Plants Vs. Zombies

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
rad98trklfp5wx1334py.jpg

ناشر : Sony Online Entertainment
سازنده: PopCap Games
سبک : Tower DEfence
پلتفرم : PC - PS3 - XBOX360 - IPHONE - IPAD - ANDROID - PS VITA

از اولین عرضه Plants Vs. Zombies زمانه زیادی میگزرد اما همچنان این بازی یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازیهایی هست که تغریبا میتوان در هر پلتفرمی پیدا کرد. با عرضه VITA سازندگان PvZ این کنسول را همان از حمله زامبیها در امان نزاشتن! نسخه VITA این بازی با Widescreen سازگار شده و به علاوه چندید محتویات جدید به بازی افزوده شده است. این بازی با حجم 82 مگابابت و با قیمتی مناسب در PSN موجود هستش و هرچند که PvZ رو قبلا بازی کردید یا بازی نکردید ! دوباره این بازی میتواند مدت طولانی شما ره سرگرم کند.
تصاویری از نسخه VITA
llmyx04btsutapfpdzxd.jpg

sywb4df8wkv77gt5vk8m.jpg

yd9r8tx8iuu5e9uw3j1.jpg

برخی از محتویات بازی:
1. شمال 50 مرحله بخش داستانی که در روز و شب دنبال میشود
2. 5 مد برای بازی شمال داستانی - پازل - مینی گیم ها - survival و Zen Garden:
20 عدید مینی گیم - 18 پازل - 10 قسمت Survival
3. مد Zombatar که به شما اجازه طراحی زامبی دلخواهتان رو میدهد!
4. شامل 43 عدد تروفی و 1 پلاتینوم

امتیازات نسخه VITA:
IGN : 9
Games Radar: 91

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
این بازی یه پدیده اس.
روی pc تمومش کردم همچنین روی آیفون و آیپد اما بازم توی لیست دانلودم واسه ویتا قرار داره.
واقعا بازی به این میگن که هر موقع میری سراغش تر و تازه اس!
قرار بود یه ورژن جدید از PvZ بدن بیرون یادمه عکس پل سن فرنسیسکو هم پشت تصاویرش بود معلوم نشد چی بسر اون بازی اومد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی یه پدیده اس.
روی pc تمومش کردم همچنین روی آیفون و آیپد اما بازم توی لیست دانلودم واسه ویتا قرار داره.
واقعا بازی به این میگن که هر موقع میری سراغش تر و تازه اس!
قرار بود یه ورژن جدید از PvZ بدن بیرون یادمه عکس پل سن فرنسیسکو هم پشت تصاویرش بود معلوم نشد چی بسر اون بازی اومد.
منم خیلی دوست دارم جدیدش رو بدن ! اما احتمالا با همین یه دونه دارن هنوزم که هنوزه میفروشن !!! برا همین عین خیالشون هم نیست !!!!

راستی Trophy guide هم موجوده تو بخش ! دوستان خواستن پلات کنن یا علی که خیلی سخته!

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
منم خیلی دوست دارم جدیدش رو بدن ! اما احتمالا با همین یه دونه دارن هنوزم که هنوزه میفروشن !!! برا همین عین خیالشون هم نیست !!!!

راستی Trophy guide هم موجوده تو بخش ! دوستان خواستن پلات کنن یا علی که خیلی سخته!
خیلی وقته تو کارشی هنوز پلات نکردی pvz رو؟;)
من بدجوری گیر کردم توی استارداست.یه دونه تروفیش مونده هرکاری میکنم نمیده!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی وقته تو کارشی هنوز پلات نکردی pvz رو؟;)
من بدجوری گیر کردم توی استارداست.یه دونه تروفیش مونده هرکاری میکنم نمیده!
نه هنوز ! :d :dوقت کمه !!! بعضیهاش خیلی سخته ... اون Trophy که باید با مینی گیم Slot MAchine یک ردیف الماس بیازی هر کاری میکنم نمیشه !!!!! خیلی شانس میخواد
Sturdast هم من هنوز کامل نکردم .... فکر کنم 2-3 تاش نگرفتم

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:33 PM ارسال شده بود ----------

منم تمومش کردم اون روباته لعنتی
راستی باسه دومش چجوریه؟یه بار دیگه باید بازی رو بریم تا آخر؟
فرقی نداره ... دفعه دوم بازی رو بری توی 10-4 زامبی جدید رو میبینی که براش یک تروفی هم میده ! Zombie Yeti !
مینی گیم ها رو بری اخریش دوباره باس فایته هست !
خلاصه که ما بسی با این بازی دوباره حال کردیم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره خیلی باحاله
آخه یدونه زامبی دیگه باید باشه پس باس نیست ممنون
اره تو 10-4 میاد ... همون مرحله که بارونی و رعد و برق میزنه تصویر تاریک و روشن میشه ... زامبی جدیده میاد ... تو بقیه مودها هم بعد از اون مرحله سر و کلش گاها پیدا میشه ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب یک چند روزی در صحنه نبودیم و بار دیگه برگشتیم:D

اول از همه بگم که انصافا خیلی بازی خفنی هستش و من کلی باهاش حال کردم.

در مورد تروفی ها هم من تا حالا 85%ـش رو گرفتم اما یک سریش واقعا سخت هست و در مورد تروفی گایدی هم که نوشتید یک سری اصلاحات باید روش انجام بشه که بعد از اینکه بازی رو پلات کردم بهتون میگم چون کامل توضیح نداده بودید.

راستی اعصاب خوردکن ترین تروفی بازی هم همون Slot Machine هست که باید سه تا الماس بیاد. من اون مینی گیم رو تا حالا بیش تر از 1 ساعت بازی کردم اما هنوز که هنوز بیشتر از دو تا برام نیومده! راهی چیزی جز شانس سراغ نداری؟:D تو Guideهای خارجی هم چیزی نصیبم نشد و همه میگن شانس، یعنی اینقدر بد شانسم؟:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب یک چند روزی در صحنه نبودیم و بار دیگه برگشتیم:D

اول از همه بگم که انصافا خیلی بازی خفنی هستش و من کلی باهاش حال کردم.

در مورد تروفی ها هم من تا حالا 85%ـش رو گرفتم اما یک سریش واقعا سخت هست و در مورد تروفی گایدی هم که نوشتید یک سری اصلاحات باید روش انجام بشه که بعد از اینکه بازی رو پلات کردم بهتون میگم چون کامل توضیح نداده بودید.

راستی اعصاب خوردکن ترین تروفی بازی هم همون Slot Machine هست که باید سه تا الماس بیاد. من اون مینی گیم رو تا حالا بیش تر از 1 ساعت بازی کردم اما هنوز که هنوز بیشتر از دو تا برام نیومده! راهی چیزی جز شانس سراغ نداری؟:D تو Guideهای خارجی هم چیزی نصیبم نشد و همه میگن شانس، یعنی اینقدر بد شانسم؟:D
درود و تشکر .... trophy گاید هم کامل میکنیم .... البته من یک گاید کلی ازش پیدا کرد .... سعی میکنم ترجمه کنم به گایده خودمون اضافه کنم .... حالا شما ببین چی میشه .
در مورده Slot machine هم ! منم همین وضع دارم ! خیلی شانسیه !!! من توی فروما خودنم چند نفر 3-4 ساعت پشت سره هم slot machine رو رفته بودن تا تروفی رو بگیرن !!!!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من که تا 27 رفتم دیدم فریم ریت اومده زیر 15 همه جا هم رنگ با رنگ ـه یه لحظه سرم گیج رفت فشار ـم افتاد :|:D
خیلی سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر