Call of Duty - Black Ops 2 | PS3

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها یک سوال من 3 ساعت دارم سرچ میکنم چه تو زامبی چه آنلاین عادی ولی سرچ پلیر میکنه پیدا نمیکنه چیکار کنم ؟

اون پایین هم نوشته : nat : strict

اینترنتم هم مال مخابرات هست 512 + پینگ زیر 200 چیکار کنم ؟

بازی های دیگه مثل مس افکت 3 و دد اسپیس 2 رو راحت میزنم !!

چیکار کنم ؟

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
گرافيك توي نسخه ps3 داغوووووووونه من مقايسه كردم بافت ها توي x360 خيلي بهتره لباس ژنرال اول بازي ... موهاي فرانك.... بدن فرانك وقتي تو كانتره .... درخت ها و علف ها .... داغونه .... من نميدونم چرا انقدر بد ps3 پورت كردن؟؟ شما هم چين مشكلي دارين؟

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
گرافيك توي نسخه ps3 داغوووووووونه من مقايسه كردم بافت ها توي x360 خيلي بهتره لباس ژنرال اول بازي ... موهاي فرانك.... بدن فرانك وقتي تو كانتره .... درخت ها و علف ها .... داغونه .... من نميدونم چرا انقدر بد ps3 پورت كردن؟؟ شما هم چين مشكلي دارين؟

تعجبی نداره،بی کیفیت ترین پورت بازی ماله ps3 هست!:|

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
جالب اين جا هست كه بهترين پورت هم ٣٦٠ هست گاهي اوقات از pc بهتر ميشه!!!! ولي حيف كه از قدرت واقعي ps3 استفاده نميكنن امروز داشتن يه بار ديگه kz3 بازي ميكردم ديدم خيلي جا داره از x360 بهتر باشه ولي واقعاً شما هم همچين مشكل گرافيكي با bo2 داشتين؟

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین

بعدش فکر کن میخواند سال دیگه کنسول ps4 و x720 بدند بیرون.
اخه این بازی معمولا همیشه در اختیار ماکرو بوده همیشه هم که دیده باشید مپ پک های روی X360 نزدیک 2 هفته زودتر میاند.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
@ اون رفيق !
nat type ات رو دو بكن ببين درست ميشه يا نه ! اصلا" از توي بخش status تنظيمات اينترنت ات ببين nat ات چنده ! اگر دو بود كه مشكل از جاي ديگه است در غير اينصورت بايد nat رو عوض كني كه نميدونم درست چه جوري عوضش مي كنن :|

@ سياوش خارجكي :d
ببين كلا" سرور هاي بازي روي PS3 مشكل داره ! CoD كه كلا" سرور مثل بتل نداره ولي همون سرور هايي هم كه بازيكن هارو به هم ربط ميدن مشكل دارن و اينو خود اكتي هم تاييد كرده !

اقا اين اكتي مثل بوووووووووق ميمونه :| كلا" همينه هيچ وقت به PS3 بها نداده چون خرج ساخت بازي براش بيشتره ! كلا" مسئله شون پوله و اون موتور نابودشون !

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
جالب اين جا هست كه بهترين پورت هم ٣٦٠ هست گاهي اوقات از pc بهتر ميشه!!!! ولي حيف كه از قدرت واقعي ps3 استفاده نميكنن امروز داشتن يه بار ديگه kz3 بازي ميكردم ديدم خيلي جا داره از x360 بهتر باشه ولي واقعاً شما هم همچين مشكل گرافيكي با bo2 داشتين؟

آره تمامی این مشکلاتو تجربه کردم: افت نرخ فریم(خصوصاً در مراحل پایانی)-دیر رندر شدن محیط و اجزا-یک لایه ی سفید رنگ روی تصویر که با کم کردن نور،تا حدودی بهتر میشه-کیفیت افتضاح بافت ها .-دیده شدن پیکسل ها و..
کلا از نظر گرافیکی،یک افتضاح تمام عیار روی PS3 هست.در حالی که مدال افتخار:وارفایتر،بهترین گرافیک اول شخص(مولتی پلتفرم) رو روی PS3 داره!
همه ی این قضایا، سره یک مشت دلاره!:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
خاک تو سره اکتیویشن و مایکروسافت مرده شور هر دوشونو ببره بهترین کنسول ps3 بهترین شرکت کنسول سازی sony و به نظرم باید سونی پولدارترین شرکت دنیا باشه نه اون یکی که اسمشم دیگه نمیارم:-&
من خودم فن cod هستم اما اکتیویژن یه اسکله که بلد نیست بازی شو درست کنه وجدانن چند سری دادن هنوز مشکل سرور دارن اونوقت میگن ماله نته بابا خارجی ها چی اونا هم نته؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!)x
بی شرفا یکم پول نمی دن اصلا سازماندهی ندارن رو بازیشون به نظرم بی خود هر سال بازی میدن بیرون با این وضع اقتصادیشون که البته اگرم ندن ورشکسته میشن:|

---------- نوشته در 01:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام بچه ها یک سوال من 3 ساعت دارم سرچ میکنم چه تو زامبی چه آنلاین عادی ولی سرچ پلیر میکنه پیدا نمیکنه چیکار کنم ؟

اون پایین هم نوشته : nat : strict

اینترنتم هم مال مخابرات هست 512 + پینگ زیر 200 چیکار کنم ؟

بازی های دیگه مثل مس افکت 3 و دد اسپیس 2 رو راحت میزنم !!

چیکار کنم ؟
شما برو قسمت تست کانکشم بعد از اینکه اتصال به psn موفقیت امیز شد اومد و رسید به nat type اون پایین رو بخون ببین اینو نوشته:
ip fragment not supported
اگه اره نمی تونی این بازی رو انلاین بازی کنی باید مودمتو عوض کنی اگر هم نه فقط باید با ایرنی ها بازی کنی چون کمتر کسی تونسته به خارجی ها جوین شه کلا خودشون اینطور کردن که به بازی خارجی ها لطمه نزنیم(مردشور خودشونو بازیشونو ببرن)

---------- نوشته در 01:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 PM ارسال شده بود ----------

دوستان برا من موقع کانکت به آنلاین، ارور server error میده!!
چیکار کنم؟
یه بار بزن رو پلی انلان بعد که ناموفق زد حدود یه ربع تو همون منویه مولتی وایسا معمولا میاد اگه نه از اول بیا تو بازی دوباره امتحان کن وصل میشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان از طریق مودم nat رو واسه بازی open کنین بیشتر مشکلاتتون حل می شه واسه من پیدا می کنه اما خوب یه خوده زمان می بره!!

redsat

کاربر سایت
May 23, 2008
128
سلام .

دوستان یه جا توی بازی گیر کردم کلا نمیدونم باید چیکار کنم! . توی مرحله Judgment Day که توی هایتی هست (مرحله 11) ...بعد از کلی نبرد؛ وارد یه ساختمان میشه به سمت اتاق کنترل ؛چندتا پله رو میره پایین ... یه در هست که باز نمیشه!! ....

کسی میتونه راهنمایی کنه؟!

ممنون

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

این Bo2 دهن منو صاف کرد!! الان تو یه مرحله ایم که باید در باز شه تا بری(تا اونجایی که من فهمیدم) , هرچی وامیسم باز نمیشه!!

دوست عزیز مشکلت بلاخره چطوری حل شد؟ .. منم همونجا گیر کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر