PSP 3.52 M33 Custom Firmware (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

sgh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
2
salam...man pspim az noe fat va ersion 3.52 m33 hastesh...khastam version 3.9 roosh nasb konam ke behem moghe run kardanesh...behem bad az peighame (unpacking done..please wait) error mide ke this program ir 3.52 m33-3 or higher !!!
dar soorti ke t ghesmate recvery /game folder... kernerl 3.53 hastesh !!! komakam konn chikar konaaaaaam !!!!!:((:(

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بچه ها من این کار هارو میتونم روی 3.03 oe-c بکنم ؟ یعنی به 3.52 تبدیلش کنم ؟
خطر بریک شدن بالاست ؟;)
اگه دقیق گفته ها رو به ترتیب انجام بدی خطری نداره.
نگران نباش آپدیت کن کار سختی نیست اصلا.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
بچه ها سوالم انگار خیلی پیش پا افتاده هست
من تا مرحله 6 رفتم محیط xmb چی هست و چطور واردش میشیم؟
و منوی ریسکاوری رو چطوری بیارم؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان psp من متاسفانه Break شده حالا نمی دونم باید چی کار کنم چون باطری pandora هم ندارم با توجه به اینکه تمام مراحل را انجام دادم اما نمی دونم چرا این اتفاق افتاد براش ورژن قدیمی من 5.00 m33 بود اما خوب بریک شد حال می خوام بدونم ایا راهی وجود داره خودم درستش کنم یا باید ببرم بدم کسی این کار را بکنه.اگر کسی از دوستان می تونه این psp من را Recovery کنه خیلی ممنونم میشم به من بگه تا مزاحمش بشم.:confused:

rape_1981

کاربر سایت
Dec 31, 2008
110
نقل قول:
نوشته شده توسط Piano black
Unbound Saga Usa

unbound-saga-tba-20090205070707766_640w.jpg

متن پنهان:

519499734.jpg

519499203.jpg

519498687.jpg

کد:
size:415MB
http://rapidshare.com/files/25711861...Saga.part1.rar
http://rapidshare.com/files/25711891...Saga.part2.rar
http://rapidshare.com/files/25711903...Saga.part3.rar

سلام
من از لینکهایی که در پست تو آمده 3 عدد فایل دانلود کردم unzip کردم و به پوشه iso در مموری کارت انتقال دادم وقتی بازی unbound saga را در psps انتخاب کردم آههنگ زد و تصویری نمایش داد اما وقتی آن را اجرا کردم بهد از نشان دادن لوگوی psp و sony entertainment صفحه پی اس پی مشکی شد و حتی با دکمه روشن و خاموش هم خاموش نشد و برای خاموش کردن آن باطری psp را در آوردم .
psp که الان دست من است psp fat 1004 است.
ودر system information آن جلوی قسمت system software نوشته 3.90 m33-3
1- چکار کنم که بازی فوق الذکر در پی اس پی فوق الذکر اجرا شود ؟
2-اگر نیاز به تغییر فریمور برای این کار هست بهترین فریمو برای psp فوق الذکر که سازگار و روان باشد چیست و چگونه میتوانم آن را نصب کنم؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
در ابتدا سه فايل زير را دانلود كنيد:

PSP 3.52 M33 CFW
3.52 Update EBOOT
1.50 Update EBOOT

مرحله 2.

www.BaziCenter.com

ببخشید این فایل سوم لینک دانلودش خراب شده وقتی میرم توش این پیغامو میده Download disabled اگر میشه لینک درست اخری رو بزارین برای دانلود

,ویرایش
کسی نیست لینک سالم این فایل سوم رو بده:confused::confused:

آخرین ویرایش:

Hamedxz

کاربر سایت
Jan 16, 2007
64
سلام دوستان من چطوری میتونم بازیهای جدید مثل جی تی ای رو اجرا کنم من تا حالا خودم هیچوقت دستگاهم رو اپدیت نکردم ورزن دستگاه من
3.80 m33-5
psp-1000

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
سلام.

آقا پس بالاخره تکلیف این فرم ویر جدید psp 3000 چی میشه کسی تا حالا امتحان کرده من تو کف بازیهای جدید موندم fifa 10 , pes 10 , dirt 2 , grand torismo و یه چند تای دیگه . لطفا یکی جواب ده .

----------------------------------------------------------------------------------
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم . موجیم که آسودگی ما عدم ماست
mechanical%20wave.jpg

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
بازی های جدید واسه psp3000 فیکس شدن!مشکلت چیه؟

------------------------------------------------------------------------------------------
داداش یعنی این که بازیهای جدید بدون این اینکه psp رو آپ کنی با همون فرم ویر قبلی کار کنن :cheesygri

-----------------------------------------------------------------------------------------
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم . موجیم که آسودگی ما عدم ماست
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 737x493 می باشد.
mechanical%20wave.jpg

سهراب مموتی

کاربر سایت
Sep 7, 2009
8
سلام به دوستان عزیز ...
من کلان بیل میرم ...:cheesygri
یه psp ورژن 3.03 دارم از اون موقعی که خریدم فقط pes 2006 بازی کردم . رفتم توپ خونه کسی که واسم کپی خورش کرد یه UMD بازی roge race هم بهم داد گفت باید حتما یه UMD داخل دستگاه باشه تا بتونم بازی کپی خور بازی کنم . در ضمن بازی هایی که اون موقع ازش گرفتم iso بودن . حالا که میخوام pes 2009 رو بازی کنم نمیتونم و error .
خواهشن کمکم کنید تا منم بتونم مثل خودتون از بازیهای جدید لذت ببرمم ..:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر