امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين PS Vita

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
Uncharted: Golden Abyss

گرافیک 9.1 از 10 !
صدا گذاری و موزیک بازی : 9.25 از 10
داستان بازی : 9 از 10
پیچیدگی(نکات پنهان توی بازی ) : 9 از 10
استفاده از قابلیت های دستگاه توی بازی : 9.2 از 10 !
ارزش خرید : 9.25 از 10

نتیجه :

بازی ای بود که تقریبا همه قابلیت های ویتا مثل تاچ صفحه ، استفاده از تاچ و فتوسل پشتی دستگاه و حسگرهای حرکتی درش استفاده شد. تنها قابلیتی که نبود استفاده از دوربین دستگاه تو بازی بودش .

• Like
Reactions: bazicon

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
انچارتد
گرافیک 9/10
داستان 8/10
گیم پلی 9/10
نشونه گیری 7/10
هوش مصنوعی 7/10
طراحی دشمنان 6.5/10
و بازی retro city rampage
گرافیک 10/10 جذاب در نوع خود
ماشین های بازی 9/10
گیم پلی 10/10
داستان 8/10
سلاح ها 9/10
جذابیت 10/10:d

• Like

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
یه سری بازی که تو این مدت چند ماهه تموم کردم.

Rocketbirds

+: سرگرم کننده! - گرافیک خوب - نسبت به قیمتش می ارزد
-: عدم تنوع در گیم پلی-نداشتن داستان درست حسابی-آنلاین و کوآپ افتضاح
6.5/10

Nun Attack
+: سیستم آپگرید اسلحه ها - تنوع تا حدودی در ریختن پلن برای تمام کردن مراحل - قیمت مفت!
-: سیستم احمقانه گیم پلی - باگ - خود سازندگان هم نفهمیدند چه چیزی میخواستند بسازند
5.5/10

Sly Cooper
+: شخصیت های دوست داشتنی قدیمی - دیالوگ ها
-: گیم پلی از اواسط تکراری میشود و درجا میزند - چیز جدیدی ندارد - لودینگ روی اعصاب - در حد اسلای نیست
6/10

Guacamelee
+: طراحی هنری خوب - گیم پلی روان و نسبتن عمیق - مدت زمان نسبتن خوب بازی - پاورها و کمبوهای ترکیبی
-: داستان ندارد تقریبن - میتوانست چلنج های متفاوت تری داشته باشد
8.5/10

Hotline Miami

+: نوستالژی! - لذت خون ریزی و کشت و کشتار با حجم خون بالا! - اسلحه ها و آبجکت های زیاد برای کشتن دشمنان - ماسک های مختلف - ریختن استراتژی های مختلف برای کشتن دشمنان - داستان!
-: طراحی مراحل اکثرن شبیه به هم هستند و یکنواخت
9/10

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Spelunky
8

+: ازمون و خطا - حس exploration جالبی داره - طراحی هنری بازی جالبه
-: یادگرفتنش میتونه خیلی زمان ببره - بیش از حد سخت و تنبیه کننده میشه بعضی موقعها

Hotline Miami
9

+: اکشن فوق القعاده درگیر کننده - طراحی هنری جالب - داستان سرایی چند لایه و جالب
- : مقداری باگها که در AI تاثیر میزاره - کنترل بازی میتونه مقداری سخت باشه وقتی که میخواهیم از تاچ استفاده کنیم.

Lone Survivor
9

+: داستان درگیر کننده و جالب - دنیای تیره و تاریک با اتمسفری گیرا - gameplay غیره خطی و اجازه انتخاب به بازیباز برای پیشبرد بازی - صداگزاری عالی
- : هدایت از طریق نقشه ها بعضی موقع میتونه سخت باشه - یادگیری بازی میتونه مقداری سخت باشه

The Walking Dead
8.5

+: همه اپیزودها و 400 روز با قیمتی مناسب - داستان پرکشش و فوق القعاده درگیر کننده - انتخابها نقش مهمی رو دارن - شخصیتهای زیبا و دوست داشتنی
- : مقداری مشکل در پرفرمنس کلی - loading های طولانی - 400 روز در حد ایپزودهای قبلی شگفت اور نبود

Dragons Crown
9

+: گرافیک فوق العاده - روند بازی درگیر کننده - سیستم loot خیلی فان - مراحل و دشمنان خیلی متنوع - دنیای زیبا - موسقی زیبا
-: داستان نه چندان جالب @_@

Muramasa Rebirth
8.5

+: روند hns خیلی سرگرم کننده - دو داستان مجزا و زیبا - دنیای فوق القعاده زیبا - طراحی هنری بدون رقیب - نبردهای عمیق و دوست داشتنی
-: برگشت از راههایی که اومدیم میتونه مقداری خسته کننده باشه - کاشکی دشمنان متنوع تری وجود داشتند

Killzone Mercenary
8.5

+: گرافیک زیبا - shooter روان - ارزش تکرار مراحل بالاست - challenge های جالب - بخش equipment عمیق - مولتی بسیار سرگرم کننده -
-: مقداری مشکلات تکنیکی - بخش تک نفره میتونه کوتاه باشه خیلی - مشکلات فریم ریت در بعضی مواقع

Rayman Legends
8

+: گرافیک زیبا - مراحل متنوع و جالب - حضور 40 مرحله از Origins - بخش kung foot خیلی سرگرم کننده هست - مراحل موزیکال عالی -
-: مراحل تاچ جالب نیستند - مراحل Invasion هنوزم عرضه نشده -

Jak And Dexter Collection

5
+:سه بازی در یک بسته - حس nostalgic جالبی داره -
-: فریم ریت ازار دهنده - jak 3 غیر قابل بازی هست تغریبا - گرافیک بازی بیش از حد ساده سازی شده -

Souls Sacrifice
7

+: قسمت magic های بسیار متنوع - قسمت multiplayer خیلی سرگرم کننده هست - arena های متنوع
-: تنوع کم در دشمنان - بازی میتونه کسل کننده بشه - نحوه داستان سرایی نه چندان جالب

Osiris

کاربر سایت
Oct 17, 2013
36
نام
کیان
Dragon's Crown
9/10
نیازی به توضیح نیست.از نظر گرافیکی فوق العاده زیبا،گیم پلی بازی الهام گرفته شده از بازیهای کلاسیک ۱۶ بیت مثل Golden Axe سگا و...بهمراه مقداری هم RPG..مدت زمان طولانی و ارزش بازی مجدد خیلی بالا

Virtua Tennis 4
8.5/10
سری بازیهای Virtua Tennis سگا حتی برای کسایی (مثل من) که هیچ علاقه ای به ورزش و بازیهای ورزشی ندارن جالب هست.گیم پلی خیلی ساده و بشدت اعتیاد آور جوری که واقعا وقتی آدم شروع به بازی میکنه نمیتونه توقف کنه! گرافیک خیلی خوب و زیبا..مخصوصا توی محیط Vita و مواقعی که آدم بیرون از خونه دنبال سرگرمی و وقت کشی هست این بازی خیلی عالی جواب میده.من این بازی رو بصورت مجانی همراه ویتا بهم دادن،ولی کلا این بازی قیمتش الان پایین هست و هر کسی که ویتا داره بد نیست این بازی رو هم داشته باشه.علاوه بر خود بازی تنیس مینی گیم های مختلف و امکان باز کردن مراحل مخفی و.....هم توی این بازی وجود داره.

SuperFrog HD
7.5/10
این بازی فقط بصورت Digital Download PSN هست و بازسازی یه بازی قدیمی 2D Platformer به همین اسم توی PC و Amiga هست.مراحل بازی کلا نوسازی شدن جدید هستن ولی مراحل بازی اصلی قدیم هم همه با کیفیت بالا بازسازی شدن.گرافیک زیبا و آرامش بخش و گیم پلی ساده و زیبا به سبک بازیهای قدیم .در ضمن این بازی Cross Buy هست و با خریدن نسخه PS3 نسخه ویتا رو مجانی میگیرید.دلیل اصلی خرید این بازی برای من نوستالژی نسخه قدیمی که تو PC سالها پیش داشتم بود.ولی برای کسی که قدیمی رو هم بازی نکرده باشه ارزش داره.

آخرین ویرایش:
  • Like

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
Muramasa Rebirth
9/10

مثبت : اصطلاح 'گرافیک هنری' از این گرفته شده. گیم پلی بسیار سریع و روون در حد DMC , GOW. موسیقی و صدا گذاری بی نقص. چند مورد چیز جدید در بازی هست که در هیچ بازی نبودند.
منفی : داستان شخصیت پرنسس Momohime نه چندان درگیر کننده. Combo های کم که با توجه به special combo هر شمشیر قابل چشم پوشی است. فقدان دوبله انگلیسی.

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
hotline miami

این بازی رو امروز دانلود کردم خیلی باحاله:dحوصله ندارم زیاد بگم بازی فلانه و غیره تو یک کلام جذابه منو که معتاد خودش کرد:dیه چیز جالبی که بازی داره اینه که یه مرحله رو 68 بار باختم ولی با این حال بازم بازی کردم و اصلا خسته نشدم در کل بازی فعلا تو استور امریکا مجانی هست برای اعضای پلاس اگه عضو پلاس هستید حتما بازیش رو بازی کنید ولی خیلی سخت تروفی میده 5 ساعت بازی کردم فقط 3 تا تروفی باز کردم:d
اصلا نگران گرافیک بازی نباشید اینقدر درگیرش میشید که گرافیک از یادتون میره:d
امتیاز من به این عنوان 9/10:d

• Like

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
souls sacrifice

نکات مثبت+
گیم پلی_گیم پلی بازی خیلی جذابه میشه خودتون طراحیش کنین (مرد باشه یا زن و رنگ پوست و غیره)
گرافیک_بازی گرافیک مناسبی داره گرچه عالی نیست ولی برای بازی مناسبه در ضمن طراحی مراحل بازی خیلی خوبه و هنر توش موج میزنه:d
سیستم level up باز هم خیلی خوب طراحی شده در ضمن شما در مراحل بازی یه یار دارن که به شما کمک میکنه البته دیروز خودم کشتمش چون میتونین انتخاب کنین قربانیش کنین تا به قدرت جادوی شما اذافه بشه یا اینکه نجاتش بدید و کمی از خونتون کم بشه

نکات منفی-
متاسفانه گیم پلی بازی یه صلاح اصلی نداره یعنی اگه قدرت های شما تمام بشه هیچ چیزی نیست که باهاش حمله کنین
داستان بازی که من دارم دو روز بکوب بازی میکنم هنوز چیزی ازش نفهمیدم:d
فکر میکردم که بازی رو به صورت مرحله ای رد میکنم ولی انگار تو یه منطقه بزگ باشین که باید چند تا موجود رو نابود کنین:(

در کل من نمره ی 7 رو به بازی میدم و امیدوارم که در نسخه ی بعدی این مشکلات حل بشه.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
souls sacrifice

نکات مثبت+
گیم پلی_گیم پلی بازی خیلی جذابه میشه خودتون طراحیش کنین (مرد باشه یا زن و رنگ پوست و غیره)
گرافیک_بازی گرافیک مناسبی داره گرچه عالی نیست ولی برای بازی مناسبه در ضمن طراحی مراحل بازی خیلی خوبه و هنر توش موج میزنه:d
سیستم level up باز هم خیلی خوب طراحی شده در ضمن شما در مراحل بازی یه یار دارن که به شما کمک میکنه البته دیروز خودم کشتمش چون میتونین انتخاب کنین قربانیش کنین تا به قدرت جادوی شما اذافه بشه یا اینکه نجاتش بدید و کمی از خونتون کم بشه

نکات منفی-
متاسفانه گیم پلی بازی یه صلاح اصلی نداره یعنی اگه قدرت های شما تمام بشه هیچ چیزی نیست که باهاش حمله کنین
داستان بازی که من دارم دو روز بکوب بازی میکنم هنوز چیزی ازش نفهمیدم:d
فکر میکردم که بازی رو به صورت مرحله ای رد میکنم ولی انگار تو یه منطقه بزگ باشین که باید چند تا موجود رو نابود کنین:(

در کل من نمره ی 7 رو به بازی میدم و امیدوارم که در نسخه ی بعدی این مشکلات حل بشه.

اره این موضوع که جادوت تموم میشه هیچ کاری دیگه نمیشه کرد خیلی مسخره اس :d

• Like

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Killzone Mercenary ( بخش داستانی )

+ : گرافیک قابل قبول ( البته Uncharted رو هنوز بالاتر می دونم ! ) - سلاح های متنوع - سیستم امتیازدهی جالب - درجه سختی متناسب
- : داستان تعطیل و آبکی - صحنه های سینمایی خنده دار - بار احساسی بازی بیشتر شبیه یک جک بزرگ است - هوش مصنوعی یار همراه پر از اشکال است - گیم پلی سنگین که با سخت افزار ویتا دست به دست داده اند تا سخت ترین و زجر آورترین تجربه گیم پلی رو رقم بزنند - بخش داستانی بسیار ضعیف و کوتاه - چینش غیرمنطقی دکمه ها در بازی - سیستم Melee ( حمله نزدیک ) خیلی جالب نیست

توضیح : اول از گرافیک بگم گرافیک خیلی خوبه ولی به شدت خنده داره که بگید از Uncharted بهتره ! آنچارتد جنگل به اون بزرگی رو بدون افت فریم اجرا می کرد و محیط های دور خیلی خیلی بهتر بودن و همچنین نورپردازی بسیار طبیعی بود و عظمت بازی خیلی بیشتر بود . کیلزون در محیط های بسته عالی عمل کرده ولی نورپردازی بازی خیلی فانتزی به نظر می رسه توی مراحل و سعی کردن بافت های متوسط محیط رو بپوشنن - گرافیک بازی در محیط های بزرگ و باز از کنار Uncharted هم عبور نمی کنه .

البته مقایسه کردنشون درست هم نیست سبکشون فرق داره فقط قابل توجه دوستانی که می گفتن killzone بهتره :|

بازی رو اگر بخوایم با Killzone 2 3 مقایسه کنیم که نمره 1 هم براش زیاده و این مقایسه منطقی نیست ولی اگر بخواهیم در سطح کنسول دستی مقایسش کنیم باز هم از یه بازی معمولی یا نهایت خوب بالاتر نمیره و بخش داستانی به شدت تکراری هستش . ه ک کردن و Melee اتک و ماموریت های بازی به شدت تکراری میشن بعد چند مرحله اول - شما وارد یه محیط میشید دشمن ها رو می کشید و فرار می کنید

یه موضوع خنده دار : بازی اجازه نمیده سلاح دشمن رو بردارید و فقط می ذاره مهماتشون رو بردارید که به تعداد تیر هر دو سلاحتون اضافه میشه ! ولی در کمال تعجب شما باید با دکمه مثلث مهمات رو بردارید و در ازاش به شما پول میده :| خوب مهمات رو اتوماتیک بردار دیگه :|

بخش داستانی و سکانس های سینمایی بازی واقعا دهن مرا بازگذاشتند که تا چه حد می تونه یه بازی مسخره داستانش رو روایت کنه یا صحنه های سینماییش رو نمایش بده :
در سر فرمانده ISA تیری خالی میشه ولی زنده می مونه :|
پسری که مادر و پدرش رو از دست داده به شدت خشک و غیر طبیعی رفتار می کنه
داستان در اواسط بسیار غیرمنطقی و با گفتن یک جمله تغییر مسیر میده و شما از مزدور ISA به مزدور هلگاست ها تغییر مسیر می دید
دوست شما در حال مرگ است و به شما می گوید برو فرار کن بدون هیچ تاملی به بیرون از ساختمان می دوید انگار که هیج اتفاقی نیفتاده است :|

امیتاز به بخش داستانی : 5/10

-------------------------------------------------------------------------------

COD declassifed

+ : بازی بسیار اعتیاد آور است - بخش Time trial عالی است - جام ها ( trophy ) ها عالی چیده شده اند و شما رو به پلات کردن دعوت می کنن - گرافیک چشم نواز - صحنه های سینمایی هر چند کم ولی بیسار عالی و هیجان انگیز - ارزش تمام کردن چند باره و سه ستاره کردن مراحل - گیم پلی بسیار روان که تجربه بهترین و روان ترین بازی روی ویتا رو فراهم کرده - وجود نقشه های به یاد ماندنی شماره های قبلی در بخش چند نفره

- : داستان آبکی و سرهم بندی شده - باگ های وحشتناک - هوش مصنوعی ضعیف - مراحل به شدت ساده طراحی شده اند - بخش مولتی پلیر خوب ولی با مشکلات زیاد - بخش hostile بیش از حد ساده است - سختی بازی غیر منطقی است - جلوه های صوتی بازی بسیار کم است - انیمیشن های کشته شدن دشمن ها و سایر بخش های کم و تکراری است - کوتاهی بخش داستانی

امتیاز کلی به بازی : 5.5/10

---------------------------------------------------------------------------

Resistace

+ : بخش داستانی خوب - صحنه احساسی ماندگار در انتهای بازی - استفاده خوب از تاچ به عنوان اولین بازی FPS روی کنسول ویتا - گرافیک قابل قبول - سلاح های متفاوت و آپگرید کردن آن ها جذاب است - کشتن کایمرا ها و هدشات کردن آن ها بسیار لذت بخش است

- : باگ های وحشتناک - روند تکراری بازی - بدون خلاقیت - داستان ضعیف و سوتی های سازندگان در این بخش

یعنی نابود شدم زمانی که آتش نشان ما مجبور میشه زن خودش رو بکشه این صحنه واقعا عالی بود و غم انگیز ! تفنگ رو می ذارید و رو بدنش و باید ماشه رو بکشید این فوق العاده عالی بود

امتیاز کلی به بازی : 4/10

اگر شوتر می خواهید و اول شخص بودن آن مهم نیست به ترتیب زیر توصیه میشه خرید بازی ها :
Unit 13 - بهترین شوتر ویتا که نه باگ داره نه افت فریم و همه چی بازی سر جاش هستش ولی سوم شخص هستش و داستان نداره ( که مهم نیست )
COD declassified ( به شرط اینکه با باگ هاش کنار بیاید خیلی لذت بخش پلات کردن بازی )
Killzone Mercenary ( اگر آنلاین باز هستید به جای COD می تونه قرار بگیره و مطمین هستم بیشتر سرگرمتون می کنه )
resistance

آخرین ویرایش:

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
Killzone ( بخش آنلاین )

+ : مپ ها با جزییات بسیار عالی و مناسب برای بخش چند نفره - مد های متنوع بازی - بالانس عالی بازی - سیستم امتیاز دهی بسیار جالب توجه و نکات مثبت بخش تکنفره که در این بخش هم هستند .

- : سنگینی گیم پلی کمی از سرعت گیم پلی در این بخش هم می کاهد - بازجویی و melee از دشمنان در بازی کمی طولانی است و باعث باخت بازیبار می شود .

امتیاز بخش چند نفره : 9/10
امتیاز بخش تکنفره : 5/10

بخش چند نفره این بازی بی نهایت سرگرم کننده و زیباست و قطعا برای آنلاین بازی کردن بسیار عالی می باشد و مدت طولانی شما را سرگرم خواهد کرد .

امتیاز کل : 7/10

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
urban freestyle

8

نکات مثبت (+) گرافیک خوب و روان - کنترل خوب گیم پلی - قابلیت خرید لباس برای گیم پلی و ارتقاع موتور - ثبت رکورد بازی

نکات منفی (-) تکراری بودن برخی مراحل

بازی ارزش تکرار بالایی داره:)

به شخصه یه باز شبیه به این رو تو گوشیم بازی کردم کنترلش خیلی بد بود از اون بدتر اینقدر بازی سخت بود که اصلا نمی شد مرحله رد کرد:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر