Resistance: Burning Skies

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوندم اونو خوب بود ولی بیشتر توضیح میخوام:d. میخوام ببینم ارزش داره واسه آنلاینش بگیرم یا واستم واسه بازیهای بعدی.اگه اعتیاد آور باشه انلاینش مبخرم!!!
دیگه نهایتش هموناست ! والا بازی در حده 5.5 نیست به نظره من ! دیگه خیلی این اخریا لج افتادن !
به اون Gravity rush با متای 87 میاد ign میده 7.5 بعد تو Review میگه نمیشه تو هوا نشونه گرفت (جالب اینجاست که تو بازی روی تارگت خودش auto lock داره ) بعدش میگه دورنمای بازی اصلا نداره ! اونوقت خودت یک نگاه به دمو بندازه ببین چه جور داره زندر میشه !
در مورده Resistance هم من میگم ! GT زیادی جو گیر شده ....
مولتی بازی انصافا خوبه ! با همه Basic هایی که داره اما مشکلش فعلا error های کانکشن هست
Singleهم انقدر داغون نیست که زده بشی ! فقط سیستم اراعه اتفاقات بد طراحی شده و داستان هم نداره در کل ! مثل DOOM ! یه بابایی از سره ناکجا اباد در اومده داره یه تنه کله امریکا رو نجات میده !!!!!!اما Shooting و طراحی کنترلش خوبه ...کرافیکش هم خوبه اما باگ داره مقداری در هنگام رندر و اینکه محیطها مقداری خلوت طراحی شدن که فکر میکنم این کارشون به دلیله کنترل بهتر روی میدان نبرد بود.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مرسی از ارمان عزیز توضیحاتت خیلی خوب بود
حالا بازی هاش بدم باشه بلاخره همین که دوستمون گفت راحت میشه مولتی زد لذت خاصی داره

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
سلام به همه دوستان .
حجم دمو بازی نزدیک به 3 گیگ میشه .
واقعاً حجمش برا یه دمو اونم برا بازی ویتا زیاده .
اون دمو شامل کل بازی هست که شما دانلود میکنین و اگه از بازی خوشت اومد با خرید بازی کل مراحل بازی میشه

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

من هم بازی رو گرفتم
به نظر نسبت به UNIT 13 خیلی بهتره
unit 13 که اصلا در حد و اندازه ی نمره ی 7.5 از گیم اسپات نبود
اما خب عالی نیست
گرافیک یه سری از مراحل پایین و یا شاید خیلی پایین ولی یه سری از مراحل هم گرافیک قابل قبولی دارن
شاید اصلا در حد و اندازه ی قدرت ویتا نباشه و همچین بازی به راحتی در psp هم اجرا میشه
رو موسیقی و صحنه های سینمایی هم کار نشده :(
فعلا آنلاین رو تست نکردم..به علت ریجن بازی:(
خب فعلا به این زودی فک نکنم بازیه جدیدی واسه ویتا بیاد پس تنها راه برای جلوگیری از خاک خوردن ویتا:d
البته از چند ماه دیگه بازی های درست حسابی میان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون دمو شامل کل بازی هست که شما دانلود میکنین و اگه از بازی خوشت اومد با خرید بازی کل مراحل بازی میشه

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

من هم بازی رو گرفتم
به نظر نسبت به UNIT 13 خیلی بهتره
unit 13 که اصلا در حد و اندازه ی نمره ی 7.5 از گیم اسپات نبود
اما خب عالی نیست
گرافیک یه سری از مراحل پایین و یا شاید خیلی پایین ولی یه سری از مراحل هم گرافیک قابل قبولی دارن
شاید اصلا در حد و اندازه ی قدرت ویتا نباشه و همچین بازی به راحتی در psp هم اجرا میشه
رو موسیقی و صحنه های سینمایی هم کار نشده :(
فعلا آنلاین رو تست نکردم..به علت ریجن بازی:(
خب فعلا به این زودی فک نکنم بازیه جدیدی واسه ویتا بیاد پس تنها راه برای جلوگیری از خاک خوردن ویتا:d
البته از چند ماه دیگه بازی های درست حسابی میان
عچب ! همین 10 روز دیگه Gravity Rush میاد ! پشت سرش هم MGS ! :d
کلا ماه خوبی برای ویتا بود ... از MK شروع شد تا الان اومد .
دقیقا ..... بدترین چزیزی که نمیدونم چرا روش کار نشده همین Presentaion یا کلا جنبه های سینماتیک هست ! کار سختی هم نیستا ! معلومه جو گیر بودن سری بازی رو بدن بیرون برن پی کار و زندگیشون . و الا یه چیزی میشد اخرش اگه 3-4 ماه وقت بیشتر میزاشتن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
عچب ! همین 10 روز دیگه Gravity Rush میاد ! پشت سرش هم MGS ! :d
کلا ماه خوبی برای ویتا بود ... از MK شروع شد تا الان اومد .
دقیقا ..... بدترین چزیزی که نمیدونم چرا روش کار نشده همین Presentaion یا کلا جنبه های سینماتیک هست ! کار سختی هم نیستا ! معلومه جو گیر بودن سری بازی رو بدن بیرون برن پی کار و زندگیشون . و الا یه چیزی میشد اخرش اگه 3-4 ماه وقت بیشتر میزاشتن
:dآره خب..ولی من زیاد منتظر اون بازی ها نیستم...منتظر این بودم که توقع بیشتر از اینا داشتم با اسمی که یدک میکشه!!
دقیقا هم چون جوگیر بودن و عجله کردن دیدن همه میگن ویتا بازی هاش کمه اینجوری شده و گرنه انحصاریه سونی اینجوری نمیشه..:(

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:12 PM ارسال شده بود ----------

بالاخره بازیه خوبیه یا نه؟؟؟
بازیه بدی نیست...من هم خوشم اومده!!:d
ولی خب ایراداتی هم داره که گفتیم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بالاخره بازیه خوبیه یا نه؟؟؟

میشه با نسخه های کنسولی مقایسه شه؟

کسی تونسته انلاین بازی کنه ؟ من هر کاری کردم نشد . وقتی میخوام کدو بزنم میگه there are no content items
کد رو برو توی Playstaion store وقتی برگش بالا میاد اون بالا که سه تا ایکن هست یکیش عکس مداد در حال نوشتن ... اون رو بزن بعدش هم کد رو بزن اونجا و سریال رو فعال کن ... من بازی کردم چند ساعتی انلاینش رو خودم
اما بعضی موقعها خیلی گیر و ارور میده تا تو یک بازی join بشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافش انگار گند زدن ارزش داره پول بدیم؟
گرافش بدک نیست ! کلا جزییات محیط بد نیستش اما تابلو هست ویتا بیشتر از اینها کشش داره چون هم تو Uncharted دیدم هم Gravity rush نشون داد و هم نمایش اخیر Assassins Creed ثابت کرد ویتا حالا حالاها جا برای پیشترفت گرافیکی داره . مشکل گرافیکی Resistance اینه که محیط بازی مقداری به سبک Classic طراحی شده .... مقداری خالی و بی روح به نظر میرسه اما روی هم رفته Gameplay بازی خوبه و مولتیش هم بیشتر دلیل یک شخص برای خریده این بازی هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر