Crysis 3 | PS3

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
امکان نداره همه ی انحصاری هارو بازی کرده باشی بعد به این گرافیک بگی بهترین !!! مشکلات گرافیکی این بازی خیلی زیاده حداقل رو کنسول. روی 30 فریم اجرا نمیشه بعد رزولوشن 1080p ساپورت میکنه ! من نمیدونم این کرایتک کلا به غیر از گرافیک چیزه دیگه ای هم داره که بهش بخواد افتخار کنه ؟
گیم پلی بازی انقدر مضخرف بود که از بازی کردنش منصرف شدم. بخش مالتی هم که نه از این نه از شماره ی قبلی خوشم نمیومد. کسایی که قصد خریدن دارن الکی با بعضی از کامنت ها هایپ زده نشید و نرید این بازیو بخرید.
شما بگید کدوم بازی انحصاری از لحاظ گرافیک از این بازی بیشتره ؟

سلام دوستان بازی روی PS3 خوب کار شده یا مثل COD مشکل داره ؟
از چه لحاظ؟
چه مشکلی؟

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
چقدر طراحی مراحل بازی مزخرفه . خیلی رو مخه . انقدر شلوغه بازی اصلا معلوم نیست چی به چیه . نصف بیشتر بازی هم تو شب هست اصلا چیزی معلوم نیست ..
فقط باید گفت.جواتی بد ریدی

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سري كرايسيس رو با PC رفتم كه شب شون خوب بود هنوز كرايسيس 3 رو بازي نكردم كه در مورد شب و مراحل...حرف بزنم!منتظر نقدام باشيد!:d

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به یک کلوم بگم. بازی اصلا جالب نیست. بیشتر تو شبه. افت فریم وحشتناک!!! از نطر تکنیکی گرافیک فوق العاده ولی از نظر ترکیب تکنیک و هنر برابر صفر!!! چون با غول گرافیکی(هنری و تکنیکی) کیلزون 3 این عنوان یه افتضاح به حساب میاد . البته رو کنسول. گیم پلی و داستان هم نسبت به نسخه های قبلی خیلی افت کرده. انگار همه ی بازی برابر یه مرحله ی کرایسیس هایه قبلیه. کرایسیس 1 در این مورد بهتر از 2 بود و 2 خیلی بهتر از 3. در کل اصلا حال نداد. کرایسیس رو از چشممون انداخت.

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
بعضی از دوستان دارن در حق بازی بی انصافی میکنن.من که حتی تو شلوغ ترین محیطاش افت فریم ندیدم
گرافیکشم واقعا تا اینجا به نظر من بهترین گرافیک کنسولی هستش.فقط بعضی جاها فوق العاده میشه طوری که آدم ناخود آگاه دشمنا رو ول میکنه میره منظره ها رو دید میزنه:dولی بعضی جاهاش یکم کمتر کار شده ولی بازم فوق العادست
دوستان من پیشنهاد میکنم که 100 درصد بازی رو تموم کنید نظرتون در مورد بازی عوض میشه(حداقلش اینه که بهترین گرافیکه کنسولی رو از دست نمیدین)

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بعضی از دوستان دارن در حق بازی بی انصافی میکنن.من که حتی تو شلوغ ترین محیطاش افت فریم ندیدم
گرافیکشم واقعا تا اینجا به نظر من بهترین گرافیک کنسولی هستش.فقط بعضی جاها فوق العاده میشه طوری که آدم ناخود آگاه دشمنا رو ول میکنه میره منظره ها رو دید میزنه:dولی بعضی جاهاش یکم کمتر کار شده ولی بازم فوق العادست
دوستان من پیشنهاد میکنم که 100 درصد بازی رو تموم کنید نظرتون در مورد بازی عوض میشه(حداقلش اینه که بهترین گرافیکه کنسولی رو از دست نمیدین)

گرافیکش تو بعضی جاها خیلی دیدنیه. افت فریم هم که خیلی داره این رو نمی شه انکار کرد. جالب اینجاست که تو جاهای دیدنی افت فریم نداره ولی تو جاهایی که طراحی هنری خوبی نداره و اصلا دیدنی نیست به شدت افت فریم داره!!! در کل بالانس نیست.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

افت فریم نداره ؟ نمیدونم شاید ps3 شما از ما قویتره . فریم بازی زیر 30 هست این خودش کلان افت حساب میشه حالا نصف بیشتر بازی زیر 25 میاد به کنار . گرافیک بازی خوبه سایه زنی نور پردازی بازی علیه. کیفیت بافت ها اصلان جالب نیست . باگ هم خیلی زیاد داره بازی .
مولتی هم در حد متوسط. من که بعد نیم ساعت بیخیالش شدم . درکل بازی در حد نسخه های قبل نبود .

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
به نظر من بعضی جاهاش واقعا دیدنیه مخصوصا اون جایی که سد رو منفجر میکنی وبعد در مسیر رودخونه حرکت میکنی انگار داری تو طبیعت واقعی قدم میزنی...(یه کم تخیلی شد)افت فریم هم من که نداشتم...شایدم دقت نکردم...

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خوب ما هم پس از یک هفته مجاهدت با اینترنت ذغالی،موفق به دانلود بازی شدیم!:d(خودمونیما! بازی فیزیکی رو می ذاری در دستگاه ، مثله شیر اجراش می کنه بدون هیچ مشکلی! بعد بازی دیجیتالی رو باید با سیستم دانلود کنی،بریزی رو کنسول و بعد 1 ساعت نصب!:d تازه اگر اینترنت ارور نده! رسماً به فنا رفتم طی این پروژه!:d)
اول از گرافیک بگم که محشر بود! بدون تعارف گرافیک بازی چندین پله از کیلزون3 بالاتره! باید دست کرایتک رو بوسید که پیش نمایشی از نسل بعد رو در قالب این بازی و توسط کنسول های نسل حاضر با تکنولوژی n سال پیش ارائه داد! افت نرخ فریم آن چنانی ندیدم و بعضی جاها احساس می کردم رو 60 میاد!:d(البته بخاطر سیستم رندرینگ تلوزیون های سونی هم هست تا حدودی!).طراحی سلاح ها،فیزیک محیط و افکت های بازی هم به معنای واقعی فوق العاده اند! واقعاً بعضی دوستان "گرافیک بالا" رو در چی می بینند؟:|
مهم ترین جایی که کرایسیس3 ازش ضربه می خوره،خنثی شدن قابلیت های عالی گیم پلی در LEVEL DESIGN بسیار ضعیف و مضحک بازی است!:| نباید فراموش کرد که این نوع گیم پلی نیاز به فضای باز و محیط مناسب برای مانور دادن داره نه سالن،راهرو های تنگ و.. ، به سبک COD که ساختار خطی و سینمایی رو استفاده می کنه . قابلیت های گیم پلی در بخش سینگل عملاً "کور" مونده اند و بی حاصل.تنها جایی که میشه نهایت کیفیت گیم پلی بازی رو دید،مولتی پلیر است و بس!:d
پ.ن:مولتی پلیرش به شدت خلوته!:| بازیکن پیدا نمی کنه!:(

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چرتی بیش نیست!! چیه باو این ? همون C2 رو دادن دست ملت اینهمه , سرو صدا هم راه انداخته بودن!

یکی دیگه از استعداد های نهفته BC کشف شد.
بازی همون c2 هستش دیگه?اره مخصوصا چهره ها و محیط.و...همه همون 2ست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یکی دیگه از استعداد های نهفته BC کشف شد.
بازی همون c2 هستش دیگه?اره مخصوصا چهره ها و محیط.و...همه همون 2ست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

خب چهره رو میخوام چیکار, پس گیم پلی چی میشه?! واقعا خواستن یه چیزی ماست مالی کنن بدن بیرون ! محیط ها اکثرا افتضاح هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر