Soul Sacrifice

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من نسخه دمو رو بازی کردم . من خیلی سبک نقش آفرینی رو نمی پسندم ولی اگر بازی خوبی باشه + داستان خوبی باشه به شدت خوشم میاد .
به نظرم داستان در عین پیچیدگی کمی احمقانه به نظر می رسه . روایت داستان جالب نیست اتفاقاتی که می افته با عقل جور در نمیاد .

گیم پلی بازی خوبه ولی می تونست خیلی بهتر باشه ! به نظرم یه سلاح اصلی باید برای بازیکن می ذاشتن و همچنین بازی دنیای باز بود و خود بازیکن انتخاب می کرد با چه کسی بجنگه و .............
گرافیک بازی هم قابل قبول هستش .
بازیش با توجه به نسخه دمو ارزش خرید نداره مگر اینکه به زیر 15 دلار برسه از نظر من

ایده خود بازی عالی هستش ولی پیاده سازیش خیلی جذاب نیست . می تونست خیلی جذاب و در گیر کننده باشه به شرط اینکه کمتر پیچیده بود گیم پلی آزاد تری داشت

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستانی که مدت نسبتا زیادی هست که بازی رو تهیه کردن خسته کننده نشده ؟

من روز اول انتشارش از PSN گرفتم هنوز خسته نشدم :d شاید باورت نشه ولی نصف مرحله های آنلاینشو (میتونی تکی با یارات بزنی) نمیتونی تکی بری. من خودم یا آنلاین میزنم یا بیشتر مواقع وایمیسم میرم با فامیلامون 4 نفره Ad Hoc میزنیم تا بتونیم رد کنیم.

من نسخه دمو رو بازی کردم . من خیلی سبک نقش آفرینی رو نمی پسندم ولی اگر بازی خوبی باشه + داستان خوبی باشه به شدت خوشم میاد .
به نظرم داستان در عین پیچیدگی کمی احمقانه به نظر می رسه . روایت داستان جالب نیست اتفاقاتی که می افته با عقل جور در نمیاد .

گیم پلی بازی خوبه ولی می تونست خیلی بهتر باشه ! به نظرم یه سلاح اصلی باید برای بازیکن می ذاشتن و همچنین بازی دنیای باز بود و خود بازیکن انتخاب می کرد با چه کسی بجنگه و .............
بازیش با توجه به نسخه دمو ارزش خرید نداره مگر اینکه به زیر 15 دلار برسه از نظر من

ایده خود بازی عالی هستش ولی پیاده سازیش خیلی جذاب نیست . می تونست خیلی جذاب و در گیر کننده باشه به شرط اینکه کمتر پیچیده بود گیم پلی آزاد تری داشت

یعنی غیر اشکال گرفتن به بازی کار دیگه ای بلد نیستی :d

دمو کلا چیز چرتی بود تنها مرحلش که یه کم آدمو به چالش میکشید Cerberus بود که اونم زیاد تعریفی نداره. بازی در یه کلام فوق العادس (ایرادات فنی به کنار). فوق العاده بازی هاردکوریه و از دست خیلیا بر نمیاد :cheesygri

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ایده خود بازی عالی هستش .
گیم پلی بازی خوبه ولی می تونست خیلی بهتر باشه

الان اینا چیه پس ؟ :d اگه تعریف نیست پس چیه ؟ یعنی میگی بازی مشکل نداره ؟

دارید بی خودی روی دیدگاه های من حساس می شید :| هر منتقدی هم نکات مثبت رو میگه هم منفی
نمره ای هم که Gamespot که داده دورو بر 7 بود اگه اشتباه نکنم .

بابا حرفه ای تو کجا بودی ما نمی دونستیم ! بیا یه دو دست Unit 13 بزنیم یا Killzone Mercenary اونوقت بحث عوض میشه :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ایده خود بازی عالی هستش .
گیم پلی بازی خوبه ولی می تونست خیلی بهتر باشه

الان اینا چیه پس ؟ :d اگه تعریف نیست پس چیه ؟ یعنی میگی بازی مشکل نداره ؟

دارید بی خودی روی دیدگاه های من حساس می شید :| هر منتقدی هم نکات مثبت رو میگه هم منفی
نمره ای هم که Gamespot که داده دورو بر 7 بود اگه اشتباه نکنم .

بابا حرفه ای تو کجا بودی ما نمی دونستیم ! بیا یه دو دست Unit 13 بزنیم یا Killzone Mercenary اونوقت بحث عوض میشه :d

من غلط بکنم بگم ایراد نداره :d ولی اینجوری که تو میگی کسی که قصد خریدشو داره هم پشیمون میشه. نکته های مثبتو بیشتر ببین و در آخر مهمترین چیز لذتیه که از بازی میبره آدم مخصوصا توی مولتی زدنش که واقعا باید استراتژیک عمل کنی و وقتی با استراتژیت یه مرحله رو رد میکنی یه حسه جالبی داره >:)

گیم آسفالت؟؟؟ L:lol:L واقعا هنوز معتبره؟ من خودم بیشتر نمره های CVG و Game Informer رو قبول دارم که CVG داده 8.5، GI هم داده 7.25. که نمره هم به نظرم یه چیزایی بین این دو تائه یعنی 7.9. متا هم که 77 ـه پس این نمره منصفانه ـس براش، البته باید در نظر بگیریم SS در واقع MH ـه خشنه و بیشتر ژاپن پسنده و بیشتر فروشش اونجاست و نمره های اونا به بازی بالاتر از سایتای غربیه.

پ.ن: دقیقا دست گذاشتی روو تنها بازی های ویتایی که من نخریدم و آنلاین نزدم :))

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان دیگه عقل دارند ! نظرات مختلف رو می خونن و نقد های منشتر شده رو می بینن و تریلر های مشاهده شده در UTube رو مشاهده می کنن .
اون کاربری که به نظر یک نفر بره یه بازی بخره و تصمیمش رو بر اساس یه کاربر دیگه بذاره گیمر نیست .

مثلا آرمان گفت MJ رو نخر ! من رفتم چند تا تریلر دیدم به شدت خوشم اومد نقد هاش رو خوندم نظرم عوض شد رفتم خریدم ( همین دیروز تو دانشگاه داشتم با رفیقام بازیش می کردم همشون حال کردن ) حالا من بیام بگم آرمان چرا گفتی ارزش نداره ؟

تا حالا چندین کاربر توی همین فروم بودن بعد از خرید بازی به شدت پشیمون شدن . من خودم قیمتش اگه زیر 15 پوند می رسید می خریدم .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دوستان دیگه عقل دارند ! نظرات مختلف رو می خونن و نقد های منشتر شده رو می بینن و تریلر های مشاهده شده در UTube رو مشاهده می کنن .
اون کاربری که به نظر یک نفر بره یه بازی بخره و تصمیمش رو بر اساس یه کاربر دیگه بذاره گیمر نیست .

مثلا آرمان گفت MJ رو نخر ! من رفتم چند تا تریلر دیدم به شدت خوشم اومد نقد هاش رو خوندم نظرم عوض شد رفتم خریدم ( همین دیروز تو دانشگاه داشتم با رفیقام بازیش می کردم همشون حال کردن ) حالا من بیام بگم آرمان چرا گفتی ارزش نداره ؟

تا حالا چندین کاربر توی همین فروم بودن بعد از خرید بازی به شدت پشیمون شدن . من خودم قیمتش اگه زیر 15 پوند می رسید می خریدم .

اولا که خیلیا این کارارو نمیکنن، تو داری فقط یه تعدادی از افرادو (امثال من و خودت) که خودشون درباره بازیا نظر میدونو میگی.
دوما بگیریم هم همه این کارارو بکنن، بازم دلیل نمیشه بیشتر نکات منفیو بگی :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
برای مثال:

احمقانه رو اصلا قبول ندارم. داستان بازی خیلی خوبه، هم از نظر پیچیدگی هم روایت، تنها بدیش اینه که روایتش به صورت کتابیه نه تصویری (درباره ی داستان نظر دادن فقط با بازی کردن دمو ؟!!)
داستان خیالیه! تا آخر داستان هم بری همه ی سوالات جواب داده میشه کجاش با عقل جور در نمیاد؟

به نظرم یه سلاح اصلی باید برای بازیکن می ذاشتن
این نشون میده فلسفه ی soul SACRIFICE رو درک نکردی. بازی رو بری متوجه میشی. اگه صلاح دائم وجود داشت استاندارد های بازی خراب میشد.

نظر من دقیقا برعکسه. پیچیدگی گیم پلی اگه بیشتر هم میشد بهتر بود ولی همین پیچیدگیه که SS ـو خاص میکنه.

نسخه ی دمو رو بیخیال شیم بهتره چون واقعا چیزی از بازی نشون نمیده همونطور که بالاتر گفتم.
نظر شما هم محترمه ولی من بت پیشنهاد میکنم بازی اصلی و حتما بخش مولتی رو تموم کنی بعد نظرت برمیگرده درباره بازی.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

:)
U که اصلا فنه مایکل نیستی ؟؟؟؟؟؟؟ :d:p البته من اون ور هم گفتم به نسبت نسخه های کنسولی محتویات ویتا کمتره ... مگرنه گفتم اگر دوست داری که حتما بخر .... بازی کردن به حرف این و اون نیست :) فکر کنم همه مون هم موافقیم. دوست داریم بازی میکنیم. مثلا من خودم عاشقه Killer is dead هستم .... اصلا هم کاری ندارم ملت میگن چرته و بهش 2 میدیم ! بازیهای suda رو دوست دارم

این SS هم تیپی هست که طرفدارهای خاص خودش رو داره . به نظره منم بخش انلاین خیلی خوبه. برای بازی توی این سبک هم واقعا متاش بالا محسوب میشه .... باز یک سری مشکلات داره مثل اینکه متنوع نیست. باز MH فقط خیلی متنوع هست اما SS رو احتمالا بهترش میکنن توی نسخه Delta ... به نظره من برای کسایی که این طور بازیا دوست دارن انصافا بازی خوبی هست. بخش multi واقعا سرگرم کننده هست. من زیاد تو حال و هوای این طور سبکها نیستم اما بازی خوبی هست

مرتضی هم راست میگه ... نسخه دمو خیلی سطحی هست. یک چند ساعتی که بازی کنی کلی side quest و جادو و اینا هست و بازی همینطوری سخت میشه و کلا چیزهای جالبی داره . بازی خوبی هست :) اما خب منم خودم حوصلم این طور بازیا سر میره ....

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
بچه ها من بزیرو گرفتم از نظر من کسایی که این سبکو بپسندن خیلی با بازی حال میکنند.
من که خیلی حال کردم.
از دوستان دو سوال دارم
1. چاپتر 6 همونی که با دختره میجنگیرو به نظرتون با کدوم قدرت رد کنم خیلی سخته اون مرحلش همش به دقیقه نمیرسه میمیرم.
2. چطوری باید انلاین زد؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه ها من بزیرو گرفتم از نظر من کسایی که این سبکو بپسندن خیلی با بازی حال میکنند.
من که خیلی حال کردم.
از دوستان دو سوال دارم
1. چاپتر 6 همونی که با دختره میجنگیرو به نظرتون با کدوم قدرت رد کنم خیلی سخته اون مرحلش همش به دقیقه نمیرسه میمیرم.
2. چطوری باید انلاین زد؟

1. تير از نظر سرعت خيلى خوبه, اونو وردار, سعى کن ضربه هاشم نخورى, خيلى راحته.
2. يه ذره ديگه برى جلوتر بازيو باز ميشه بخش مولتى

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر