Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقا من یه سوال در مورد نسخه قدیمی کال آف دارم . خواستم بدونم نسخه PC بازی Call of duty world at war مود زامبی داره؟تاکید میکنم نسخه PC چون نسخه های کنسولی دارند.من بلک آپس رو واسه پی سی که خریدم مود زامبیش باز نمیشد!!!

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من دیروز برنر مکس بلک آپس رو خریدم
76 مگابایت همون اول واسه اپدیت خواستش انجام دادم
صبح که رفتم بازی کنم گفت این نقشه رو باید دانلود کنی 132 مگ(همون nuke اینا)
بعد حجم اینترنتو به هدر داده هیچی دو ساعت تو آنلاین تو هر لابی رفتم میگه finding match ..یعنی چی؟ اصلا تو بازی نرفت که نرفت..مودای مختلفم امتحان کردم همش searching میزنه..کسی میدونه مشکلش چیه؟ زهرمارم کرد یه مولتی پلیرو..

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
بعد حجم اینترنتو به هدر داده هیچی دو ساعت تو آنلاین تو هر لابی رفتم میگه finding match ..یعنی چی؟ اصلا تو بازی نرفت که نرفت..مودای مختلفم امتحان کردم همش searching میزنه..کسی میدونه مشکلش چیه؟ زهرمارم کرد یه مولتی پلیرو..
داداش این جوری نمیتونی انلاین بزنی
یا باید هرکی بازی مکنه فرند خودت کنی و بهش جوین بشی(اون مپ هم دانلود کردی تقریبا میشه گفت نمیکردی فرقی نمیکرد فقط یه مپ رو نداشتی مثل خود من)
راه دومش باید اول یه دست بازی کنی انلاین بعد تو کسی که این بازی رو انلاین میزنه ادد کن برو تو بازیش بازی که کردی اومدی بیرون تو صفحه مولتی دکمه Y رو بزن 2 بار LB رو بزن میره به یه تب تو ایت تب هرکسی که باهاش تو اون روز و روز قبلش انلاین بازی کردی(مثلا رفتی تو یه سرور هرکی تو سروره بعدا میاره تو این قسمت)که انلاینه میاره روشون کلیک کن اگه تو بازی بودن جوین شو
رو Xbox live هم کلیک نکن نمیشه که نمیشه
تنها راهش همینه که گفتم :d

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
چقدر مسخره..مادرن وارفر3 اینطوری نبود اصلا
من به امید این مولتی پلیرش بازی رو سفارش دادم از مشهد!!!! واسم با پست اومده 7 روز طول کشیده اخرشم این؟؟
نمیتونم جوین کسی بشم وقتی بازی ایی تا حالا نکردم
مود دیگه ایی هم بجز xbox live نداره بازی مسخره
مپ رو هم اجباری بود دانلود کردنش..اجازه نمیداد برم تو لایو و 132 مگ حجم بی زبون رو حروم کرد.

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
چقدر مسخره..مادرن وارفر3 اینطوری نبود اصلا
من به امید این مولتی پلیرش بازی رو سفارش دادم از مشهد!!!! واسم با پست اومده 7 روز طول کشیده اخرشم این؟؟
نمیتونم جوین کسی بشم وقتی بازی ایی تا حالا نکردم
مود دیگه ایی هم بجز xbox live نداره بازی مسخره
مپ رو هم اجباری بود دانلود کردنش..اجازه نمیداد برم تو لایو و 132 مگ حجم بی زبون رو حروم کرد.
خیلی سخت نیست فقط کافیه یکی مثل خود منو ادد کنی:d هر وقت دیدی دارم بازی میکن سریع بدو بیا تو بعد که اومدی بازی کردی هرکی تو سرور بوده با اون کار برات میاره اگه انلاین باشه بهش جوین شو..
البته یه چیزی هم هست تو بازی بار اول(منظورم بار اول هر باره که کنسولو روشن میکنی میری تو بازی)دکمه Y تو مولتی کار نمیکنه نمیدونم چرا والا ولی مثلا تو فرندات ببین کی بازی میکنه جوین رو بزن حتا اگه بگه روم پره هم از اون به بعد دکمه Y کار میکنه:d

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
خیلی سخت نیست فقط کافیه یکی مثل خود منو ادد کنی:d هر وقت دیدی دارم بازی میکن سریع بدو بیا تو بعد که اومدی بازی کردی هرکی تو سرور بوده با اون کار برات میاره اگه انلاین باشه بهش جوین شو..
البته یه چیزی هم هست تو بازی بار اول(منظورم بار اول هر باره که کنسولو روشن میکنی میری تو بازی)دکمه Y تو مولتی کار نمیکنه نمیدونم چرا والا ولی مثلا تو فرندات ببین کی بازی میکنه جوین رو بزن حتا اگه بگه روم پره هم از اون به بعد دکمه Y کار میکنه:d
من همیشه کرایسس بازی میکنم رفیق که بلک آپس بازی کن باشه ندارم..میشه منو اد کنی پلیز :)) تا بلکه بتونم منم بازی کنم

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بازی رو کمپینش رو تموم کردم. واقعا شاهکار بود این بازی. خیلی خیلی خوشم اومد بخصوص داستان بازی

الان کلی بازی دارم که حتی تا وسطاشونم نرفتم مثل metro last light و ds3 و اویل جدید و ..ولی اینو تموم کردم بلافاصله رفتم رو وترنش و الان وترنش اخراشم تقریبا.

فقط یه چیزی اولین کال او دیوتی مدرن وارفر یعنی 4 یادمه وترنش بینهایت سخت بود پدرمو در اورد تا اخرش برم ولی این خیلی ساده اس وترنش! من بازیم بهتر شده یا نه حسم درسته؟ کدوم؟!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
آقا این مود زامبیش تا چند هست من تا 27 رفتم راهکاری چیزی نداره..؟ این ویو های اخر خیلی سخت میشه..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
رکورد خودمو جابه جا کردم و به ویو 34 رسیدم..نمی دونید چند ویو هست..؟

بد مصب تیر نمیده

52269921336430038104.jpg

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی

بد مصب تیر نمیده

52269921336430038104.jpg
داداش شما با خیال راحت تا 200 برو :d
فک کنم نامحدوده :d تا 150 دیدم خارجی مارجی ها رفتن :d
من تا 27 رفتم :d سخته با
تا 27 هم دهن دستم سرویس میشه :|
تیر بار pack a puch شده دارم میبندم رو سرشون نمیمیرن باو :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
داداش شما با خیال راحت تا 200 برو :d
فک کنم نامحدوده :d تا 150 دیدم خارجی مارجی ها رفتن :d
من تا 27 رفتم :d سخته با
تا 27 هم دهن دستم سرویس میشه :|
تیر بار pack a puch شده دارم میبندم رو سرشون نمیمیرن باو :d

با گلیچ کردن که حساب نیست

از 26 به بعد باید یک خشاب خالی کنی تا بمیرن تیرم که نمیده من به شخصه اینقدر خسته شدم از دویدن دیگه یک لحظه گیر کردم افتادم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اگه کسی رو پیدا نمیکنه احتمالا آپشن سرچت رو normal بکنش any درست میشه

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527

بد مصب تیر نمیده

52269921336430038104.jpg

من تا 31 رفتم ....انصافا از 30 به بالا خیلی سخت میشه....زامبی ها سخت جون تر میشن ....اسلحه هم فقط باید slog hamar و rpd که بشه رفت بالا....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر