The Elder Scrolls V: Skyrim VS Kingdoms of Amalur: Reckoning

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
سلام دوستان فکر میکنم مقایسه جالبی باشه.
دو مورد
1.لطفا دوستانی که هنوز Kingdoms of Amalur رو بازی نکردن نظر ندن
2.از همه عزیزانی که Kingdoms of Amalur بازی کردن و میکنند خواهش میکنم بدون توجه به بزرگی اسمه The Elder Scrolls V: Skyrim نظرشون رو اعلام کنند

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب من هر دوتا رو بازی کردم و هر کدوم خصوصیات خاص خودشون رو دارن ولی به نظر من Elder Scrolls بهتر از Kingdoms Of Amalur ـه

ناگفتعه نماند که Kingdoms Of Amalur بازی فوق العاده اییه هم کمبت سیستم خیلی جالبی داره و هم Quest های متنوع و زیبایی ، گرافیک هنری بازی هم شاهکاره ولی من از Elder Scrolls بیشتر خوشم اومد

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
من بیشتر از آمالور خوشم اومد . دلایل اصلیشم ایناس :
این بازی سیستم مبارزه ی جدیدی ایجاد کرده که لذت بازی کردن رو خیلی بالا برده نسبت به بقیه ی نقش آفرینی ها . مثل شماره ی دوم Mass effect
محیط بازی خارق العاده س بیسار زیبا . در عین جدیت ، فانتزیه و آدم رو به خودش جذب می کنه
ترکیب این دوتا با سیستم کلی گیم پلی باعث شده که این بازی خیلی برای من دلچسب باشه . خیلی بیشتر از اسکایریم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واسه اولین شماره Kingdoms of Amalur کولاک کرده. خیلی از سایتها تو نقدهاشون گفتن اولین بازیی هست که TES رو به چالش کشیده. مدنظز داشته باشید TES تجربه پنج شماره رو همراه داره. نمیشه یک شبه به موفقیتهاش دست پیدا کرد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بین اسکایریم وKOA من اسکایریم رو انتخاب می‌کنم،ولی‌ اینKOA که شماره اولش هست خیلی‌ عالی‌ ظاهر شده،Combat system خیلی‌ جالبی‌ هم داره، از همین الان منتظر شماره دوش هستم

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
Bugatti vs R8
Skyrim واقعا بی نظیر هست جز یه سری مشکلات کوچیک مثل باگ نمیشه بهش ایراد گرفت و البته خاص پسند هست! از اون ور هم Ken Rolston به عنوان کسی که ایده این بازی رو داده انصافا هیچ چیزی کم نذاشته خوب هم به سری TES آشنایی داره و یه کار بلد هست بازی خلق کرده که حتی یه شخصی که هیچ وقت طرف RPG نرفته میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
Bugatti vs R8
Skyrim واقعا بی نظیر هست جز یه سری مشکلات کوچیک مثل باگ نمیشه بهش ایراد گرفت و البته خاص پسند هست! از اون ور هم Ken Rolston به عنوان کسی که ایده این بازی رو داده انصافا هیچ چیزی کم نذاشته خوب هم به سری TES آشنایی داره و یه کار بلد هست بازی خلق کرده که حتی یه شخصی که هیچ وقت طرف RPG نرفته میتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.

با عرض معذرت حرفتونو قبول ندارم. من از RPG خوشم نمیاد اما تا حالا کم RPG بازی نکردم. با این حال بین RPGها با ME2 خیلی بیش تر از این بازی که به نظرم الکی گنده و طولانی و حوصله سر بر بود ارتباط برقرار کردم.
Skyrim قاعدتاً از نظر فنی خیلی بالاتره ولی من با سبک Reckoning بیش تر حال می کنم. اگر چه با هیچ کدوم خیلی حال نکردم ولی به نظر من Skyrim برنده بلامنازع است.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اگه اسکاریم رو برادر بزرگ فرض کنیم KOA برادر کوچیکس...چون هر دو واقعا عالی هستن اسکاریمو دو ماه هر روز بازی کردم و تموم شو اینم که الان 5 روزه دارم بازی میکنم ...خیلی حال کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر