God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
این بشر مربوط میشه به بخش مولتی پلیر!
توی عکس ها مشخصه، 4تا پلیر ریختن سر بنده خدا:-"

خیلی ممنون عزیز...

یکی دو جا هم بود که احساس کردم بر خلاف نسخه های قبلی god of war که مسیر همیشه رو به جلو و مشخص بود و باید صاف می رفتی و همه را رنده رنده می کردی یک نوع دو راهی وجود داشت و هم میشد چپ رفت و هم راست...آیا در این نسخه دو راه برای تمام کردن بازی وجود داره؟

ممنون

• Like
Reactions: se.phi.roth

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خیلی ممنون عزیز...

یکی دو جا هم بود که احساس کردم بر خلاف نسخه های قبلی god of war که مسیر همیشه رو به جلو و مشخص بود و باید صاف می رفتی و همه را رنده رنده می کردی یک نوع دو راهی وجود داشت و هم میشد چپ رفت و هم راست...آیا در این نسخه دو راه برای تمام کردن بازی وجود داره؟

ممنون
البته از این 2 راهی ها،توی نسخه های قبل هم بود! :d
اما نه همشون بن بست میباشن در اصل،توی اون راه ها معمولا جعبه های آپگریدها و اورب و یه سری آیتم ها مخفی هستن! :d جوری نیست که مسیرها به هم برسن! :d

• Like

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
البته از این 2 راهی ها،توی نسخه های قبل هم بود! :d
اما نه همشون بن بست میباشن در اصل،توی اون راه ها معمولا جعبه های آپگریدها و اورب و یه سری آیتم ها مخفی هستن! :d جوری نیست که مسیرها به هم برسن! :d

ممنون از شما...ببین یه جایی بود که یک چرخ دنده بزرگ بود که در مسیر دایره ای می چرخید...اونجا هم جعبه اینا بود؟!...چون من از اون طرف دیگه رفتم.

در ضمن آیا فقط 1 قدرت وجود داشت؟...منظورم اونایی است که با دکمه R2 فعال میشه...همون که یهو قاطی می کرد و شمشیرها رو می کوبید توی زمین و همه دور و بری ها آتش می گرفتند...معمولا تو نسخه های دیگه دو سه تا از این قدرت های ویژه بود...اما تو این بازی من فقط یکی رو پیدا کردم یا کلا همین یدونه بود؟

ممنون

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
ممنون از شما...ببین یه جایی بود که یک چرخ دنده بزرگ بود که در مسیر دایره ای می چرخید...اونجا هم جعبه اینا بود؟!...چون من از اون طرف دیگه رفتم.

در ضمن آیا فقط 1 قدرت وجود داشت؟...منظورم اونایی است که با دکمه R2 فعال میشه...همون که یهو قاطی می کرد و شمشیرها رو می کوبید توی زمین و همه دور و بری ها آتش می گرفتند...معمولا تو نسخه های دیگه دو سه تا از این قدرت های ویژه بود...اما تو این بازی من فقط یکی رو پیدا کردم یا کلا همین یدونه بود؟

ممنون
آره دقیقا اونجایی که میگی هم جعبه و اینا بود! :d تو راه اصلی هم که میرفتی،یه Easter Egg بود همونجاها! (یه تابلوی نقاشی احتمالا توی راهرو دیده باشی، که در صورت انجام یه سری کارها تابلو عوض میشد و برداشت ملت از اینه که به بازی بعدی سانتا ربط داشت/داره! :-" )

بقیه ی عنصرها هم قدرت های مخصوص خودشون رو دارن! مثلا قدرت یخ،یه گردباد یخی(گردباد! یا حالا چی بگیم:-" رو هواست ولی یخ و آبه :-" :d ) ایجاد میکرد! :d
دقیق یادم نیست خود به خود باز میشدن،یا با آپگرید کردن عنصرهای دیگه ، قدرت هاشون باز میشد! :-" یحتمل به همین آپگرید مربوط بوده:-"

• Like

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
آره دقیقا اونجایی که میگی هم جعبه و اینا بود! :d تو راه اصلی هم که میرفتی،یه Easter Egg بود همونجاها! (یه تابلوی نقاشی احتمالا توی راهرو دیده باشی، که در صورت انجام یه سری کارها تابلو عوض میشد و برداشت ملت از اینه که به بازی بعدی سانتا ربط داشت/داره! :-" )

بقیه ی عنصرها هم قدرت های مخصوص خودشون رو دارن! مثلا قدرت یخ،یه گردباد یخی(گردباد! یا حالا چی بگیم:-" رو هواست ولی یخ و آبه :-" :d ) ایجاد میکرد! :d
دقیق یادم نیست خود به خود باز میشدن،یا با آپگرید کردن عنصرهای دیگه ، قدرت هاشون باز میشد! :-" یحتمل به همین آپگرید مربوط بوده:-"

اون Easter Eggـه لامسب هرچي فكر ميكردم منو به پايان GoWIII و شروع GoWIV ميبرد :| متن پايينشم كه ديگه اينو تاييد ميكرد خيلي خوب بود اون تيكه ولي نميتونم چرا با اپديت برش داشتن :|

• Like

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بعد از مدت ها ps3 رو روشن کردم به خاطر مولتی پلیر این بازی ، چقدر سرور هاش بهتر شده ! نت من همونی که پارسال استفاده می کردم ولی الان زیر 1 دقیقه هر مودی می خوام پیدا می کنه و می ره تو بازی ! خبری از پریدن بیرون و ... هم نیست ! حیف از اینهمه مدتی که به خاطر مشکلات این چنین مولتی پلیر جذاب و دوست داشتنی این بازی رو نتونستم بازی کنم ! الانم که هر کی رو پیدا می کنه طرف 3 بار لول 40 رو پر و خالی کرده 3 برابر تو قدرت و دمیج داره :D ولی سرور ها اذیت نکنه می شه رسید بهشون !

• Like

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
ممنون میشم این مرحله رو بهم کمک کنید (پارسال رفتم ولی تا الآن حوصله نداشتم :d

Chapter 23: The Furnace

داداش اون هیزم های تو جعبه رو روشن کردی؟ اگه آره که باید ببریش اون سمت در سمت راست بعد زمان رو روبه عقب بیاری که آتیش بگیره و مواد مذاب تولید بشه بعد جعبه رو بیرون میاری میبری زیر مواد مذاب که میریزه چرخ دنده سمت چپ رو میکشی که جعبه پر مواد مذاب بشه بعد جعبه رو میکشونی در سمت چپ اونجا که اول روشنش کردی اون وسط زمان رو به عقب میبری تا آتیش بگیره و راه بازشه

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
یادم نیست دقیق! ولی فکر کنم به ازای هربار که به lvl آخر میرسی و به قولی پرستیژ میکنی، 3تا بهت میداد :-"

• Like

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
یادم نیست دقیق! ولی فکر کنم به ازای هربار که به lvl آخر میرسی و به قولی پرستیژ میکنی، 3تا بهت میداد :-"
هولی شت..امیر یعنی من 2-3 دفه باید برسم به لول 40 تا بتونم همه ی ارمورها و اسلحه ها رو گادلی کنم؟؟:|:-o

• Like

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
هولی شت..امیر یعنی من 2-3 دفه باید برسم به لول 40 تا بتونم همه ی ارمورها و اسلحه ها رو گادلی کنم؟؟:|:-o

من كه امير نيستم ولي جواب ميدم :d
اره :دي
يادمه من واسه اريز ٤ بار پرستيج كردم :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر