ساعتی چند بگیرم منصفانست؟نرخ شهره شما چنده؟مشورت از همکاران و کاربران

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
دوستان - همکاران و کاربران عزیز به نظزتون نرخ امسال رو چنددرصد افزایش بدم؟
با توجه به افزایش بهای برق - نرخ تورم - افزایش تقریبا 20٪ اجاره مغازه - و همچنین قیمت کنسول و وسایل بازی که همتون کم و بیش اطلاع دارید به نظرتون نرخ امسال رو چند بزارم منصفانست!؟
قیمت فعلی که میگیرم
تک نفره 1600
دو نفره 2000
هست
کنسول ها همه PS3 با دسته های اصلی بدون سیم و LCD 32
منتظرم راهنماییهاتون هستم
ممنون و موفق باشید

داداش مهدی یه نموره گرون میگیری!
اینجا خرم آباد با دسته های اصلی و رنگارنگ و LED بالای 40 :
PS3 - تک نفره - ساعتی 1000
PS3 - تک نفره آنلاین - ساعتی 1500
PS3 - دو نفره - ساعتی 1500
PS4 - تک نفره - ساعتی 2000
PS4 - تک نفره آنلاین - ساعتی 3000
PS4 - دو نفره - ساعتی 3000

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
داداش مهدی یه نموره گرون میگیری!
اینجا خرم آباد با دسته های اصلی و رنگارنگ و LED بالای 40 :
PS3 - تک نفره - ساعتی 1000
PS3 - تک نفره آنلاین - ساعتی 1500
PS3 - دو نفره - ساعتی 1500
PS4 - تک نفره - ساعتی 2000
PS4 - تک نفره آنلاین - ساعتی 3000
PS4 - دو نفره - ساعتی 3000
اوووووووووووووووووووووووووووووووه جدی میگی؟
PS3 با LED بالای 40 ساعتی 1000 تومن:-o
PS4 با LED بالای 40 ساعتی 2000 تومن8->
چطوری میصرفه واسشون محسن جون!!؟
من الان یه حساب سرانگشتی کردم
اگه PS4 رو حساب کنیم 1/650
سه تا بازی هم داشته باشه 450
LED شو هم 40 یا 42 حساب کنیم 1/400 میشه مجموعا 3/500/000
بعد این 3/5 میلیون رو تقسیم بر ساعتی 2000 کنیم میشه 1750 ساعت

حالا متوسط حساب کنیم روزی 6 ساعت هم کنسول کار کنه {البته بیشتر هم شاید بتونه بذاره کار کنه اما دیگه فکر نکنم عمری بکنه}
میشه حدودا 290 روز

یعنی در واقع 290 روز دستگاه باید هرروز روزی 6 ساعت مفید کار کنه {تو این مدت هم دستگاه - دسته و بازیها - و همچنین LED خراب نشن}
بدون هزینه برق هزینه های دیگه {وسایل سرمایشی و گرمایشی - و......} و همچنین اجاره مغازه تو این مدت
فقط پول خود دستگاه بازیها و LED در میاد بدون یک 1000 تومنی سود
حالا چطوری میصرفه واسشون من نمیدونم و قضاوت رو واگذار میکنم به سایر کاربران

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
حتما میصرفه واسشون که این قیمت رو میدن! اینجا کلوپ ها بیشترشون قدیمین دیگه این سرمایه اولیه رو نمی خوان. چون بیشتر کلوپی های این جا کنار دبیرستان ها و مدارس هستند، هر دستگاهی حدود 8 تا 11 ساعت کار میکنه . اینجا که خیلی خوب براشون صرف میکنه مخصوصا که بیشتر انلاین هم بازی میکنن

farid25

کاربر سایت
Oct 23, 2012
12
سلام دوستان گل و باتجربه.
بنده یه مغازه خریدم کنار 2-3تا دبیرستان و یک دستگاه PS3 دو دستگاه XBOXONE یک دستگاه PS4 و یک دستگاه XBOX360 تهیه کردم و چندتا سوال واسم پیش اومده:
1.مثلا یکی میاد واچ داگز یا جی تی ای بازی میکنه مرحله میره بد دوس داره دفعه بد از بقیش بره چیکار باید کرد وقتی کس دیگه بازی میکنه سیو اون شخص قبلی خراب نشه؟
2.با اینترنت وای فای 1مگ میشه 5-6تا دستگاه رو بهش کانکت کرد ومشکلی در انلاین بازی کردن پیش نیاد؟
3.اگه PS2 بزارم به نظرتون کسی میره طرفشون؟
4.بازی های حرکتی و موو رو چند بگیرم خوبه؟
5.خیلی ها بازی های جدید رو نمیشناسن به نظرتون عکساشون رو بچینم رو دکوری و از اونجا انتخاب کنن؟
ممنون ببخشید زیادی شد.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
سلام دوستان گل و باتجربه.
بنده یه مغازه خریدم کنار 2-3تا دبیرستان و یک دستگاه PS3 دو دستگاه XBOXONE یک دستگاه PS4 و یک دستگاه XBOX360 تهیه کردم و چندتا سوال واسم پیش اومده:
1.مثلا یکی میاد واچ داگز یا جی تی ای بازی میکنه مرحله میره بد دوس داره دفعه بد از بقیش بره چیکار باید کرد وقتی کس دیگه بازی میکنه سیو اون شخص قبلی خراب نشه؟
2.با اینترنت وای فای 1مگ میشه 5-6تا دستگاه رو بهش کانکت کرد ومشکلی در انلاین بازی کردن پیش نیاد؟
3.اگه PS2 بزارم به نظرتون کسی میره طرفشون؟
4.بازی های حرکتی و موو رو چند بگیرم خوبه؟
5.خیلی ها بازی های جدید رو نمیشناسن به نظرتون عکساشون رو بچینم رو دکوری و از اونجا انتخاب کنن؟
ممنون ببخشید زیادی شد.

سلام

سوال اولتون برای اون شخص profile بسازید هر کی خواست همون بازی رو بازی کنه یه profile هم برا اون شخص بسازید و به همین ترتیب ... اگه اون بازی رو نخواست رو هر profile میتونن بازی کنن (کلا ساده هست) .. درمورد سوال دومتون حداکثر 4 دستگاه رو میتونید با یه خط راه بندازید.. 1 مگ هم فکر کنم کافی باشه... PS2 هم خوبه ولی کم میرن سراغش ... بازی های حرکتی و موو هم به درد کلوپ نمیخورن ... بیشتر فوتبال بازی میکنن یا هر که میاد کلوپ میدونه میخواد چی بازی کنه پس نیازی به دکور نیست .. البته برای اینکه مغازه حال و هوای یه کلوپ بگیره پوستر زدن و دکور هم خوبه

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
حتما میصرفه واسشون که این قیمت رو میدن! اینجا کلوپ ها بیشترشون قدیمین دیگه این سرمایه اولیه رو نمی خوان. چون بیشتر کلوپی های این جا کنار دبیرستان ها و مدارس هستند، هر دستگاهی حدود 8 تا 11 ساعت کار میکنه . اینجا که خیلی خوب براشون صرف میکنه مخصوصا که بیشتر انلاین هم بازی میکنن
محسن جون این تیکه از پستتو هر کار میکنم نمیتونم بفهمم
یعنی چی سرمایه اولیه رو نمیخان؟:-/
یعنی یه نفر {یا یه فرشته} شبانه میاد 2-3 تا PS4 و LED40 میذاره تو مغازه شون و میره چون قدیمی هستن و مثلا 20 سال سابقه دارن؟

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
محسن جون این تیکه از پستتو هر کار میکنم نمیتونم بفهمم
یعنی چی سرمایه اولیه رو نمیخان؟:-/
یعنی یه نفر {یا یه فرشته} شبانه میاد 2-3 تا PS4 و LED40 میذاره تو مغازه شون و میره چون قدیمی هستن و مثلا 20 سال سابقه دارن؟
مثلا کسی که تازه میخواد این کار رو شروع کنه باید از صفر سرمایه گذاری کنه ولی کسی که قدیمیه همیشه مقداری از سود خودش رو در ماه های مختلف ذخیره میکنه و برای سرمایه گذاری برای خرید های بزرگ نگه میداره. این جوری بهش کمتر فشار میاد. و یا مثلا قدیمی های 2 تا سونی 3 رو میفروشن و به جاش یه دونه سونی 4 میخرن و اینجوری سرمایه اولیه نیازی نیست. هرچند یه دستگاه از دست میره و باید به فکر جبرانش باشه. که اونو با ذخیره هاش جبران میکنه.

MEHD I

کاربر سایت
Jun 19, 2013
8
سلام دوستان

چیزی که دوستان فراموش کردن که به اون اشاره کنن خود شخصی که تو گیمت کار میکنه که اگه کاملا آدم ریلعکسی باشه بعد از مدتی به یک آدم عصبی و فراموشکارو کم شنوا تبدیل میشه شاید بسیاری از دوستان به این وضع دچار شدن این بزررررررررررگترین اصطلاک گیمنت و کلوبه. و تنها کنسول یا سیستم که تو گیمت کار می کنه رو در نظر نگرفت.که جان انسان وسلامتی اون از هرچیزی بالاتره . بس باید قیمتو جوری تنظیم کرد که ارزش همه این چیزا رو داشته باشه .

orkid

کاربر سایت
Aug 25, 2014
5
سلام دوستان

چیزی که دوستان فراموش کردن که به اون اشاره کنن خود شخصی که تو گیمت کار میکنه که اگه کاملا آدم ریلعکسی باشه بعد از مدتی به یک آدم عصبی و فراموشکارو کم شنوا تبدیل میشه شاید بسیاری از دوستان به این وضع دچار شدن این بزررررررررررگترین اصطلاک گیمنت و کلوبه. و تنها کنسول یا سیستم که تو گیمت کار می کنه رو در نظر نگرفت.که جان انسان وسلامتی اون از هرچیزی بالاتره . بس باید قیمتو جوری تنظیم کرد که ارزش همه این چیزا رو داشته باشه .
سلام به همگی..
من با این دوستمون کاملا موافقم.. من خودم گیم نت دارم اعصابم داغون شده شنوایی گوش راستم 30 درصد کم شده و از بس رو صندلی پشت کامپیوتر نشستم مشکل درد پا و کمر هم دارم در حالی که قبل از شروع این شغل این مشکلارو نداشتم .. کرایه ای که میگیرم اصلا به صرفه نیست.. سیستمام هم از همه لحاظ یکه یکه ..تک نفره ساعتی 1000 و دو نفری 2000 ...10 تا هم پی سی دارم.. تو شهر من گیم نت ها همشون قیمت متفاوت میگیرن.یکی 800 یکی 1000 یکی 500 یکی .. .. وقتی 100 تومن گرون میکنی بچه ها میرن گیم نته دیگه.. اصلا کاری به کیفیت سیستما یا کیفیت مدیریت ندارن.. همکاران محترم و دوستان عزیز من دیگه نمیکشم خسته شدم لااقل اگه قیمتا خوب بود میتونستم دوام بیارم ولی افسوس ...........

orkid

کاربر سایت
Aug 25, 2014
5
آقا جان تهران هر قیمتی بزاری بازی میکنن نترس دل شیر داشته باش درآمد ها در تهران بالاست غصه نکن.. ولی در شهرستان ها مثل تبریز ما اینطور نیست برعکسه

- - -ویرایش - - -

آقا مهدی باید ببینی محلتون چه پتانسیلی داره الان سمت ما تهران آریا شهر و پونک یک ساعت من دیدم 1500 یکنفره و 2 نفره 2500 میگیرن یه گیم نت هم هست که همه چی داره 15 تا pc و 5 تا xbox 5 تا ps3 و همه ی سیستم هاش LCD 32 داره تو گیم نتش بیلیارد و هزار تا چیزه دیگه هم داره 200 متر جا داره این قیمت میگیره یعنی از وسایل دیگه در میاره پس نشون میده میتونی یه کم دیگه بالا ببری بلاخره میخوای کاسبی کنی نمیشه که ضرر کنی هوا مصرف نمیکنی که..!!باید پول دربیاری خرج کنی.باز شهرستان از این تهران(خراب شده)خیلی بهتره اینجا هر کسی یه نرخی میده:(سمته شهرک غرب ساعتی 5000 تومن هم من دیدم..!!حالا باز تصمیم گیرنده ی آخر خودت هستی یه سبک سنگین بکن.
موفق باشی.امیدوارم چرخت بچرخه:d

در تهران هر قیمتی بزاری بازی میکنن درآمدها در تهران بالاست نترس داداش دل شیر داشته باش غصه نخور بزار 4000 تومن مثلا

- - -ویرایش - - -

سلام به اقا مهدی و بقیه اساتید
من الان دو سالی هست که کلوپ زدم نرخ الانم تک دسته 1000 و دو دسته 1600 هستش
الان دیگه دارم دیونه میشم مخم دیگه نمیکشه . تو این کار باید اعصابت خیلی خیلی قوی باشه

قبول دارم داداش اعصاب میخواد .. ولی یه بحثی هست اونم بحث پول خرد که من با اون مواجهم .. باید قیمتا رند باشه ..مثلا قیمت 1600 بگیری باید حتما پول خرد 400 برگردونی واسه اسکناس 2000 تومنی.... یا 1500 بزن یا 2000 یا 2500 و ... نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

- - -ویرایش - - -

حاج حامد کلوب هست و این دردسراش دیگه

اکثرا هم بچه های 17 سال به پایین میان و رو سرو کله هم میپرن :d

چه بخوای چه نخوای گیم نت سر و صدا زیاد داره .. ولی چون من در گیم نت علاوه بر گیم خدمات کامپیوتری و اینترنتی هم دارم و با سر و کارم با خانم و آقایان هم هست اجازه نمیدم الفاظ نامناسب ( فحش ) بدن .. یه قانون گذاشتم هر کی از الفاظ رکیک استفاده کنه کل سیستمای گیم نتو حساب میکنه و از گیم نت اخراج میشه .. داداش میخوام بگم اگه سخت نگیری کلاهت پس معرکه هست و سوارت میشن

آخرین ویرایش:

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
اینجا (منطقه ۱۶ ) تهران ساعتی ۱۵۰۰ ه سونی ه کپی دونفره هم ۳۰۰۰
راستی اگه کسی تو جنوب تهران یه گیمنت باحال و گنده و با امکانات میشناسه پ.خ کنه ممنون.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام دوستان،
آقا به نظرتون واسه گیم نت بیشتر PS4 بخرم یا XboxOne؟ میخوام گیم نت بزنم فقط هم کنسولای نسل هشتم بزارم با ال ای دی های بزرگ، اگه میشه یه قیمت مناسب بدید و اینکه آیا واسه مدیریت گیم نتهایی که فقط کنسول دارن نرم افزار خاصی وجود داره که مثلاً مانیتورهارو فقل کنه که کسی بدون اجازه بازی نکنه؟ (مثل کاری که تو کافی نت میکنن)، کلاً یه راهنمایی بهم بدید، تشکر

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
به نظر من اگه نشل هشتم بزاری سود نداره بستگی به مکانت هم داره اگه پایین شهری مردم پولشونو به نسل بعد نمیدن و ضرر میکنی اگه بالا شهری فکر خوبیه بعد چن وقت به فکر اینترنت هم باشی خوبه اینترنت بزاری اینترنتی بازی کنن. نرم افزار نداره.
پولشم اگه نسله 7 ه 1500 ساعتی نسل 8 ساعتی 3 تومن خوبه انتخابت هم ps4 باشه !

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من از اول مهر برای PS3 {با دسته های بیسیم اصلی و LCD32} تک نفره 2000 و دونفره 2400 میگیرم
به نظرتون نرخ چطوره؟ عادلانست کمه زیاده چطوره؟:)
واسه PS4 هم هنوز نمیدونم چقدر بگیرم که منصفانه باشه:-/

orkid

کاربر سایت
Aug 25, 2014
5
دوستان من از اول مهر برای PS3 {با دسته های بیسیم اصلی و LCD32} تک نفره 2000 و دونفره 2400 میگیرم
به نظرتون نرخ چطوره؟ عادلانست کمه زیاده چطوره؟:)
واسه PS4 هم هنوز نمیدونم چقدر بگیرم که منصفانه باشه:-/

دو نفره 3000 لااقل
ps4 تک نفره رو بزنی 3000 و دو نفری 4000 فکر کنم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر