سخت ترین تروفی که گرفتین(پلاتینیوم نه)!!!!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
سلام به همگی
گفتم یه تاپیک بزنم بچه ها سخت ترین تروفی هایی که گرفتن رو بگن(پلاتینیوم نه)
لطفا اسم بازی و اسم تروفی وشیوه ی گرفتنش رو بگین.عکس هم باشه بدک نیست;)
مثلا خودم:
دو تروفی هر دو هم در heavy rain
اولی:
17.jpg

Kamikaze
گرفتن این تروفی دهنمو صاف کرد
:d
50 دقیقه یه بند داشتم سعی میکردم همینو بگیرم.بعضی اوقات بدنم به رقص در میومد یا عصبی می شدم یا دسته در خطر ترکوندن بود.:d
توضیح:نباید به هیچ ماشینی و ادمی و وسیله ای از قبیل چرخ بخوری:(
دومی:

56.jpg

All Endings
گرفتن این تروفی دهنمو صاف تر کرد
:d
توضیح
دیدن 17 یا 18 تا پایان این بازی که هم خسته کننده بود و هم وقت گیر.2روز فقط بکوب پشت کنسول بودم واسه همین تروفی
خوب حالا نوبت شماست
بسم الله...

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اول در مورد Kamikaze هوی رین بگم که بعضی جاهاش 2،3 تا انتخاب وجود داره که آدم باید بهترین انتخاب رو کنه ، من وقتی بهترین انتخاب رو تو نت خوندم تو اولین تلاش گرفتمش ولی خوب قبلش که نمیدونستم بحث بهترین و ایناس حدودا 10 - 15 رفتمش و تروفی رو نگرفتم ( تف تو روح نویسنده Guide تو ps3trophies.ORG اسمش یادمه ، olsen77 :d )

خوب اینک چنتا از تروفی هایی که من و اذیت کردن

DiRT 3
51Sb34637.png
Super Star
bronze.png

Earn enough fans to achieve the Superstar title
----

hooooooofff ، پیر کرد منو این تروفی ! یه برنز به خاطرش بالای 40 ساعت آنلاین بودم تو DiRT ، به نظر من تروفی وقت گیر یه چیزی سخت تر از سخته ... یه چشمه از وقت گیریشو واستو بگم فقط
شما میری تو یه Rally
در صورتی که 7نفر تو بازی باشن و سطحشون ازت بالاتر باشه Levelشون منظورمه ، و Rally پنج Roundه باشه ، و اول بشی
حدودا 2.000FAN بهت میده
حالا وقتی که میگیره تا این اتفاقا بیفته ...
هر Round از مسابقه میانگین 2 دقیقه میشه ( بلکه هم بیشتر )
Loading قبل و بعد از هر بازی و نشون دادن نتیجه و ... هم 1:30s
یعنی تو بهترین حالت تو 20 دقیقه شما 2.000FAN میگیرید که واسه تروفی مورد نظر به 250.000FAN نیاز هست
که باز هم اگه تو بهترین حالت در نظر بگیریم برای تروفی به 2.500 دقیقه وقت نیاز خواهد بود که میشه 41 ساعت ، هیچ جایزه اضافی مضافی هم اون وسطا نیس ، اصصصصصصصلا
حالا واقعیت اینه که اصلا کسی آنلاینشو بازی نمیکنه ، نصف کسایی هم که میان وحشین در حد مرگ و اول شدن تو بازی از گرفتن این تروفی سخت تره :d:d ، به نصف بازیا نمیشه Join شد ، DC شدن هم وجود داره ... الان که اینارو گفتم خودم موندم که چه جوری گرفتمش . 4 روز این تروفی وقتمو گرفت ، حدودا روزی 7،8 ساعت + حدود یه هفته پیش هم یه کم بازی کردم

Gran Turismo 5
04.jpg
The Air of Experience
trophy_bronze.png

-----
به خاطر این مجبور شدم ، رانندمو حدود 330 بار تو یه مسابقه تکراری هی بزارم ، هی ببره هی restart ! فکر کنم حدود 7 ساعت پشت سر هم داشتم این کارو میکردم ، اینم خیلی بد بود ، آخرین تروفی هم بود ، صبر نداشتم اصصصصلا
البته GT یه سری "مینی تروفی" داره تو راه رسیدن به بعضی از تروفی هاش که اگه آدم بخاد بگه تقریبا باید یه گاید بنویسه

Battle: Bad Company 2
44.jpg
Demolition Man
trophy_bronze.png

Online: get 20 demolish kills
----
باید تو بازی آنلاین ، 20 نفر رو از طریق اینکه ، خونه رو سرشون خراب کنی ، بکشی ...
حالا این که کدوم خونه خراب میشه و چه جوری خراب کنی و کسی توش هست یا نه با خودته
خیلی خیلی خوشحالم که وقتی یکی رو از این راه میکشتم ، مینوشت 'Destruction 2.0'
این تروفی همحدودا 25 ساعت وقتمو گرفت ، ولی خوب یه نکته مثبت داشت ، اینکه BF خیلی حال میده آنلاینش
یه کم هم واسه هم تیمی ها بد بود ، چون رو سر اونا و دشمن با هم خونه رو خراب میکردم ، کلی هم تیمی کشتمو M-COMS خودمونو نابود کردم ، خیلی امتیاز منفی گرفتم تا تونستم اینو بگیرم. تقریبا هر یه ساعتو نیم یه نفر میکشتم
.......

بازم هست ... فعلا همین .

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
ایول تاپیکه باحالیه تشکر از صاحب تاپیک ...

من که کلا تروفی سختی یادم نمیاد گرفته باشم ( چون اصلا نمیتونم بگیرم :d ) ولی خوب وقتی این تروفی killzone 2 که باید روی درجه سختی Elite بازی رو تموم کنی بگیرم حتما میام اینجا اعلام میکنم که احتمالا با اومدن ps4 همزمان میشه زمانی که همه دنبال گرفتن تروفی هایه 5 killzone هستن ;;).

من در حال حاظر اون قسمت آخر بازی هستم دقیقا جایی که قبل از جنگیدن با Radec هست (الان دوساله که از این مرحله رد نشدم) .

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
...
من در حال حاظر اون قسمت آخر بازی هستم دقیقا جایی که قبل از جنگیدن با Radec هست (الان دوساله که از این مرحله رد نشدم) .
اونجا سخت ترین جای بازیه ... معروفه . بازی باروح و روان آدمه ، من اسم تفنگاش یادم نیس الان دیگه ولی اون grenade launcher خیلی کمک کرد . اگه تو کار تروفی نیستی قیدشو بزن ولی یه کم مونده تا یه طلا فقط

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

میخوای ردش کنی ؟ این کاری که بهت میگم رو انجام بده .

1 . سمت چپ مرحله برو یه شاتگان ور دار بعد از جلوت میریزن از پشت دیوار سمت چپ بیرون نیا چراغ شاتگان رو روشن کن و بشین یه گوشه و هدف بگیر هرکی امد بزن البته قبلش اون چوب زیر چراغ ها رو بزن که کپسول ها رو ببینی بعد وقتی داشتن از پشتت می امدن پایین کپسول ها رو بزن بترکون بعد دوباره جلوت رو بگیر از همون جا بعدش در که باز شد از در سمت راست برو بالا بعد دو نفر رو بکش اسنایپر رو بر دار هر کی که میاد پایین رو بکش فقط یادت باشه اسلحه قبلیت رو کجا گذاشتی که نزدیکش باشی بعدش هم وقتی شروع کردن به بالا امدن اسلحه رو بر میداری انها که امدن بالا رو میکشی بعدش دوباره با اسلحه ای چیزی اون کپسول های سمت Radec رو میزنی میترکه که آدم های که انجا وایسادن با RPG رو بکشی بعدش هم که دعوا با Radec شروع میشه و میکشیش تمام خیلی راحت .:d

تو سایت جزو اولین نفرای بودم که این مرحله رو راحت رد کردم و پلات کردم بازی رو فقط 10 دفعه هم بازی کردم تا دستم بیاد از کدام طرف چند نفر میریزن که بعدش فقط سریع کردم کشتن رو که بتونم مرحله رو رد کنم .:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
18588.png

High Security Jail Break

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

گریمو درآورد! :d

ممنون.اگه می تونی یه توضیحی بده و بگو مال چه بازی هست

---------- نوشته در 07:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:19 PM ارسال شده بود ----------

ایول تاپیکه باحالیه تشکر از صاحب تاپیک ...

من که کلا تروفی سختی یادم نمیاد گرفته باشم ( چون اصلا نمیتونم بگیرم :d ) ولی خوب وقتی این تروفی killzone 2 که باید روی درجه سختی Elite بازی رو تموم کنی بگیرم حتما میام اینجا اعلام میکنم که احتمالا با اومدن ps4 همزمان میشه زمانی که همه دنبال گرفتن تروفی هایه 5 killzone هستن ;;).

باحالی از خودت هست ,قابل نداره:d

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 PM ارسال شده بود ----------

اول در مورد Kamikaze هوی رین بگم که بعضی جاهاش 2،3 تا انتخاب وجود داره که آدم باید بهترین انتخاب رو کنه ، من وقتی بهترین انتخاب رو تو نت خوندم تو اولین تلاش گرفتمش ولی خوب قبلش که نمیدونستم بحث بهترین و ایناس حدودا 10 - 15 رفتمش و تروفی رو نگرفتم ( تف تو روح نویسنده Guide تو ps3trophies.ORG اسمش یادمه ، olsen77 :d )

خوب اینک چنتا از تروفی هایی که من و اذیت کردن

DiRT 3
51Sb34637.png
Super Star
bronze.png

Earn enough fans to achieve the Superstar title
----

hooooooofff ، پیر کرد منو این تروفی ! یه برنز به خاطرش بالای 40 ساعت آنلاین بودم تو DiRT ، به نظر من تروفی وقت گیر یه چیزی سخت تر از سخته ... یه چشمه از وقت گیریشو واستو بگم فقط
شما میری تو یه Rally
در صورتی که 7نفر تو بازی باشن و سطحشون ازت بالاتر باشه Levelشون منظورمه ، و Rally پنج Roundه باشه ، و اول بشی
حدودا 2.000FAN بهت میده
حالا وقتی که میگیره تا این اتفاقا بیفته ...
هر Round از مسابقه میانگین 2 دقیقه میشه ( بلکه هم بیشتر )
Loading قبل و بعد از هر بازی و نشون دادن نتیجه و ... هم 1:30s
یعنی تو بهترین حالت تو 20 دقیقه شما 2.000FAN میگیرید که واسه تروفی مورد نظر به 250.000FAN نیاز هست
که باز هم اگه تو بهترین حالت در نظر بگیریم برای تروفی به 2.500 دقیقه وقت نیاز خواهد بود که میشه 41 ساعت ، هیچ جایزه اضافی مضافی هم اون وسطا نیس ، اصصصصصصصلا
حالا واقعیت اینه که اصلا کسی آنلاینشو بازی نمیکنه ، نصف کسایی هم که میان وحشین در حد مرگ و اول شدن تو بازی از گرفتن این تروفی سخت تره :d:d ، به نصف بازیا نمیشه Join شد ، DC شدن هم وجود داره ... الان که اینارو گفتم خودم موندم که چه جوری گرفتمش . 4 روز این تروفی وقتمو گرفت ، حدودا روزی 7،8 ساعت + حدود یه هفته پیش هم یه کم بازی کردم

Gran Turismo 5
04.jpg
The Air of Experience
trophy_bronze.png

-----
به خاطر این مجبور شدم ، رانندمو حدود 330 بار تو یه مسابقه تکراری هی بزارم ، هی ببره هی restart ! فکر کنم حدود 7 ساعت پشت سر هم داشتم این کارو میکردم ، اینم خیلی بد بود ، آخرین تروفی هم بود ، صبر نداشتم اصصصصلا
البته GT یه سری "مینی تروفی" داره تو راه رسیدن به بعضی از تروفی هاش که اگه آدم بخاد بگه تقریبا باید یه گاید بنویسه

44.jpg
Demolition Man
trophy_bronze.png

----
باید تو بازی آنلاین ، 20 نفر رو از طریق اینکه ، خونه رو سرشون خراب کنی ، بکشی ...
حالا این که کدوم خونه خراب میشه و چه جوری خراب کنی و کسی توش هست یا نه با خودته
خیلی خیلی خوشحالم که وقتی یکی رو از این راه میکشتم ، مینوشت 'Destruction 2.0'
این تروفی همحدودا 25 ساعت وقتمو گرفت ، ولی خوب یه نکته مثبت داشت ، اینکه BF خیلی حال میده آنلاینش
یه کم هم واسه هم تیمی ها بد بود ، چون رو سر اونا و دشمن با هم خونه رو خراب میکردم ، کلی هم تیمی کشتمو M-COMS خودمونو نابود کردم ، خیلی امتیاز منفی گرفتم تا تونستم اینو بگیرم. تقریبا هر یه ساعتو نیم یه نفر میکشتم
.......

بازم هست ... فعلا همین .
بازم بهت میگم
خدا قوت:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
8CB.jpg

Shank 2
Complete Campaign Mode on Hard difficulty

خیلی خیلی رو اعصاب بود خیلی، غول آخرش رو که کشتم تو کاتسین وقتی شنک بش گفت F*** YOU احساس راحتی کردم:d.

27.jpg

BF3
Saved the hostages without alerting any enemies in Drop 'em Like Liquid

حدود 30 بار با رفیقم رفتم اشکمون در اومده بود مخصوصا وقتی باگ هم تو بازی باشه حسابی اعصابو بهم می ریزه !

37.jpg

DiRT 2
Win a Pro Tour race online against 7 competitors.

گرفتن این تروفی فقط هفته اول ریلیز بازی کار آسونیه ولی بعد 2 سال بین رنکای 400-500 و شما با رنک 11 و هرچی التماس می کنید که بذارند اول بشی فایده نداره و کنترول فرمون که واقعا جز سخت ترین ها بین ریسینگاست می تونه فقط یبار شانسشو تو زندگی بدست بیارید من وقتی تروفی رو گرفتن کلا 4تا بال در اوردم :d.

40.jpg

DiRT 2
Achieve a 'Cautious' impact rating in Multiplayer races

خوب این که قیافش تابلو قشنگ دهن ***** کن تو یه بازیی مثل رالی کراس اونم درت حدود 4-5 تا مسابقه پشت سر هم بدونه اینکه به کسی بزنی (یا بزنند) و به در و دیوار بخوری :| مخصوصا با رانندهای خوشحال که تو بازی هستن که مثل راکت بزنن به شما~o).

44.jpg

Naruto UNS2
You've acquired all titles.

خوب این تروفی قشنگ شما رو از یه بچه که تازه راه رفتن یاد گرفته به یه فسیل متحرک تبدیل می کنه مخصوصا وقتی با حدود 40 تا کارکتر باید با هر کدوم 30 بار ببرید ولی فقط برای 50-10 تا تایتل اول 8-x.

036.jpg

POP 2008
Collect 1001 Light Seeds.

بنظر بازیش آسون می یاد ولی واقعا خیلی خیلی سخته مخصوصا این نور دانه ها تو یه محیط Open-word اونم 1000 تا !

050.jpg

POP 2008
Find every combo in the game.

فوق العاد رو اعصاب و دست شکن، من که هنوز درد دستم یادمه :d.

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
44.jpg
Demolition Man
trophy_bronze.png

پدر من درامد سر این تروفی چون گرفتنش اصلا ساده نبود در انلاین بد کمپانی 2 خانه هایی که باید منفجر کنید تا دشمن در زیر اوارش بمونه غالبا یا دو طبقه هست یا 3 طبقه با احتساب زیرشیروانی ها . از این رو کار با توجه به اینکه همیشه یک سوراخ سمبه ای تو در و دیوار هست در حد شکستن شاخ غوله . پس میمونه اتکا به شانس . چون اغلب این ویرانسازی های خانه ها با C4و نصب اون در و دیوار ساختمان مورد نظر امکان پذیره از طرفی احتمال این هست که با انفجار C4 دشمن بر اثر این انفجار کشته بشه و خراب کردن خانه دیگه تاثیری نداره پس میمونه فقط زمانی که دشمن یا در شعاع انفجار C4 نیست و البته امکان خروج از ساختمان هم براش ممکن نیست یا در زیر شیروانی ها باشه که سقفش سوراخ نیست . من 12 بار دشمن رو با این روش کشتم و 8 تای باقی رو دست به دامن دوستان شدم .

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
تروفی superhuman از بازی resistance 3 و Saved the hostages without alerting any enemies in Drop 'em Like Liquid از BF3 انصافا سخت بودن :book:

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
ممنون.اگه می تونی یه توضیحی بده و بگو مال چه بازی هست

نوشتم که اسمشو: Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
البته این بازی در حقیقت دو تا بازی هستش رو یه دیسک. اون تروفی که من زدم ماله قسمت Escape From Butcher Bay هستش.

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
تروفی superhuman از بازی resistance 3 و Saved the hostages without alerting any enemies in Drop 'em Like Liquid از BF3 انصافا سخت بودن :book:
تروفی superhuman رو میشه راحت گرفت آخه خود بازی یه حا داره که میتونی cheat بخری مثل تیر بینهایت یا جون نامحدود و از این جور چیزا.قبلش میپرسیدی کمکت میکردیم:d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
تروفی superhuman رو میشه راحت گرفت آخه خود بازی یه حا داره که میتونی cheat بخری مثل تیر بینهایت یا جون نامحدود و از این جور چیزا.قبلش میپرسیدی کمکت میکردیم:d
بعیده سایت ps3trophies.org تو گایدش سوتی به این بزرگی بده ...
Do cheat codes disable trophies?: Yes, the cheats disable the "Brutal"
trophy_gold.png
trophy.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر