دلتون واسه چه بازی لک زده؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
هنوز یادمه اولین روزی رو که توی کلوپ گاد آف وار رو دیدم.
چه گیم پلی داشت،صحنه باز کردن در صندوق ها و اون صدا هایی هه ازشون خارج میشد .اون محیط روی پلی استیشن ۲ بینظیر بود..
دلم برای کریتوس تنگ شده اون زمانی که بی کله و بی پروا بود .

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
کسی میتونه راهنمایی کنه که به این سبک بازی توی زبان انگلیسی چی میگن؟ (منظورم ژانرش نیست و میخوام بدونم چی صداش میزنن) مرسی.

IAp.gif

arkanoid یا همان آرکانوید در زبان فارسی و همینطور اٌرکاناید در زبان پشتو و ایضا آرکانویدنگزج در زبان بٍرری سفلا..!!!

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی
بازی هایی که دارینوس ترجمشون میکرد ... Mafia 1 ... Secret Files: Tunguska ... Sybria ، واقعا یادش بخیر ، یه بازی دیگه هم که خیلی دوستش داشتم Fenimore Fillmore: The Westerner بود ... واقعا اون موقع بازی کردن خیلی حال میداد بهم ، الان دیگه اون حس قدیمو ندارم متاسفانه ، البته من کلا گیمر حرفی نبودمو نیستم ولی خب به نطرم هیچ بازی جدیدی کلا حال نمیده بهم ، هیچوقت یادم نمیاد چیزی حدود 4 سال منتظر مافیا 2 بودم و وقتی برا اولین بازیش کردم بدجوری شکست عشقی خوردم :( آخه اصلا چیزی نبود ک انتظارشو داشتم .. حتی این موضوع درمورد بازی های ورزشی هم صدق میکنه ، یه زمانی Fifa 11 بازی میکردم عشق میکردم ، الان fifa 18 بازی میکنی اصلا انگار هیچکاری نمیکنی ! یاد قدیما بخیر کلا:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر