ها برای اون چیزایی که روو دستت راستت میزاری به دردت میخوره.

وقتی بری مرحله های سختو با هزار تا بدبختیو هماهنگی باهم بگذرونی یکنواختی به چشمت نمیاد.

اگه Life ـو قوی کنی قدرتای Defense ـت بالا میره ، اگه Sacrifice ـو قوی کنی Attack.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
واقعا بازی بی نظیری هستش...یه پا Monster hunter برای خودش بازی:D (طرفدارای نینتندو الان کله منو میکنن)
من هنوز خیلی جلو نرفتم(بیشتر آنلاین بازی میکنم، خیلی حال میده، با بدترین پینگ بدترین موقع شب هم میشه بازیش کرد)
بچه ها خواستید آنلاین بازی کنیم، منو ادد کنید، من آخر شب ها میشینم Quest آنلاین میرم.(لول هام هم هر دوتا 20 هستن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر