سوالات و مشکلات PSP

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام

کسی سایتی میشناسه که بازی های مطرح psp رو داشته باشه؟
بین سایتای فارسی فقط gow ها پیدا میشه.
سایتهای rom هم نمیشه بازیهاش رو روی خود psp رفت!

با تشکر

من یکیج 600 تا بازی psp دارم اگر خواستی بگو برات رایت کنم

• Like
Reactions: se.phi.roth

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
سلام به تازگی میخوام دو تا psp بگیرم یکی بخاطر بازی های اورجینال اکانتم
یکی هم بخاطر بازی های کپیش هر دو در حد اک باهم میشن 250 تومن فقط ترسی که دارم اینه که چون این مدل 1000 یا فت هست خراب بشه یا اصلا خوب نباشه
تفاوتش رو تو زمینه رنگ lcd میدونم که از 3000 کمتره اما برام مهم نیست چون مصرف باطریش هم میره بالا رو 3000 مهم گرافیک بازیه که نو همه یکین
ایا بغیر از اینا مشکلات خاصی داره نسخه 1000 یا فت psp ؟؟؟؟؟؟؟؟فروشنده تضمین میکنه

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام به تازگی میخوام دو تا psp بگیرم یکی بخاطر بازی های اورجینال اکانتم
یکی هم بخاطر بازی های کپیش هر دو در حد اک باهم میشن 250 تومن فقط ترسی که دارم اینه که چون این مدل 1000 یا فت هست خراب بشه یا اصلا خوب نباشه
تفاوتش رو تو زمینه رنگ lcd میدونم که از 3000 کمتره اما برام مهم نیست چون مصرف باطریش هم میره بالا رو 3000 مهم گرافیک بازیه که نو همه یکین
ایا بغیر از اینا مشکلات خاصی داره نسخه 1000 یا فت psp ؟؟؟؟؟؟؟؟فروشنده تضمین میکنه
من خودم همه مدلهارو داشتم و الانم go دارم، کیفیت lcd 1000 نسبت به بقیه پایینتره و توی مدلهای دیگه رنگ ها زنده تر به نظر میان ، ولی از همه خوش دست تر به نظر من 1000 ه .. ، اگه قرار به خراب شدن باشه بقیه مدلها هم ممکنه خراب شه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
من خودم همه مدلهارو داشتم و الانم go دارم، کیفیت lcd 1000 نسبت به بقیه پایینتره و توی مدلهای دیگه رنگ ها زنده تر به نظر میان ، ولی از همه خوش دست تر به نظر من 1000 ه .. ، اگه قرار به خراب شدن باشه بقیه مدلها هم ممکنه خراب شه
اون که میدونم رنگ ها تو 1000 فکر کنم از 2000 بهتره از نظر مصرف باتری هم هر دو بهترن
فکر کردم تفاوت انقلابی دارن این 3 نسخه ممنون داداش

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
اون که میدونم رنگ ها تو 1000 فکر کنم از 2000 بهتره از نظر مصرف باتری هم هر دو بهترن
فکر کردم تفاوت انقلابی دارن این 3 نسخه ممنون داداش

تا جایی که یادمه سری 1000
هم پیکسل سوختگی خیلی داشتن خیلی به این مورد خورده بودم
تصویر تو سری 1000 کمرنگتر و مات بود
اگر اشتباه نکنم ram کنسول سری 1000 حدود 32 مگ بود و تو سری 2000 به بعد تا street حدود 64 مگ شده بود
سر 1000 خروجی تلویزویونم نداره
فکر کنم باتری تو سری 3000 بهتر شد

سری 2000 بهتر شد - سری 3000 ارتقا پیدا کرد ولی نور صفحه نمایش خیلی زیاد بود تصویر کمی غیر واقعی میشد ولی بازم خیلی خیلی بهتر از سری 1000 بود

سری psp go هم زمان با گوشی اکسپریا پلی اومد که تاشو شد و با صفحه نمایش کوچیکتر , رم نمیخوره اما حافظه داخلی 16 گیگ خودش داره
و اینکه بلوتوشم داره میشه دسته ps3 و ps4 باهاش مچ کرد
فکر کن psp وصل کنی به تلویزیون با کابل کامپیونت بعد با دسته ps3 بازی کنی قشنگ کنسول خونگی میشه

آخرین نسل psp سری e1000 بود
معروف بود psp street
این مدل آخرین نسل بود تغییرات زیادی کرد
wifi کنسول حذف شد , 2 تا بلندگو به یه بلندگو کاهش پیدا کرد منو شد - خروجی تلویزیون حذف شده
بدنه کنسول دیگه براق نیست که خش بیفته و کینده بشه بدنه از پلاستیک مات استفاده شده مثل ps3 slim
بدنه کنسول کلفتر و بزرگتر شده و خیلی خوش دست تر شده ( اندازه کنسول بین سری 3000 و سری فت 1000 هست )
بدنه کنسول مقاوم طراحی شه که خط و خش نیفته و بر اثر ضربه مقاوم باشه بخاطر همین اسمشو گذاشتن street
دکمه ولوم و ....... پایین کنسول نیمه لمسی شدن
طراحی دکمه ها کنسول عوض شده مثلا جا دکمه پاور که بالا کنسول بود موقع بازی دست بهش میخورد خاموش میشد به پایین کنسول تغییر کرده - جا قسمت رم خوردن به بالا کنسول منتقل شده و ........
صفحه نمایش تغییر کرده و از سری 3000 بهتر شده و روشنایی بیش از حد 3000 کم شده و تصویر کمی مات تر شده و رنگ بندی خیلی واقعی تر شده ( مثل اینه سری 1000 اولیه پیشرفته تر کرده باشنش ) من خودم street بیشتر از 3000 قبول داشتم هر دوتام داشتم
باتری کمی قویتر شده
سرعت اجرا بازی ها تو این مدل street از بقیه مدل ها سریعتره
و قیمت آکبند سری 3000 حدود 400 هزار بود سری street حدود 250 هزار بود

مدل street ببه اسم مدل اقتصادی معروف بود و ارزونترین مدل psp شد
خوبی این مدل اینه چون 2011 معرفی شد و 2012 وارد بازار شد کم کارکرد هستن

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
تا جایی که یادمه سری 1000
هم پیکسل سوختگی خیلی داشتن خیلی به این مورد خورده بودم
تصویر تو سری 1000 کمرنگتر و مات بود
اگر اشتباه نکنم ram کنسول سری 1000 حدود 32 مگ بود و تو سری 2000 به بعد تا street حدود 64 مگ شده بود
سر 1000 خروجی تلویزویونم نداره
فکر کنم باتری تو سری 3000 بهتر شد

سری 2000 بهتر شد - سری 3000 ارتقا پیدا کرد ولی نور صفحه نمایش خیلی زیاد بود تصویر کمی غیر واقعی میشد ولی بازم خیلی خیلی بهتر از سری 1000 بود

سری psp go هم زمان با گوشی اکسپریا پلی اومد که تاشو شد و با صفحه نمایش کوچیکتر , رم نمیخوره اما حافظه داخلی 16 گیگ خودش داره
و اینکه بلوتوشم داره میشه دسته ps3 و ps4 باهاش مچ کرد
فکر کن psp وصل کنی به تلویزیون با کابل کامپیونت بعد با دسته ps3 بازی کنی قشنگ کنسول خونگی میشه

آخرین نسل psp سری e1000 بود
معروف بود psp street
این مدل آخرین نسل بود تغییرات زیادی کرد
wifi کنسول حذف شد , 2 تا بلندگو به یه بلندگو کاهش پیدا کرد منو شد
بدنه کنسول دیگه براق نیست که خش بیفته و کینده بشه بدنه از پلاستیک مات استفاده شده مثل ps3 slim
بدنه کنسول کلفتر و بزرگتر شده و خیلی خوش دست تر شده ( اندازه کنسول بین سری 3000 و سری فت 1000 هست )
بدنه کنسول مقاوم طراحی شه که خط و خش نیفته و بر اثر ضربه مقاوم باشه بخاطر همین اسمشو گذاشتن street
دکمه ولوم و ....... پایین کنسول نیمه لمسی شدن
طراحی دکمه ها کنسول عوض شده مثلا جا دکمه پاور که بالا کنسول بود موقع بازی دست بهش میخورد خاموش میشد به پایین کنسول تغییر کرده - جا قسمت رم خوردن به بالا کنسول منتقل شده و ........
صفحه نمایش تغییر کرده و از سری 3000 بهتر شده و روشنایی بیش از حد 3000 کم شده و تصویر کمی مات تر شده و رنگ بندی خیلی واقعی تر شده ( مثل اینه سری 1000 اولیه پیشرفته تر کرده باشنش ) من خودم street بیشتر از 3000 قبول داشتم هر دوتام داشتم
باتری کمی قویتر شده
سرعت اجرا بازی ها تو این مدل street از بقیه مدل ها سریعتره

مدل street ببه اسم مدل اقتصادی معروف بود و ارزونترین مدل psp شد
خوبی این مدل اینه چون 2011 معرفی شد و 2012 وارد بازار شد کم کارکرد هستن
پس بنظرت 1000 نخرم ؟؟؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
والا مشکلاتش رو گفتی دوست عزیز
یه psp1000 کپی خور یه psp1000 اورجینال خور با 2 تا بازی اورجینال در حد اک خوبه بنظرت با تضمین ؟

نمیدونم هر چی خودت دوست داری بخر
من نظری ندارم
هر جور راحتی همون چیزو بخر

حالا کپی خور psp مگه چجوریه؟ مگه غیر از 4 تا فایله که رریخته میشه روی رم؟

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
نمیدونم هر چی خودت دوست داری بخر
من نظری ندارم
هر جور راحتی همون چیزو بخر

حالا کپی خور psp مگه چجوریه؟ مگه غیر از 4 تا فایله که رریخته میشه روی رم؟
به اخرین ورژن بروز شه دیگه نمیشه

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
دوستان یه پی اس پی 1000 کپی خور
1-وقتی وصل می کنم با یو اس بی به pc شارژش از 56 به 0 افت می کنه و خاموش میشه تا با دابتور وصل نکنم روشن نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
2-احساس می کنم بازی ها یکم کند اجرا میشن بعضی مواقع ؟؟؟
3-توی منو علامت شارژ خود بخود گم و پیدا میشه ؟؟؟
این مشکلات با فرمت ، تنظیم ، منوی ریکاوری ،کوبیدن به دیوار دست میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر