مشکل در اجرای بازی ها

mehdionline7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
30
دوستان ، حدود 40 روز پیش من دادم پچ ixtreme LT+ روی xbox نصب کنند ، از اون موقع به بعد بعضی بازی ها رو اجرا می کنه و بعضی ها رو نه ، برای مثال بازی های assassin's creed 4 ، Fifa 12 ، Www 12 و fifa street رو اجرا می کنه ولی بازیهایی مثل skyrim و gears of war 2 و saintrow و batman اجرا نمیشند و این اخطار رو می ده : the disc is unreadable
البته همون بازیهایی که اجرا شدند هم با بدبختی اجرا شدند ، مشکل از چیه ؟ نکنه بلایی سر لنز اوردند ؟:|

rezakhaan

کاربر سایت
Sep 1, 2010
19
سلام
من هم همین مشکل را دارم. درایو دستگاه شما چیه ؟ LT که ریخته چه ورژنی هست ؟ واینکه آیا درایو دستگاه شما تعویض شده ؟

mohammad_p66

کاربر سایت
Aug 26, 2010
16
نام
محمد
واسه منم همین ارور رو میده فقط واسه من هییییچ بازی رو بالا نمی آره. هرکاری کردم هرجا بردم تاحالا درست نشده شما به اینترنت وصل میشی با دستگاهت؟

---------- نوشته در 05:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:59 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ، حدود 40 روز پیش من دادم پچ ixtreme LT+ روی xbox نصب کنند ، از اون موقع به بعد بعضی بازی ها رو اجرا می کنه و بعضی ها رو نه ، برای مثال بازی های assassin's creed 4 ، Fifa 12 ، Www 12 و fifa street رو اجرا می کنه ولی بازیهایی مثل skyrim و gears of war 2 و saintrow و batman اجرا نمیشند و این اخطار رو می ده : the disc is unreadable
البته همون بازیهایی که اجرا شدند هم با بدبختی اجرا شدند ، مشکل از چیه ؟ نکنه بلایی سر لنز اوردند ؟:|

واسه منم همین ارور رو میده فقط واسه من هییییچ بازی رو بالا نمی آره. هرکاری کردم هرجا بردم تاحالا درست نشده شما به اینترنت وصل میشی با دستگاهت؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان اخبار بازیها رو دنبال نمیکنید ها . فقط دستگاه رو LT 3 میکنید بازیهای LT 2 اجرا نمیشن دیگه و باید پچ بشن

ar2

کاربر سایت
May 12, 2012
21
نام
علیرضا
سلام . من چند تا از بازی هام 5مین که بازی میکنم ارمر می ده دستگاه ریستارت میشه.
cant aoutorize the disc
این ارورشه لطفا کمک کنید

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
سلا بر همه دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده /یه مدتی بازی تکن تگ 2 رو گذاشتم رو کنسول و اپدیتش رو کردم و داشبورد کنسول حالا 15574 هستش و دقیقا تو اجرا کردن بازی ها مشکل داره بازی ها رو ارور میده لطفا رهنمایی کنید

messiking

کاربر سایت
Jun 30, 2012
29
سلام.من وقتی بازی army of two جدید رواجرا میکنم بعد از نصب اپدیت وقتی وارد بازی میشم از من میپرسه که ایا میخواید پک hd نصب بشه وقتی ok رو میزنم و حافظه ی داخلی کنسول روانتخاب میکنم ارور میده که باید حافظه ی اصلی رو انتخاب کنید لطفا کمک کنید

pouya1000

کاربر سایت
Jul 2, 2013
1
سلام دوستان
چند روز پيش من بازي nfs most wanted 2 رو خريدم.اجرا ميشد اما بعد از چند روز بازي 1روز كه cd رو گذاشتم ارور unreadable disk ميده.يكي ديگه گرفتم. اجرا ميشه اما توي قسمت loading اول بازي گير ميكنه.باز رفتم عوضش كردم و يكي ديگه گرفتم.اينبار توي مغازه طرف تستش كردم.اجرا ميشد.اما باز روي كنسول خودم اجرا نميشه و توي همون قسمت loading ميمونه.مشكل از كجا ميتونه باشه؟ ممنونم كمكم كنيد.آخه من اين بازي رو خيلي دوست دارم.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
من هر وقت بازی آنلاین Hand Of Kul رو بازی می‌کنم دستگاه FREEZ میکنه
تا خاموش روشنش نکنم مشکل حل نمی‌شه
بازی رو پاک کردم , باز هم دانلودش کردم از یه اکانت گلد دیگر هم آزمایشش کردم
اما همینکه بازی رو شروع می‌کنم دستگاه قفل می‌کنه
۳ ماه که این مشکل رو دارم و بارها پرسیدم کسی‌ جواب درستو حسابی‌ تا حالا نداده.
مشکل از چیه چرا دستگاه گیر می‌کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر