Uncharted: Golden Abyss | Trophy Guide

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستانی که انگلیسیشون خوبه می تونند از این لینک استفاده کنند چون من بجز تروفی Bounty بقیه رو به کمک این راهنما گرفتم چون خیلی خوب توضیح داده بود و کامل هم بودش. تا راهنمای فارسی سایت کامل بشه فکر کنم این به دردتون بخوره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که بالاخره بازی رو پلات کردم و دوست خوبم moj1370 هم در مورد تروفی های Bounty بهم کمک کرد اما این راهنما آخر سر کامل نشدش:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
:dمبارکه!
مرسی! البته اگه مراحلی که باید میرفتم و جاهایی خوبی که این خرت و پرت ها رو میده بهم نمیگفتی تا حالا جونم در اومده بودش:D

برهان بیا این Bounty ها رو به من هم بده :D
هر وقت خواستی بگو میام:D شرایط خاصی چیزی داره که تو Black Market باید انجام بدیم؟

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
یکی لطف کنه در مورد Bounty ها و نحوه گرفتنشون یکم توضیح بده
بدست اوردنشون کاملا شانیسه یا راه خواصی داره ؟
جریان این بلک مارکت چیه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب خدا كمك كرد بازي رو پلات كردم البته با كمك دوست خوبم moj1370
بازي واقعا در درجه سختي كراشينگ عذاب اور ميشه اونم با اين سيستم تير اندازي مضخرف
در مورد بانتي ها هركي سوالي داشت پ خ بزنه خيلي هم گرفتنشون اسونه>:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خب خدا كمك كرد بازي رو پلات كردم البته با كمك دوست خوبم moj1370
بازي واقعا در درجه سختي كراشينگ عذاب اور ميشه اونم با اين سيستم تير اندازي مضخرف
در مورد بانتي ها هركي سوالي داشت پ خ بزنه خيلي هم گرفتنشون اسونه>:d
مبارکه!
البته crushing بازی بنظر من در حد نسخه اول سخت نبود چون مثل اینکه هرچی شماره ها بالاتر میره بازی آسون تر میشه:D سیستم تیراندازی بازی هم به کمک قابلیت حرکتی کنسول خیلی دقیق میشد و من همه رو هدشات میکردم. فکر کنم تو کل بازی 1500 تایی هدشات کردم:D
Bountyها هم انصافا آسون نبودش چون بسیار وقت گیر بودش و من 1-2 روز فقط سر این تروفی ها اثیر شدم تا بگیرمشون. بعضی مراحل خیلی اذیت می کرد!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
چپتر چپتر هم بازی رو روی هارد یا کراشینگ برم تروفیاشون رو میده ؟ یا نه از اول باس نیوگیم بزنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر