موبايل!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان چجوری باید دیکشنری سارادیک رو بر روی سامسونگ ویو 2 نصب کنم.یه فایل زیپه دانلود کردم وقتی اکسترکت کردم پر از فایل و فولدر اومد.حالا چجوری باید بریزم فایل jad و jar هم توشون نیس.
لطفا کامل راهنماییم کنید.
ممنون.

• Like
Reactions: che-jaleb

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
یه سوال در مورد شارژ شگفت انگیز ایرانسل داشتم، وقتی شما مثلا هزارتومن شارژ شگفت انگیز داشته باشی و مثلا پنج هزار تومن شارژ معمولی
1- وقتی به یکی پیامک یا زنگ بزنی، اول از اون شگفت انگیزه کم میشه؟
2- شارژ شگفت انگیز فقط ماله ایرانسل به ایرانسل ـه؟

شما هر مقدار که شارژ داشته باشی تا موقعی که شگفت انگیز هم زده باشی شگفت انگیز محسوب میشه! سر یه ماه شارژ معمولی هم میپره!
نه کلا مقدار شارژت همونه، فرقی نمیکنه...

:d

• Like
Reactions: test84

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما هر مقدار که شارژ داشته باشی تا موقعی که شگفت انگیز هم زده باشی شگفت انگیز محسوب میشه! سر یه ماه شارژ معمولی هم میپره!
نه کلا مقدار شارژت همونه، فرقی نمیکنه...

:d
یعنی اگه تا مهلت مقرر برای شارژ شگفت انگیز همه شارژت رو استفاده نکنی، همه شارژت میپره؟
بعید میدونم اینطوری باشه، فک کنم یه درصدیش شگفت انگیز میشه و اون رو استفاده نکنی میپره چون شارژ شگفت انگیز فقط برای ارتباط داخل شبکه ای هستش.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
یعنی اگه تا مهلت مقرر برای شارژ شگفت انگیز همه شارژت رو استفاده نکنی، همه شارژت میپره؟
بعید میدونم اینطوری باشه، فک کنم یه درصدیش شگفت انگیز میشه و اون رو استفاده نکنی میپره چون شارژ شگفت انگیز فقط برای ارتباط داخل شبکه ای هستش.
کلش میپره... این اتفاق واسم افتاده که میگم :d

M0HAMMAD

کاربر سایت
Jul 10, 2011
1
نام
محمد
سلام ! دوستان تا سقف 200 گوشی با قابلیت wifi ترجیحا sony ericson چی پیشنهاد میکنید ؟

پیشاپیش ممنون !

سلام
من گوشی sony ericsson k970 یا Elm بهت پیشنهاد میدم چون هم wifi داره هم زیر 200 تومان قیمتشه.
البته Hazel هم هست.

• Like

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان بین 3 گوشیه :
HTC HD 7
HTC Sensation
HTC Desire HD
کدوم رو پیشنهاد میدید ؟
شنیدم دومی زیاد خوب نیست..........
دومی هم خوبه .ولی به اندازه ای که میگفتن خوب نیست.

بستته به بودجت میتونی خرید کنیincredible sهم هست.

اگه بین اولی و سومی میخوای.انتخابت بین وین موبایل و اندروید هست.
من اندروید رو واقعا ترجیح میدم.ولی زیاد هم با وین موبایل کاری نکردم.از لحاظ سخت افزار هم desire hd بهتره.
من desire رو پیشنهاد میدم

• Like

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دومی هم خوبه .ولی به اندازه ای که میگفتن خوب نیست.

بستته به بودجت میتونی خرید کنیincredible sهم هست.

اگه بین اولی و سومی میخوای.انتخابت بین وین موبایل و اندروید هست.
من اندروید رو واقعا ترجیح میدم.ولی زیاد هم با وین موبایل کاری نکردم.از لحاظ سخت افزار هم desire hd بهتره.
من desire رو پیشنهاد میدم
دست گلت درد نکنه.......من با HD7 کار کردم......سیستم عاملش خیلی ساده تر از آندروید هستش.............خودمم Desire HD چشمم رو گرفته بود.......

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دست گلت درد نکنه.......من با HD7 کار کردم......سیستم عاملش خیلی ساده تر از آندروید هستش.............خودمم Desire HD چشمم رو گرفته بود.......
win moهست دیگه .من خیلی با ویندوز رو موبایل عیاق نیستم.شاید بخاطر اینه که تصویر ذهنیم از ویندوز چیز دیگه ایه ولی دی کل os روی موبایل android بهتره.هم ساپورت .هم خودش.سنس هم که روی htc هست ،جلوه کار رو خیلی بهتر کرده.

امیدوارم بهت خوش بگذره با desire hd :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر