تایپیک XBox360 داران کرمانشاه

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام ببخشید میشه آدرس دقیق برن مکس فروشی بی کلاهی اصل لایو! های شهر کرمانشاه رو بدید؟ فکر کنم تمام توضیحات رو دادم:d

یا علی(ع)

سونی علی باساز قصر هست...بگو حتما بونر مکس باشه...بیا رو هارد نصبش کن اگه نصب بشه بورنر مکسه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ممنون من بیشتر برنر مکس ها رو برای لایو میخوام بعد full stealth هستند؟(آخه شنیدم امکانش هست ک یک disk برن مکس فول استلث؟نباشه)

یا علی(ع)

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
ممنون من بیشتر برنر مکس ها رو برای لایو میخوام بعد full stealth هستند؟(آخه شنیدم امکانش هست ک یک disk برن مکس فول استلث؟نباشه)

یا علی(ع)

نه بورنر مکس از همه لحاظ امنه

---------- نوشته در 11:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

تو پاساژ قصر یا ارگ جایی کنسول بن شده جیتگ شده ندارند برای فروش؟

چرا اونم فکر کنم سونی علی داره

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
دوستان خوبم اگه برنر مکس میخرید تا بازی رو هارد کنسولتون نصب بشه و لنز دستگاه کمتر ضرر ببینه من روشی رو بهتون آموزش میدم که میشه با همین دیسک های معمولی به اصطلاح(97%) بازی ها رو رو هارد نصب کرده و اجرا کنید و صد البته لذت ببرید(با این روش دیگه بازی نمیپره بیرون)
یه فلش که توش آهنگ باشه به ایکس باکس تون وصل کنید،یه آهنگ رو ازش اجرا کنید و برید تو بازی(بازی رو هم رو هارد نصب کنید)وقتی که بازی بالا اورد میتونید با زدن دکمه وسط دسته آهنگ رو قطع کرده و از بازی لذت ببرید.
این روش دستگاه رو گول میزنه.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
بازی های معمولی ( رایت 97% ) قیمت شون کمتر نشده؟

---------- نوشته در 03:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 AM ارسال شده بود ----------

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,888
نام
U-N-3-S

---------- نوشته در 03:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 AM ارسال شده بود ----------

نه حاجی همون قیمته ...
BURN 8t
97% 6t

ضمنا این قیمت های سونی علی هست دیروز رفتم ...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر